Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Tvarůžková

OSOBNOST 17.2.2013 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážená paní redaktorko, nenechte se otrávit lidmi, kteří zdaleka nedosahují Vaší úrovně (viz např. "vyzáž"). A už vůbec ne lidmi, jako je pan bývalý senátor Vyvadil (ČSSD). Zdálo se mi, že pokud někdo nesouhlasí s jeho názory, považuje jej za nesvéprávného a musí jej poučovat, jak to má správně chápat. Tedy obdoba pana Kmoníčka, poradce pana prezidenta ...
  • Skvělá redaktorka, chválím!
  • profesionalita kvarteta takáč,kroužková,borek,tvarůžková jest vskutku úděsná,šílená vyslovnost,neschopnost vyslovit dvě logicky souvislé věty,používání cizích slov bez znalosti jejich významu-borec borek,no a ten rozhovor tvarůžkové-totální propadák
    • když jsem při práci u kompu znaven,pustím si na lištu ,pro pobavení, paní barboru,ta nikdy nezklame....
  • Moc vám fandím, působíte velce přirozeně, nenecháte se vyvést z míry ani tím arogantním panem Vyvadilem. Kdo Vás odsuzuje za nedostatečné znalosti, je sám hlupák. Vše se získává praxí a zkušenostmi, jste mladá, máte dobře nakročeno.
    • Jen více nakročených, rozkročených a napudrovaných hlupáků do ČT! To by v tom byl čert, aby se to tlachání polointeligent za pět let nenaučil. Hyperaktivní žvatlalka mlátící levým loktem kolem sebe jako při hře na skotské dudy bude dlouho sbírat zkušenosti, ale chytrosti tím nepobere!! Zřejmě ČT24 takoví adepti pro ohlupování diváků a vymývání jejich mozků postačují. Důležité je, že každý držitel televizního přijímače zaplatí tzv. solidární platbu ve výši 135,- Kč měsíčně. A dále ať nám do toho nemluví; my (v ČT24) už víme, kterého nedouka bude muset se zaťatými zuby sledovat.
  • Jediné co se o vás dá napsat pozitivního je, že jste hezká, ale jinak jste neskutečně hloupá!
  • Interview 24, byla jste skvělá a profesionálně jste zvládla arogantního hosta. Přeji hodně síly a pevné zdraví.
  • Myslím si, že máme dost nezaměstnaných bílých spoluobčanů, tak nechápu, proč zaměstnáváme ty černé. My na malém městě na ně vůbec nenarazíme, tak nevím, odkud je berete. Stačí nám úplně jeden na Nově. To se chcete ukázat světu, jaký jste demokrati? Fuj.
    • Vaším názorem na zaměstnávání "černých" jsem hluboce pobouřen. A co blondýnky nebo plešatí? Ty taky chcete vyčlenit ze společnosti? I když jsou občany ČR?
    • naprosto souhlasím
      • souhlasíte sám se sebou?
  • No,je to legrace,číst některé rádoby inteligentní reakce.Jako třeba osoba,která se nechává dost primitivně vytáčet jakýmsi provokatérem "Pepou z depa".Ten si to vysloveně užívá a jeho "školiteli" tečou nervy a z jeho velmi inteligentních reakcí je tím jen hromádka hov..ek.
  • Slečna Tvarůžková dnes 23. 4. 2014 ve 22 hodin v "Událostech, komentářích" opět prokázala, že její schopnost klást otázky inteligentním lidem je žalostná. Prosím, přehrajte si dnešní záznam a zjistíte, že má slabou slovní zásobu - panu A. Mitrofanovi během dvaceti vteřin řekla třikrát "právě," což dokreslilo nemohoucnost položit rozumnou otázku. (Toto slovo se jí zřejmě velmi líbí a nadužívá ho i ve Studiu 24.) Tázaný pan I. Gabal jí zase musel připomenout, že na otázku již dříve odpověděl a nechápal, proč se znovu táže na stejnou věc. Navíc kladla primitivní otázky (na úrovni trhovkyně) a tázaní velice inteligentně sami rozvíjeli problém, o kterém vůbec neměla ani potuchy. Kompetentně vysvětlili podstatu věci, na kterou se pro její nevědomost a neznalost netázala. Pan Mitrofanov jí také sdělil, že její otázky na hejtmana Haška byly bezpředmětné a spekulativní, že zbytečně rozvíjí fiktivní a nicotný problém, protože pan Hašek se řídil usnesením ČSSD o nevhodnosti zastávání dvou placených funkcí a vzdal se funkce poslance.
    Velmi bych uvítal, kdyby slečna Tvarůžková byla alespoň trochu sebekritická a šla raději "sbírat" reportáže z ulice a nekazila mně zážitky a informace při sledováni ČT24. Domnívám se, že vynuceně platím ČT poplatky i za neprofesionální výkony výše jmenované a dobře placené redaktorky. Vedení ČT její "profesionální" úroveň vyhovuje? Mně ne!
    • Souhlas! A pokud by si kdokoliv chtěl ověřit ten zmiňovaný Tvarůžkové "výkon", tak lze tady: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096898594-udalosti-komentare/214411000370423/
    • Svatá pravda.. dnes jsem sledoval rozhovor s Jiřím Vyvadilem, bývalý senátor ČSSD - řešilo se Ukrajina.. ta dloooho jsem se nezasmaál na Interview ČT24. Měl jsem za to že to je seriozní pořad a né taková saškarna :DD Bože ještě teď s toho nemůžu....
      :)
      • Také jsm se nasmál,nejvíce mě pobavila otázka s.Tvarůžkové ,,zda se západ nenechal zbytečně zatáhnout do konliktu na Uktajině ".By mě zajímalo jestli tuhle stupiditu vymyslela sama,nebo jí to někdo nadiktoval.
  • moderátorna je v magazínu i mdnes na titulní straně vyretušovaná v prtiích břich a žaluddu , na vnitřim stránce v zeleném tričku je vidět typické oulené bvybřicho černošech při těle. At se nedělá lepší než je, což je ted trend doby kvůli zaměsntná ní tzn. kvůli prachům ber kde ber.
    • Slečno Barová,
      soudě podle jedu, který jste zde vypustila, předpokládám, že Vám by ani několikanásobná celková retuš nepomohla. Pokud by jste se pro ni přece jen rozhodla, doporučuji přednostně si nechat vyretušovat mozek. Jistě se Vám uleví...
      "Závist je nejhloupější ze všech neřestí, neboť nepřináší nic." (Honoré de Balzac)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit