Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terroriste jsou v Kijevu !!!!
    Jsou to fašisty !!!
    NATO a Česko podporují fašisty!!!
  • Právě spolu s Jarkem Nohavicou píšeme náš nový singl proti ruské okupaci.
    • Přehrajte si ho na latríně.
    • Ty taky!
  • Dneska jsou na světě prakticky jen dvě opravdové velmoci, Čína a Rusko, USA se už stala v mnoha směrech rozvojovou zemí, ale pozor, když kobyla zdychá kolem sebe kopá.,,
  • To víme že máš malého pinďoura, ale budeš dělat mámu, *15* *4*
    • Co nového v Gayklubu?
      • V našem náckovském gay klubu v Českém Brodě byla jako vždy USRAELSKÁ Sodoma Gomora. Přes skype nás pozdravil i černoušek Babral Obama a frau Merklová se svastikou na poprsí i na zadnici. z Washingtohu D.C. Jedno oko nezůstalo suché.
        • Pivíčko jsme měli z hospody u Hrabětů přímo natankované z tanku. .Chlastali jsme víc než ruští mužici a Viroza dohromady. Pak to na těch diskusích podle toho vypadá, tak se omluvám , nic jiného neumím a ani nedělám.
  • Vidim to tak, ze americka ekonomika, finacnictvi a strategove NWO potrebuji dalsi valku (mimo uzemi severni Ameriky, samozrejme). Proto investovali 5 miliard USD do puce na Ukrajine a pouzivaji EU jako zastupny nastroj v rozpoutani valky. Protoze EU zadnou profesionalni zahranicni politiku nema, dari se jim to pomerne snadno. Nastesti tito "jestrabove" maji proti sobe soucasneho nejlepsiho politika sveta (podle londynskych Times), ktery uz nekolika konfliktum uspesne zabranil, doufejme, ze jim tento devastacni scenar prekazi... *1* *1* *1*
    • Radko-Tečko, kolik vás je? Vy vůbec nespíte,tečky? Kolik rublů za ty žvásty jste dostali z Moskvy?Že se nestydíte tady u nás tvořit 5.kolonu rusáků! *16*
      • Chapu, ze kdyz nemuzete najit proti skutecnosti zadne vecne argumenty, nezbyva vam, nez zvanit. *1* *1* *1*
    • Tak Tečko,ty lumpe,ty už si zase radka? Ty jsi fakt nenapravitelný komunista. Není to přímo ta rudá divuše Semelová?
      • Fakta nezmenite ani zvasty o imaginarnich "teckach". *1* *1* *1*
  • Tuším že ještě zdaleka tomu nebude konec dokud do toho nepřestanou b3 strkát čeníchy USA.
    • b3- brutální trojka , USA- NATO- Merkelová
      • Frau Merkel tetovaná svastikou po celém těle i na zadnici a v makovici.
  • za komunistů jsem si nakradl na pěknou vilku
    • Za komunistů jsem seděl za nakradených 800 tisíc ale Havel mi dal amnestii a tak jsem se mohl konečně seberealizovat v gigakrádežích ze státního a dnes je ze mě rentiér v Monaku .
      Takové ovce jako tečka , NOT atd to za mě ještě s radostí ty 2 biliony dluhů ČR zaplatí. Není nad pravicové blbce, co nám tu skvělou ODS , Topku , US-Deu, ODU , Lidovce, KDU atd . stále volili, abychom mohli non stop dojit ze státního vemene a ještě s justičním jištěním.
  • 2.5.2014 -17,35 . "Ukrajinská armáda ve Slavjansku byla nucena ustoupit a vydat povstalcům dobyté pozice.Řada jejich příslušníků přešla na stranu proruských federalistů.Zprávu přinesla agentura Uknita. Do Slavjansku míří kolona obrněnců z Luhansku!!!
    • Putler se činí...
    • Dobrá zpráva!
  • Být těmi ukrajinskými branci, kteří teď míří ke Slavjansku, modlil bych se, abych tam nenarazil na Ruské jednotky VDV:

    https://www.youtube.com/watch?v=0rAHrHd2lcw *1* *1* *1*
    • Dobrej klip!! *3* *3*
  • Je dobře že je sestřelili. Přece se nenechají "humanitárně bombardovat" nebo ostřelovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší