Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Objevil jste Ameriku? Vaši "jistotu" bych tedy mít nechtěla.Uvědomujete si vůbec, že se také snažíte manipulovat a to tím, že se nám snažíte namluvit svou subjektivní zaručenou pravdu a to ještě převzatou z médií? Takových "zaručených pravd" už tady bylo! Trochu více skromnosti a pochybností by neškodilo, protože stále platí : " Vím, že nic nevím" a zvláště, když toho už vím hodně. *4*
  • a každé ráno rákoskou na zadek. Ale u dementů to nepomůže.
  • Ty bys měl dělat mluvčího satanské církvi. Ale křesťanům děláš jen ostudu a svými výstupy o lůze apod.. se i rouháš proti učení Ježíše,který na rozdíl od Tebe miloval ty nejchudší a mamonáře vyháněl z chrámu a znáš to o uchu jehly a boháčovi? Čiň pokání a na čas zmlkni a obrácen na pravou víru se vrať mezi nás. A používej jeden nick a nikoliv tři a více. Vše dobré Pedro,Petře,původní Petře!
  • Na tu jeho prolhanost by mohl dělat i arcibiskupa.Čím větší prolhanec a darebák,tak má v církvi vyšší postavení.
  • Kněžím je třeba vyplácet restituce jedině na holý zadek bejkovcem,za okrádání a oblbování národa.A seřezat zadek těm,kteří jejich oblbování věří nebude také na škodu.
  • To s tím nabízeným kradeným majetkem je otázka na církve, ne na mne. V dnešní době by to bylo trestné, vědomě si brát kradený majetek a to povědomí o tom, že ten majetek byl ukraden, tam bylo již tehdy. Za komunistů se vlastně stalo něco podobného a dnes se tomu každý diví a mele cosi o navrácení ukradeného majetku. Jediný rozdíl je v tom, že ti potomci protestantů, jsou li, tak kdoví kde a o ten jim ukradený majetek se nepřihlásí. Ale mimo ty srandovní oblečky, ta ideologie již není tak srandovní, je zrůdná. Manipuluje a vede k naprosté poslušnosti a závislosti. A tvůj pokus o jakési filozofické pojetí nahlížení na svět je laciný a nesmyslný, s něčím, jako s Bohem nemá nic společného. Mám ti připomenout Giordano Bruna? Je to jasný příklad bez nějakého pindání. *16*
  • Církvi pomůže znovuzavedení roboty a mají vystaráno. Anebo majetky rozprodat pod cenou a to je celý důvod proč se na to tolik pospíchá.
  • Seznam se ty neznalku s tézemi poslání církví. Nikde není mamon a hrabovost. Církev nikdy žádný majetek neměla, pouze ho ukradla. Už vidím dvě hrbaté staré jeptišky a prďolu faráře jak kácejí stromy a opravuji kláštery pro blaho svých bližních. A neslintej tu o levičácích, když nerozumíš ani tomu. Je mi tě líto blbečku.
  • a co tě je po tom o co se kdo stará, trotle
  • Koza chcípat nemusí, stačí,když chcípneš Ty.
  • Děkuji za info a dej sem prosím odkaz, kde lze tebou uvedené dohledat.
  • http://www.novinky.cz/veda-skoly/241638-zivot-prisel-z-vesmiru-dokazuje-nasa-analyzou-meteoritu.html
    Další info si dohledejte sami, zapomeňte na církevní tmářství, když je církev tak tajnou a pravdu popírající organizací
  • http://www.osel.cz/index.php?clanek=2840
  • Dle mých nejnovějších informací nestvořila život na planetě zvané Země fiktivní postava Bůh, ale život na tuto planetu zanesl meteoritický spad, lze dohledat info na netu.
    http://www.novinky.cz/veda-skoly/226513-vznik-zivota-na-zemi-aktivovaly-latky-z-vesmiru-ukazuje-meteorit-v-antarktide.html Nernechte se oblbovat manipulátory
  • To abychom věděli s kým máme tu čest a za kým se táhne krvavější stopa minulosti.
  • Já ho neznám, ale znám jiného. Vrchní papež člen bývalého spolku Hitlerjugend, možná z důvodu, aby zakryl své židovské kořeny, když jeho rodina obchodovala se smrtícím plynem, že?
  • Aha dnes byl krásný dokument o Karlštejnu, syn mi to nahrál, už Karel panovník byl prozíravý!
  • Vrchní papež člen bývalého spolku Hitlerjugend, možná z důvodu, aby zakryl své židovské kořeny, když jeho rodina obchodovala se smrtícím plynem, že?
  • Mám tam dole pro Petra původního dotaz, neznáte ho někdo osobně? Není naáhodou biskup?
  • Chachacha dovolte abych se zasmál pane Petře původní, Pokud církev někdy řekla pravdu tak kdy proč neřekl papež proč byl upálen Jan Hus? Tento mistr Jan Hus jako kněz kázal pravdu, podstatou bylo aby církev žila podle BIBLE!!! Sleduji Vaše články, nemůžu každý den, a nemám tolik informací ze zákulisí dění církve! Podle toho usuzuji, že jste asi nějaký biskup, silně věřící nebo dobře placený!
    Podle času který psaní věnujete ale budete biskup, ti tam také nic nedělají, viďte? Chtěl bych se ale zeptat jak se dá taková firma výnosná firma založit? Tento busines je tak zajímavý, že mne láká něco podobného dělat, definice dělat ale ne v pravém slova smyslu, víte přece že tam se nepracuje, nic nedělá. Děkuji Franta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit