Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono to něco, co neexistuje, nemůže ani odpovědět!
  • Mě nedostaly do spárů a nic se mi nestalo. I přesto, že jsem měl příbuzné na západě a mám je tam dosud.
  • Komunisti podporují islámskou imigraci a multikulturní společnost - viz. vystoupení člena KSČM Kováčika v ČT! *11*
  • Napsal jste rozumný příspěvěk. Vidíte a pak že se zázraky nedějí. *15* *15* *15*
  • Vždyť to píšu, jak náboženští, tak partajní paraziti jsou stejní. Já nejsem ani věřící, ani partajník. Takže každé prolévání krve "nevěřících", či jinak politicky smýšlejících, mi je naprosto cizí. *16*
  • Chceš mě vzrušit? Přestaň být chlapem a staň se civilizovaným člověkem. *16* *16* *16*
  • Ale uctíval je tak a trestal každého kdo se nechtěl připojit. *16* *16*
  • A přesto si ani komunista nedovolil vydávat Marxe, Lenina nebo Stalina za bohy
  • To já taky ne. Zároveň nechodím vlhnout do kina na 50 odstínů šedi *1* *1* *1*
  • TSSSSSSS. Když Bůh holkám naděloval krásu já šla do fronty dvakrát. *14* *14*
  • My ženy se na rozdíl od vás chlapů nehroutíme z toho že 11 upocených chlapů
    prohrálo fotbalový zápas. *2* *2*
  • Jen se vyjadřuješ jako dítě... *1* *1* *1*
  • ko ko dák ko ko dák! *15* *15* *15* *15*
  • tiradore víš co je srandovní.

    Že komunisté bojují proti náboženským tmářům a přitom jsou nábožní.
    Místo Bible mají Marxistické písmo svaté. Každý odpadlík od rudé víry nebo
    bezvěrec je komunisty trestán.

    Také mají své Bůžky kterým se klaní a jejichž jménem prolévají potoky krve - Stalina Lenina.
  • Ale u medvědů se prý nedají poznat emoce.
    I když je fakt, že když chcete do chlapa hučet, tak je vám stejně jedno, jakou náladu má. *1*
  • Mám velké obavy, že soudružka pussy na tohle neodpoví. Tohle ji určitě soudruh farář nevysvětlil... *1* *1* *1*
  • Moc dobře napsáno.
  • To je dobře zlato. Já ráda mluvím takže víš co tě čeká. *15* *15* *15*
  • Vy sice rodíte, ale hned jak to jde utíkáte do hospod též. Mnohé z vás jsou však doma a flašku mají schovanou v knihovně *1*
  • Znal ale to není člověk. *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit