Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tečka, až si někdo dá práci a tebe si vyčíhá, tak to bude facek!!!
    • To bude facek tomu cikánovi, taky mu jich pár vrazím.
  • Zabíjet vlastní občany když nechtějí fašismus je zločin. Občanská válka se tomu říká.
    • To my Amíci tyto občanské války po celém světě pomocí fašistů a teroristů rozdmýcháváme, abychom se pak zmocnili jejich území a nerostného bohatství a kolonizovali tyto země.
    • Zločinná USA to dělá neustále od svého vzniku po celém světě, i svoje prezidenty si vraždí sami, nikoho k tomu nepotřebují, jsou naprosto soběstační. Co je to pár zastřelených prezidentů, když dokázali téměř vyvraždit 100 milionů Indiánů a zabrat jejich území a tak zabírají území po celém světě a nyní na té Ukrajině začali Amíci sahat i na ukradený ruský Krym, kde si chtěli vybudovat další svoji USA NATO voj. základnu jako na ukradeném území Kosova a medvěd si to nenechal zcela právem líbit a ozval se.
  • Samozvaný Jaceňuk už studuje kde zmiznout aby ho nedostali.
  • Právě jsem si natřel rit lubrikonem tak pojďte hošani, pindíka mám malinkého.
  • Mi komunisti uš sme nekeří hodně staří a toto je možná poslední šanca kde si eště povraždit pár spátečnílů. Tak nám to přejte protože mnějte úctu ke starým! Čest! Uš nikdy Tuzexe s kapitalystyckýma Riflama!
    • My víme cikáne že máš 77 let to už je dost, a ve straně jsi byl hodně dlouho než tě vyhodili.
    • Už nikdy USA hambáče od jejich Mek-ráče .
  • Šok v Ulici! Standa se vyspal s Monikou a Renata se to dozvěděla od Jirky! *8*
    • Dybys čtl Haló Novyny tak bys vjeďél enom pravdu!
  • Tak si mi to libi. Zlaty Brusel, zacinaji mi zlate casy i v Evrope..
    • Hele hrobníku, moc se netěš, nebudeš mít co pohřbívat, z tebe bude pára a nic jiného a z nás taky. Magoři na obou stranách mají jaderné zbraně. *16* *12* *11*
  • Zrudni planovaci NWO zrejme nastoupili ke generalnimu utoku na lidstvo. Je to patrne z totalniho utoku proti rodine (viz nemravna sexualni pseudovychova ve skolkach v EU), z globalniho utoku proti mravnim hodnotam krestanstvi (pomoci globani propagandy nahodnych osobnich pochybeni krestanu dezinterpretovanych protikrestansky), utokum na Rusko (napr. prostrednictvim podplaceneho puce na Ukrajine) atd.

    Povinnosti kazdeho rodice je v zajmu nasich deti proti temto zlocincum bojovat vsemi dostupnymi prostredky.
    • co je na sexuální výchově nemravného? čistému vše čisté a pokud vy jste produktem nemravného chování vašich rodičů, já nikoliv *11*
  • Poskoci západu jsou k smíchu !!Čeká je smutná doba !!
  • Zase tady perlí ten cikán tečka pod 5 nicky, to je fakt -urák.
    • Jen ho nech chromajzla je to jeho jediná zábava. *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit