Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já osobně jsem si byla též pro vyznamenání a bylo to úchvatné. Myslím, že máme nejbáječnějšího prezidenta.
    • Vy jste ten národní poklad - alte Vondráčková? A proč ten pseudonym? To vám nařídil ten ožrala z Hradu?
      • Ano ožrala z hradu mě to taky jednou nařídil a tomu říkali zrzavý Veškrna alias Chrchla.
        • Prezident Havel by komunistickou důru Helenu nikdy nevyznamenal, na rozdíl od toho dnešního ochlasty Zemana!
          • To určitě ne, protože byl věčně ožralej a poblitej, v trenkách měl stopy po nikotinu a smrděl jak sedlo od kozla a říkali mu zrzavý Veškrna.
            • To píšeš o Zemanovi? Nestydíš se? Smrdí, ale nemůže za to!
  • https://www.youtube.com/watch?v=kQlRryVyroA
    • Já ty swině z AMO nevolil! Mám čisté svědomí.
  • Zajímavé by bylo slyšet argumenty Pavla Jégla, proč vítězství ANO ta dehonestuje a proč neviní voliče i jiných stran, které se překvapivě dostaly do sněmovny, když nám "ze srdce přeje" vítězství ANO a že "dobře nám tak". Jégl se postavil do pozice, jako po prezidentských volbách, kdy Zeman zvítězil a "sluníčkáři" vypisovali a vykřikovali, že Zeman není jejich prezident, i když fakticky byl. Zvláštní postoje, kdy pisatel i "sluníčkáři" se zřejmě řídili tím lidovým alibistickým "já ne, to on".
  • Ono to nebude zase až tak prudký...oni se kluci už nějak domluví, jak je u nás dobrým zvykem.

    Někomu hodíš hlas a nakonec je všechno jinak.
  • Nevěřte nikomu a ničemu... demokracie je na nic a jediný náš přítel je Rusko...


    Váš Aeronet
  • Jégl na hrad (Mírov) střídat Kajínka.
  • Článek pomíjí fakt, že IQ Babiše je vysoké, zkušenosti i protizákonné, aktiva obrovská a na zbylé stranické oponenty ODS a ČSSD má miliardové opratě kauzami Diag Human a pod. Proto ta "demise" Sobotky - poslední útok myši zahnané do kouta - když prohraná (ale nejspíš schválně tak rozehraná) kauza přešla k zaplacení na ministerstvo financí Baišovi, se všemi vyšetřovacími spisy. Já bych ho nepodceňoval, ale jako ortodoxní oligarcha nemůže prostě překročit svůj stín. Akceptuje jen dvě vládnoucí síly: Strach a peníze. Pokud se mu opozice (nebo kdokoliv obecně) postaví čelem, zničí ho, nebo koupí. Je prostě silnější - našimi hlasy, kapitálem, aparátem, (ne)morálkou, doslova schopný všeho.
  • Dětinské emoce a důvěřivost většiny voličů zvítězily nad logikou a morálkou. Implantoval "racionalitu" lidem kteří nejsou schopni kriticky myslet. Zvítězil demagogií. Perfektně medializovanou - marketingově. Předstírá mistrně "menší zlo" pro chudé a jednodušší spoluobčany (tzv. Babišovi věřící). Bureše se nikdy orgánům (zastrašeným nebo podplaceným?) nepodařilo identifikovat, resp. zveřejnit a medializovat. Takže těch 14 spisů asi vedli v STB na virtuálního člověka. *10* Faltýnek není tak bystrý a demagogicky pokračuje: "...teď, když jsme nevinní...". Bůh ochraňuj elity a podnikatele. Kvíz: Proč je drahé máslo jen v ČR? Margarín měl odbytové problémy... Jo, jo. Jeden vůdce taky zblbnul všechny Němce, zobali mu z ruky. (Taky začal tím, že vyhrál volby!)
  • https://www.youtube.com/watch?v=AQSxStuWOrQ&t=20s
    • Přesně tak , všeci kradnú, tak prečo ja by som nemohol?
  • jsem tu ,abych škodil vám všem .
    • zalez do kanálu.
    • ze které jsi strany? Malé nebo velké?
      • On je přece obsah z velké strany *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit