Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pohádka

    Měla bych námět na dvě pohádky,ale udělat brontosaura jako hlavního hedinu asi moc nepůjde:o)
    A co takhle Květ lásky,zní to jemně,ne!
    Přeji všem,co taky tajně doufají,že jim pan -Troška odpoví hlavně hodně zdraví,přátelé a mějte se hezky *14*
  • Pozdrav a poděkování

    Vážený pane Troško,
    díky Vám za Vaše pohádky a hlavně komedie,ty umíte(obojí)skvěle.Proto bych Vás chtěl upozornit na knížku,kterou Vy jediný jste schopný natočit.Jedná se knihu
    Miroslava Švandrlíka:Doktor od Jezera Hrochů.Celá dlouhá léta ji čtu a mtrzí mn(a jistě nejen mne),že nemá filmovou podobu.
    Srdečně zdraví Pěnkava
    • Vážený pane Troško,

      myslím si, že i díky nápadu pana Rudolfa Pěnkavovy, (velkému znalci knížek, knihkupci a knihomolovi), se vám povedl opravdu úsměvný film, na který se vždy ráda podívám. Moc děkuji, komedií s dobře vybranými herci není nikdy dost.
      Srdečně zdraví Jana Tesaříková (Pěnkavová)
  • tatana.paloncova
    ahoj cely svet je o prd...
    mam vas-te-rada.jsem strelena a inteligentni§to nevim .jen od doktoru a deti,ale blbost mam rada
    ja nerada pisu tak na vlastni oci pa pa tana trosku mam rada
  • knížka pohádek

    Dobrý den,pane Troška,v magazínu Expres ČD č.6 2008 jsem se dočetla,že chodíte po antikvariátech a hledáte pohádky.Mám doma stařičkou sbírku národních pohádek z r.1896,ráda bych Vám ji věnovala,ale nevím,jak Vám ji doručit.Stačí,když napíšu Vaše jméno a jen Hoštice u Volyně?Jarmila Wiedermannová,Liberec
  • Zdravím pana Trošku

    Dobrý den pane Troško,

    firma Rieger Closs, výrobce hudebních nástrojů (varhany), vydávající bulletin k výročí založení projevila zájem o rozhovor s Vámi.
    Není-li Vám to proti mysli,zašlete mi, prosím, jakýkoliv kontakt na Vás na níže uvedenou e-mailovou adresu.
    anselmgrun@centrum.cz

    M oc zdravím, přeji vše dobré a mnoho dalších radost rozdávajících filmů
    Jana
  • Nejlepší režisér jakého znám je ZDENĚK TROŠKA.
  • Stodola M.T.

    Dobrý den pane Troška,mám takový dotaz,budete letos v Hošticích na stodole Michala Tučného?Ráda bych vás opět viděla z blízka,když jsem tam byla asi tak před čtyřmi roky,tak jste mě tak krásně objal.Mějte se moc krásně a přeji Vám hezké léto.S pozdravem vaše obdivovatelka Jana *4*
  • Troška´= Sluníčko

    Dobrý den pane Troška.
    Ve svých 34 letech jsem si konečně splnila svůj sen a navštívila 5.7.08 vaše rodné Hoštice.Musim říct ,že to bylo super.Hodinové čekání na váš autogram , sice na mě nezanechalo milé vzpomínky, ale váš úsměv a pozitivum ,které šíříte kolem sebe je něco neskutečného.Škoda, že takových lidí v té naší malé republičce neni povícero.A tak bych vám chtěla popřát hlavně hodně zdravíčka a stálý úsměv na tváři, aby jste mohl rozdávat lidem radost ještě spousty spousty let.
    S pozdravem Jana Ťoupalová
  • Hudba je základ

    No nazdar :-) konečne som nasiel možnosť vám napísať a radosťov som celí bez seba.No som fanda každého vaseho filmu a nesmierne by ma potesilo kaby som vás mohol poznať aj osobne.Ste skvelí človek a takých ludí je proklate málo.No ja osobne komponujem hudbu a rád by som vám poslal na pamiatku svoje prvé CD.Snať vás aspon trochu poteším a zaroveň sa zavdačím za vase úsilie pri filmoch.pokial mi budete chcieť napísať tak na pali.ben@post.sk PS:nechcem hrať vo filme ani sa presadiť v mediach len vám chcem podakovať za vasu nesmiernu snahu urobiť tento svet o čosi krajší.PS:V každom prípade budem nesmierne rád ak sa ozvete. Palo-ŽILINA SLOVENSKÁ REPUBLIKA
  • Přání

    Dorý den pane Troška. Je mi 14 let a už od mala bych si moc přála zahrát si v nějakém filmu či pohádce a proto od první třídy chodím do divadelního i dramatického kroužku a pěveckého sboru jak jsem se již zmínila je mi 14a brzy se bude rozhodovat o mém povolání tak bych se moc ráda věnovala herectví a proto Vás prosím o radu jak postupovat dál děkuji předem za Vaši odpověd Nashledanou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit