Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak pošetile,ba přímo hloupě se někteří věřící vyjadřují. Copakmůže nějaký šátek, či jiný typický "doplněk" oděvu udělat z dotyčného věřícího ještě lepšího věřícího, nebo lepšího člověka? A proč jedni náboženští fanatici prpagují šátek, další, klobouk, další barvu nějakéjho přehozu a tak vehementně na tom bazírují? K tomu každá taková pomatená komunita si vymylsí svá pravidla, svou nauku, své povinosti a zákazy...tedy omezení a hranice-mantiely vůči druhým. Co tohle má "pro boha" společného s duchovnem, s vírou? To je jakýsi nepodařený jakoby materialismus v primitivní podobě, tak podivně mixovaný do současného, 21. století. Tohle s vírou nemůže mít nic společného! Kolik náboženství, tolik božstev. Tolik mantinelů a pitomostí. Věřící, vy, kteří si potrpíte na těch šaškárnách s šátky, klobouky, apod. jste směšní a žijete v dobách, kdy tohle několik vašich vyčůraných "guruů" vymyslelo, aby se mělo dobře na úkor jiných. Takový předvoj "politických stran" - což jsou vám podobní paraziti a lumpové, kteří mají své stejné mantinely vůči ostatním. Bolševici, fašouni...hnusota jedna! Pracovat nikdy , ale chtít se mít co nejlépe, mít moc nad ostatními, díky falešným a nedokonalým ideologiím, na úkor druhých, to ano. Jste naprosto stejní parazit každé společnosti, nic víc, nic méně. *12* *16* *12*
  • 2 Tirador: *1* Tomu se říká jemný náběh na vidle... *1* *3*
  • Hele a co my, kteří nechodíme do hospody? *1*
  • Tvou omluvu přijímám. Mám ráda bonbony. Medvídky ju. *3*
    A to neznamená že jsem dětinská. *16* *16* *16*
  • No já si právě myslím, že Youtube možná není tak úplně dostatečný vzdělávací kanál, když chceš o něčem OPRAVDU NĚCO VĚDĚT... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Ale nepodsouvej mi, že "mi do toho kvokáš", nic takového bych nikdy neřekl... Já si žen vážím.
  • 2 Peer: Děkuji. Já si o sobě také myslím, že jsem slušný člověk.
  • Ale pochop, že tady nejde o to co vadí, tady jde o právo zaměstnavatele vybrat si, S KÝM CHCE (SPOLU) PRACOVAT A S KÝM NE.
  • Medvěd nebo chlap. Nezáleží na tom jak si říkají. Všechno jsou to zvířata. *15* *15*
  • Přesně.
  • Přesně tak. Źádný uchazeč přece nemá automatické "právo být přijat". Jednou je ta firma SOUKROMÁ, někdo ji vybudoval, investoval do ní svou námahu, invenci a své prostředky, a on jako ZAMĚSTNAVATEL má právo si vybrat, koho chce a koho ne - a po důvodech proč toho ano a toho ne nikomu nic není, i kdyby to bylo proto že majitel firmy nemá rád černochy, cikány, ženy, dreddaře, skinheady, vlasatce, plešouny, starý, mladý, pihovatý nebo že se mu prostě nelíbí jak má ta ženská zastřižený fousy. *1* Přece sakra nejsem povinnej zaměstnat někoho, kdo ve mě nevzbuzuje důvěru nebo se mi na něm něco nelíbí...
  • Tak teď jsi mě dostal brouku. Jak já jsem vám chlapů vděčná.

    Díky vám za tmožnost potit se u plotny nebo hodinu stát u žehlícího prkna.
    K volantu nás pustit nechcete ale můžeme dělat brum brum u žehličky. *16* *16* *16* *16*

    Zatímco holky v bolestech přivádějí na svět vaše děti vy posilujete v hospodě a
    plácáte se po ramenou jací jste chlapáci. *16* *16*
  • No jo....medvěda....ale ty náklady na moderní odchlupení by byly závratné!
    Je potřeba myslet i ekonomicky.
  • Muž vyrobil ženě pračku a jiné pomocníky v domácnosti, aby měly ženy více volného času a mohly se věnovat svým milencům *1*
  • A znal by odpověď sám Bůh?
  • Zlatíčko nerada ti do toho kvokám ale můžeš si pustit na Youtube - velké záhady
    adam a eva. Krásný Americký dokument kde se hádají zastánci a odpůrci Darwina.
  • Slyšela jsi někdy jména jako Lamarck, Weismann, Darwin, Mendel? Možná by bylo dobré přečíst si i jiné knihy než bibli... *1* *1*
  • Já nehájím církevní mafie zlato ale existenci Boha. *3*
  • Teda Simono, že se živíš prostitucí, to Ti nemám za zlé, ale že Ty, svobodná demokratka, hájíš nějaké pámbíčkářské bludy... Co je na náboženství demokratického? Každé je bigotní, omezené, představuje diktát "boží moci" (pokud možno reprezentované nějakým otylým uslintaným chlípníkem v sutaně) a každé tvrdí že jen ono je ta správná cesta a všechny ostatní jsou špatné. Z toho je mi na *11*
  • Neznám člověka který by na tuto otázku znal odpověd.
  • Ano protože muž se naučil že vše zašpiní a pak to hodí své domácí služce:
    tu máš dárek. já jdu do hospody drahá. *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit