Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem jediný poctivý a slušný komunista na této planetě a řeknu vám, jak se věci mají: Soudruh Putin chce válku a na Ukrajině jsou nasazeni ruští fašističtí provokatéři, aby rozeštvali Rusy a Ukrajince, kteří ještě do nedávna (do Putina) spolu bez problémů docela dobře žili.
    • Nevím nevím soudruhu a neprozradíls teť nejaké tajemství?
  • Putine vlítni tam a udělej pořádek. Američany vyžeň za moře ať si válku připravují na svém kontinentě. A bude v Evropě klid.
  • Národní garda, rozumějte najatí zabijáci, určená k dozoru armádních jednotek, aby zůstali za všech okolností na "správné" straně. Tomu se říkalo "určený k postřelování vlastních řad zezadu", aby někoho nenapadlo, že do civilistů střílet nebude. Ještě chybí aby vybrali pár civilistů a hnali je před tankama. Zkušenosti s tím už mají.
    P.S. Snad konečně donutí Putina, aby jim tu Ukrajinu "přepadl", že?
  • Až tam vlítne Ruská armáda budů z nich létať třísky z fašónů proradných.
    • Vydím že ty si kapitelistické provokatér zloděj nicků ale s takovýma já se nepářu a uš sem tě nahlásít takže dostaneš na pár dní stopku imperialisto!
    • Ta už tam dávno je!
      • Krást nick je vrchol lidské ubohosti, hodný obhájců Kyjevských pučistů.
      • Celý svět to ví, jenom někteří zdejší zloději nicků se pravdy bojí jak čert kříže.
        • Děkuji Vám EURO
  • Stále více se ukazuje,že od Putina bude nejlepší s tou chátrou,která vládne v EU,přibližně dva měsíce před začátkem topné sezony, skončit.Pro Rusko je nejrozumnější přerušit obchodní veškeré obchodní vazby s EU a Ukrajinou.Obchodně se vázat s Indií a komunistickou Čínou..To stačí k tomu,aby se celá EU řítila do státního bankrotu.
  • Nejvyšší čas vyhlásit nad Ukrajinou bezletovou zónu jako např. kdysi na Irákem....
  • Opakování zpráv?NEBO už jsou TO OD RÁNA 4x vrtulníky *1* *1*
    • Podle nezávislých médií se jedná o dva sundané Mi-24, u jednoho z nich pilot dokázal na místě dosednout tak, že to posádka přežila. A jeden poškozený Mi-8, který ale dokázal odletět a pak přistát. Pak už ukrajinci přestali nad Slavjanskem létat.
  • Já vím velmi dobře jak to tam vypadá mám tam staříčka z manželčiny strany, nemajů co jesť tak chců k Rusku které je bohaté a je tam dobře.,,a nebudu to porát opakovať.
    • Měť tu takého Putina nebyli bysme tam kde sme v perdeli.
  • Gdo nelže s nama ten lže proti nám!!!
  • Stopák a Dobrotivý.Brilantní útok pomatenců.Neuvěřitelné.Prostě se tam v daleké "rusi" rozhodli udělat si pořádek.Sice to chvíli trvalo než se rozhoupali kluci v Kyjevě-ale je to jejich věc.Pro výstrahu už se mohli někteří pseudorevolucionáři dávno houpat na stromech.Co my s tím tady.Hloupé je že se tady našly vysoké školy které chtěly horlivě ještě před měsícem nechávat dostudovávat ukrajince u nás.Za naše.To by asi nešlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit