Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Tvarůžková

OSOBNOST 17.2.2013 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěla bych se zeptat těch, co tady pějí ódy na Zuzanku, zda sledují její vyzáž nebo její výkon moderátorky co do obsahu ? Posloucháte ji nebo si vypnete zvuk a slintáte ? Neplýtváte svým časem na ČT24 ?, možná byste si užili víc na HUSTLERu apod.
    • Tak zkuste uveřejnit vaše foto,třeba budou slintat u něj a vy nebudete muset závidět.Jo a minimálně do půl pasu,ať je sranda.
  • Slečna Tvarůžková, dle mého názoru, nemá co v ČT24 pohledávat. Jestli se domnívá, že maturita z gymplu jí stačí na to, aby mohla klást otázky vzdělanějším, vysoce kvalifikovaným lidem, je v hlubokém poblouznění. Její hyperaktivita z dětství se přenesla i do jejího komentování zpráv - neustále natřásá hlavou, vypíná hruď a stále chňapá levou rukou po arších papíru. Doufám, že s volbou nové Rady pro TV vysílání se mnoho věcí změní i ve mnou placené ČT24, a různí nedouci a diletanti z obrazovky vypadnou!! Jen se podívejte na záznam pořadu ČT24 - Chudoba zblízka, 11. 2. 2014, 21 hod v Karviné. Tato "moderátorka" kladla tvrdě nadřené otázky z jejího scénáře bez návaznosti na průběh diskuse, neměla vůbec cit pro její vedení, nenechala tázanému vyslovit celou myšlenku, tázající se z publika neustále arogantně přerušovala. Kladla poměrně chaoticky stupidní otázky, na jiné totiž nemá kvalifikaci, ani cit. Bylo by vhodné, aby ČT vysílala na odborné diskuse jen ty své zaměstnance, kteří na to inteligenčně postačují a jsou v oboru alespoň částečně vzdělaní! Vedení diskuse slečnou s maturitou v uvedeném pořadu nechť slouží beánům současné ubohé žurnalistické lůzy za příklad, jak se diskuse ve veřejnoprávní televizi nesmějí vést. Byla to ubohost nad ubohost! Blýská se na časy - končí diletanti v politice, veřejné správě a skončí i různé "Zuzany Tvarůžkové" ve veřejnoprávních médiích!
    • Naprostý souhlas, ta slečna na politické diskuze nemá .Jediné co ovládá je skákání do řeči, ale jinak IQ tykve.
    • Plně souhlasím. Mnohé moderátorky totiž spíše hledí na svůj zevnějšek než na obsah svého povídání. Kroucená pusa p.Witkovské nebo ječící Jolka Krásná- za každou cenu rádoby veselá - je pro mne signál k odchodu od obrazovky. Ovšem na krásnou Danielu Písařovicovou nedám dopustit. Projev, vystupování, obsah, vše perfektní ! Víc takových inteligentních krásek ! ( Nejprve mi vadila umělá Savarová, ale získala si mne, je velmi dobrá. )
      A muži ? Ti jsou podle mne perfektní úplně všichni !!! Jsou pohotoví, vtipní, chytří, nemají chybu !!!
      • Nevím jestli hodnocení diváků čte ředitel ČT Dvořák. Domnívám se, že pokud nedojde k nápravě kvality projevu moderátorky, měli bychom mu odeslat petici ZA TUTO KVALITU VYSÍLÁNÍ ČT DÁLE PLATIT NEBUDEME.
        Také souhlasím s vaším názorem o našminkovaných žvatlalkách.
  • Zuzanko, Ty jsi the best black gypsi woman in the czech rep.Tu sal monaky sukar dzuvli . Sako dzives pretu dikhav andre tv .Me som andre Canada a tyro sukar muj man kherel sako dzives happy.Ac devlehe miry popkyco a madara le khandynendar gadzendar . Chav tyry sukar kali mynzory........
    • souhlasím že Tvaružkova na to nema.ale je to produkt novodobeho mladežnika Železneho!
    • Milý vole,slečna Tvarůžková není potomek cikánů,ale češky a kubánce.Chápeš to,dilino ?
  • Paní Tvarůžková - něco tak strašně tendenčního, jako Vaše diskuse o hazardu jsem už dlouho neviděl. Už to, že jste dala prostor Martinu Svobodovi alias Freedom, lháři a bolestínskému šiřiteli vlastní slabosti, autorovi plagiátu, který napsal nazval "Já hráč" a podporovateli falešných obvinění Terezy Maxové a její nadace pomoci dětem. To jste nemohla pozvat někoho jiného, než toho obehraného, ubrečeného slabocha? Vždyť ten člověk je ostudou nejen sám sebe, ale i svého okolí! *15*
  • Zuzanka dnes na poludnie som Vás objavil v "Studio CT24".
    Očarili ste ma svojou krásou, pôvabom i inteligentným rozprávaním.
    Potom som cez internet vypátral Vaše meno a iné údaje.
    Želám Vám veľa úšťastia v práci i osobnom živote ! *14*
  • Ze všech redaktorů ČT jste pro mě nejlepší. Příjemná, sympatická, nepovyšující se. Nedáváte hloupé otázky a nemyslíte si, že všemu rozumíte. Jen tak dál. Tak jako Vy má pracovat každý. Hodně štěstí do další práce ! Andrea
    • Rovný rovného si hledá! Aneb: Hloupý k hloupému si sedá, viď Andreo? Domnívám se, že vedení ČT by mělo po všech těchto kritických připomínkách k práci pofidérní a naivní slečny zasáhnout a za naše peníze zaměstnat inteligentní a vzdělanou novinářku(ře). Vypsat nové a odborně náročné výběrové řízení pro funkci redaktora ČT! Odborná kvalifikace se musí týkat moderování určitého typu pořadu (diskuse), podobně jako je tomu u sportovních komentátorů. Zkušenosti z vystupování moderátorky ČT24 mne přesvědčují o tom, že hlavním kritériem pro obsazení tohoto postu jsou šminky, vypnutá prsa, tiková porucha (hyperaktivita), schopnost číst čtecí zařízení a snížené rozumové schopnosti. Takových pavlačových drben "schopných" hovořit o všech tématech světa jsou plné tržnice a jistě by tak činily v TV i za třetinový plat! Jsem znechucen takovým úpadkem, a proto musím sledovat stanice BBC, NBC, FOX i když platím ČT poplatek! Bez výše navrženého řešení si zde marně budou dopisovat odpůrci a obhájci napudrovaných pavlačových drben! A propos, proč slečna neuvedla životopis? Odborná (žurnalistická) kariéra téměř nulová, viďte? Prý - na životopisu se pracuje; asi je nutné počkat na dobytí titulu Bc. superškoly - Univerzity Jana Amose Komenského Praha, s.r.o. Mýlím se?
    • Tak dál už to nepůjde. Stop diletantům! Máme mnohem chytřejší kandidátky na moderátorku, dokonce se znalostí cizích jazyků i odbornou VŠ kvalifikací. Slečna Tvarůžková působí v ČT jen jako konkurenční model vůči Korantengovi na Nově. Ten ale plní jinou roli a vysoce kvalitně! Zuzanka by mohla dělat kadeřnici, nebo expedientku na poště. Tam se může natřásat a "vypínat" dle své libovůle. Klást otázky umí i dítě v mateřské školce, ale také Oprah Winfrey! Maturantka Tvarůžková patří k té první skupině. Vysílání ČT24 nemá prezentovat našminkované nedouky, ale vést vysoce kvalifikované diskuse o politice a ekonomice, na což Vaše oblíbená mluvka evidentně nemá! Na sympatické manekýny se můžete dívat v bulvárních časopisech, např. v LEO. Bohužel, musím platit TV poplatek i za takovou amatérskou hrůzu. Andreo, Vy zřejmě nerozlišujete mezi hloupou a inteligentní otázkou, a proto jste tak unešena a je mi Vás líto. Snad to jednou pochopíte!
      • No hlavně aby to s vámi neseklo,byla by to ohromná škoda.Kdo by pak psal tak hodnotné příspěvky,že?Apropos,jaké je vaše vzdělání,předpokládám,že nejvyšší dosažené je MŠ,nebo že bych se pletl?
        • Pepo, vám to depo velmi slouží. Pro vás platí přísloví: Rovný rovného si hledá, hlupec k hloupému si sedá! Dejte si její fotku na oltář a slintejte! A propos, nepoužívejte cizích slov, když jste hloupý a nevíte jak se píší! Za interpunkčním znaménkem (čárkou) se před dalším slovem klade mezera. Totéž platí o mezeře mezi větami. Zřejmě jste neabsolvoval osmou třídu ZŠ a už máte tu nehoráznou drzost a chcete diskutovat s moudrými. Učit se, učit se, učit se! I po odchodu z depa. Stačí?
          • Tak zatím nemusím slintat u fotek žádných žen.Pokud bych náhodou v tomto směru potřeboval poradit,otočím se na vás,zřejmě máte bohatou praxi.Díky za gramatická poučení,beru si je k srdci a strašně moc mě to mrzí,fakt.
            No a že bych diskutoval jenom s moudrými?Jste na omylu,debatuji i s evidentními pitomci.Třeba vy osobně jste toho příkladem.
            • Pepa z depa je skutečně tupec! Poučení, ke kterému se přiznal, stejně nerespektuje. Jeho sečka v dutině lebeční na to zdaleka nestačí. Tak se chová opravdový primitiv, co se naučil mačkat klávesnici a šíří zde své duševní zvratky.
    • Naprosto souhlasím, své nejoblíbenější redaktorce moc fandím a držím palce.
      Milan
  • Paní Tvarůžková,každá změna je žádoucí.Jen ty otázky jsou poněkud jednoduší.
  • Zuzanko, když jsem Vás uviděl v televizi tak v tu chvíli mi bylo líto, že jsem tak starý. Jste skutečně nádherná žena a přiznám se, že na Vás mohu oči nechat. Hodně štěstí Vám přeje Ben.
    • Přesně vystiženo,jsem na tom stejně.
      Petr Pergler Litomyšl
  • Kočka! Teď jí to TV sluší ještě víc, krásná a sexy! *14*
  • Cesky muzete strcit do kapsy jste sexi moc krasna Vas Mirek fanda
    • Magore, když se ti líbí negři tak jeď do afriky!
      • Ale vždyť Zuzanka je češka, 100% kulturně a sociálně, a min. 50% geneticky.
        A poznámka pro rasisty - spousta 100% čechů jsou neschopní, oškliví a zlý ubožáci, a naopak spousta obyvatel Afriky jsou skvělí, nejde o barvu, ale chování,ale to každý rozumný člověk ví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit