Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc ráda bych si splnila svůj sen

    Dobrý den, mým snem je zahrát si ve filmu, avšak nevím kam se obrátit. Jsem 14-ti letá dívka a byla bych moc ráda kdyby jste se mi ozval na e-mail: PingMuffin@seznam.cz . Další informace a fotku bych potom poslala. Dominika.
    • Re: Moc ráda bych si splnila svůj sen

      Už ve 4. třídě se žáci učí pdmiňovací způsob: příčestí činné (minulé) + podmiňovací způsob pomocného slovesa být (bych, bys, by, bychom, byste, by). Proto se Vám pan TROSKA neozve, neznáte vlastní jazyk. On si na to potrpí!!!!!!!!!
      • Re: Re: Moc ráda bych si splnila svůj sen

        a navíc výraz 14-letá????????????? Co to je, jste z RUska? Máte ZŠ? To vzdělaný TROSKA netrpí.
  • PRO VÁS

    JISEM ZDE V ČECHACH 35 ROK. Manžel má vysokou školu kino a televizi v MOSKVĚ. MANŽEL JE ČECH-JA JSEM RUSKA. V MOSKVĚ VLASTNIM MALOU FIRMU. ZA SEBOU MÁM KGB A SPOUSTU SRAND,ZE KTERÝCH BY SE DALO UDĚLAT DNES MOŽNA I NĚCO- CO NEZNAL PAN FORMAN M.
    JESTLI MÁTE INTUICE A NĚKOLIK HODIN VOLNA,TAK JISEM Z LIBERCE,TEL.481021202.NEBOJTE SE.
    URČITE TO BUDE STÁT ZA TO.
    pro VAS JE TO 1HOD .CESTY,A PRO MĚ JE NĚ
    CO, CO MOŽNO BUDE HIT.
    PŘEČETLA,ZNÍ TO BLBE, ALE P,TROŠKO, 3 AŽ 4 HODINY MOHOU PRO NAS MOHOU BYT I OPRAVDU SPOLEČNĚ ,,,,,,,,,,,,,
    jA JSEM NORMALNÍ FINAČNĚ ZABESPEČENÁ-NEJDE O PENIZE A LIBERCI JA MÁM I DOBRÉ RENOME, A DOUFAM.ŽE SE SETKAMÉ
    A BLAZINEC MÁM ZA SEBOU 25 LET. JEN PRO INFORMACE. LÍDA
    • Re: PRO VÁS

      Jste trapná, paní Rusko, že máte za sebou blázinec, je na 1. pohled vidět. Navíc nosné téma typu :KGB by pan Troska zk....il, protože nechápe souvislosti. Byl v těchto dobách velice "umělecky činný." A bohužel lidé Vašeho typu mu tleskají... Vy chcete z utrpení skutečně pronásledovaných KGB a u nás STB udělat komedii? Pak jste skutečně MIMO!!!!!!!!!!! A jděte i s p. Troskou do.........
  • Prosba

    zdravim pane troska dal byste mi svuj email potreboval bysem se vas zeptat na neco pres email prosimvas
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)))
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví a štěstí *1*
  • Pepa

    Nazdar Pepane, já sem u vás v běšinech byla. *5* *5* *13* *13* *9* *9* *9* *9* *15* *15* *5* *5*
  • :)

    Dobrý den..omlouvám se,že otravuju,mnoho lidí vás asi otravuje,ale moc se mi libí vaše filmy a pohádky moc bych si někdy chtěla zahrát..Moc si to přeju !A ve vašem filmu nebo pohádce to by bylo něco:)..Jen malá šance něco zkusit:)..??..Nashledanou:)..A štastné a vedelé svátky *7*
  • Fríský hřebci

    Dovolte nám popřát Vám mnoho úspěchů v roce 2010 aby se vám splnily všechny přání ve vašem osobnim životě, hodně štěstí a zdravý a v práci dost dobrých sponzorů pro vaší další filmovou tvorbu.
    přejí Žaneta a Jarda.
    PS: Pokud by jste někdy točil nějakou pohádku a potřeboval by jste černé fríské koně jak do zápřahu tak pod sedlo tak vám toto můžeme nabídnout . Nepatříme pod filmku, ale... to nechceme rozebírat takto pokud by jste chtěl nějaké další informace rádi Vám je zdělíme .Jen ve zkratce ! V současné době hráli naše koně ve filmu Faust , ruské produkce který se částečně natáčel v Čechách a nyní se dotáčí v Irsku.A jejichž hlavní hrdinové jezdí na našich svěřencích. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit