Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsme závistiví, to pouze vy okrádáte, pokolikáté již včetně minulosti vlastní stáda, prasata nenažraná společně s politickou garniturou spekulantů spřažená svoloči.
  • Jako Sparta, Buzerantů parta. Jistě se dohledají sexuálně zneužívaní církevními hodnostáři. Budou odškodněni, ptám se já a za čí finance? Za finance daňových poplatníků ČR, když církev nemá hranice?
  • Jistě se dohledají sexuálně zneužívaní církevními hodnostáři. Budou odškodněni, ptám se já a za čí finance? Za finance daňových poplatníků ČR, když církev nemá hranice?
  • Opět vypdadla slova.... platit.... celé naší budoucnosti
  • Vesměs jsou faráři cizinci. Nejvíce je jich z Polska a my je budeme pltit z naších daní úkor celé budoucnosti.
  • Ne, to mě dlouhodobě blbne klávesnice, když píše znaky které jsem nenapsal a vynechává nejen písmena ale celá slova. A když to odepíši bez kontroly a to je skoro pokaždé neo si to skontroluji, tak je tam chyba. Nevím co s tím. Kupovat klávesnici novou, tak na to s současnosti nemám peníze. Myslel jsem... poslat tyhle zločince....ne Posselta
  • Asi tak. Nebude co žrát, nebudou pracovní příležitosti pro občany, což bude kompenzovat bezplatné modlení ve svatostáncích buzerantů. Děkuji pěkně. Zázrak zvaný JZD Slušovice jsme tu už měli. Nebo snad svůj zisk založí církev na fetu a prostituci? Další legalizovaný tunel zvaný církevní restituce.
  • Nebude co žrát, nebudou pracovní příležitosti pro občany, což bude kompenzovat bezplatné modlení ve svatostáncích buzerantů. Děkuji pěkně. Zázrak zvaný JZD Slušovice jsme tu už měli. Nebo snad svůj zisk založí církev na fetu a prostituci? Další legalizovaný tunel zvaný církevní restituce.
  • Pouze jsem zkopíroval příspěvek jednoho diskutujícího se kterým naprosto souhlasím.
    Vás pane Petr vás bych si rád i vyfotil. Vaše příspěvky sleduji již nějakou dobu, ale tolik hloupé arogance a neznalosti historických faktů, to může psát jen hloupý zamindrakovaný člověk. Vaše příspěvky jsou mnohem "blbější" než některé vulgarismy.
  • jdi se poklonit do mauzolea Leninovi ubožáku a zavři tu primitivní tlamu
  • No ten "kněz" může být ve skutečnosti jeden z těch závistivců, co se dusí vztekem, že má být učiněno po právu.
  • Je signifikantní, jakou se tady ten chat stal stokou, kde si levičáčtí závistivci a primitivní hloupá lůza vylévá svůj vztek na tím, že bude učiněno po právu.
    Ať sousedovi chcípne koza, že!
  • Poslta...jako Bernda Posselta?
  • Franto, Nikde jsem nepsal, že by Žižka zneužíval chlapce, o tom nic nevím a neřeším to. A oni jsou chlapci zneužíváni pouze v církvi, mimo církev nikoli? A co kuřimská kauza, kde se jednalo dokonce o sadismus, to byla také církev? Jedině nějaká sekta sadistických psychopatů. Církev se pokleskům kněží přiznala a řeší to, na rozdíl od jiných. A papeži vyčítat, že byl v Hitlerjugend? To jsi opravdu tak nesoudný, že "argumentuješ" něčím takovým? On tam nevstupoval z nějaké touhy po podpoře Hitlera, on byl prostě "udělán" členem Hitlerjugend. Kdyby byl odmítl, tak by určitě vyletěl ze školy a možná by ho stihlo něco ještě horšího. A co ty, ty jsi nebyl členem pionýra, SSM a dokonce KSČ? Nebyl jsi členem ROH? A co to vůbec má společného s tím, že vlastníkovi bude uvolněn k užívání jeho majetek? To je projev komunistického tzv. "třídního práva", ve skutečnosti komunistické zvůle, která se skutečným právem neměla nic společného.
    Tak jestli to někdo z nás dvou má v hlavě přeházené a je křupan, tak se obávám, že já to nejsem.
  • Poslta tyhle vládnoucí zločince na šibenice by jsme měli udělat sami. A já bych dal lidem práci ve výrobě qilotin. V každé správní ovbci by musela být.
  • Ale německo by udělalo z naší republiky jedno velké odpadiště včetně přesídlení cikánů a islámců. Drželi by ochrannou ruku jen nad svým národem.
  • Kolemjdoucí, církev už nejméně dvacet let požaduje uvolnění svého majetku, ale teprve teď bude "dokazovat" co jí vlastně patří?!!! Komu chceš namluvit takový nesmysl? Proč tě ten problém tolik zajímá? Máš snad zájem, aby církevní majetek zůstal "státním" a abys ho mohl "privatizovat"?
    Vláda žádný soupis nepotřebuje. O restituci nerozhoduje vláda, ta pouze vyjednala dohodu s církvemi a dohodu přijme formou zákona parlament. A církve budou muset v každém jednotlivém případě uplatňovat své právo u příslušných institucí, zejména u pozemkového úřadu a v případě sporu bude rozhodovat soud.
    Tak mě přestaň napadat, přestaň závidět a starej se o své věci.
  • já jsem nejen pro vrácení Sudet, ale též pro přidělení celé ČR v Německu. Jen tak se dá zatočit se zločinem a korupcí v ČR, kašlu na vlastenectví. *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Petře, Petře, zase mlžíte, jak je ostatně Vaším zvykem. Existuje-li soupis, proč ho nemá k dispozici vláda? Její místopředsedkyně potvrdila ještě dnes v OVM, že se opakovaně marně domáhala u ministra kultury toho, aby do něj mohla nahlédnout. A náměstek ministra kultury v témže pořadu prohlásil, že různých seznamů existuje údajně více. Zjevně opravdu různé hodnoty, stáří i rozsahu. Tedy žádný seznam sestavený na základě právních dokumentů. Dokladem je, že teprve nyní se začíná v archivech pátrat, co vlastně jednotlivé církevní instituce vlastně držely. S tím koresponduje i výzva ministerstva kultury adresovaná obcím, aby zasílaly podklady. Nemluvě o tom, že něco podobného již probíhalo počátkem devadesátých let, když se výčtovým zákonem církvi vrátila část majetku, přičemž církev ústy svých tehdejších představitelů prohlásila, že žádné další požadavky již v budoucnu vznášet nebude. A to už zcela pomíjím skutečnost, že užíváte termín vlastnictví, aniž byste specifikoval rozdíl mezi soukromým vlastnictvím církve po 15. dubnu, resp. 20. listopadu 1992 a účelově vázaným (veřejnoprávním) vlastnictvím před tímto datem. Pozoruhodná jsou ostatně i přesná čísla, s nimiž operujete. Docela by mne zajímalo, jak k nim ti národohospodáři vlastně přišli, když dosud není k dispozici přesný (=nezpochybnitelný) soupis a politici ústy Kasala přiznali, že vše je jen odhad a ověřování by bylo příliš zdlouhavé. Přesná čísla na základě nepřesných údajů, to je vskutku argument hodný celé této kausy!
  • Sudety byly alespoň ohraničeny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit