Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě by zajímalo, kdy náš "prezident" Zeman bude pozván do Bílého domu? Co si ten Trump o sobě myslí, nepozvat světového génia do USA? Cestu by mohl zakončit v Alabamě, kde by napsal disertaci na choulostivé téma, po obhajobě by měl právo teprve tak tlachat, jak jsme to slyšeli předevčírem na Hradě...
    • josef.servit.9
      Vy pane Fendrychu nikoho nepřekvapíte! Hulvát zůstane hulvátem. Vezměte si příklad z pana
      advokáta Rumla!!!
  • Tak mám pocit, že nám pořád ještě nedochází, koho jste zvolili... člověk, který je trestně stíhaný za ¨podvod v čerpání z evrop.. dotací.. a nikomu to nevadí
    • že vás odstřihl od státních penězovodů. Sicilská mafie zuří, poněvadž přišel neapolský mafián a vytlačil ji z jejich čtvrtstoletí pracně budovaných obchodů. Pro nás lidi to vyjde nastejno. Sicilští nebo neapolští gangsteři. Vyvražděte se mafiáni mezi sebou a neotravujte nám lidem život.....
      • On je sám mafie... rozuměj Andrej Hrabiš
    • Milá Alenko, tenhle způsob čerpání dotací (tj. oddělení malého subjektu od původní firmy) zvolilo víc než 100 dalších firem, a u nikoho to nevadí. Bylo to navíc naprosto legální a v souladu se všemi pravidly pro čerpání evropských dotací, u všech ostatních se to posuzuje jako podnikatelská šikovnost. Takže už zapomeň na nějaké Čapí hnízdo. To je jen další mantra těch neúspěšných. Zvoleno bylo politické hnutí, které si do čela postavilo úspěšného, a navíc charismatického předsedu.
      • Jo jestli o někom víte že udělal stejný podvod tak máte mimochodem povinnost ohlásit trestný čin policii , a ta to má vyšetřit a případně předat pachatele soudu , čapí hnízdo je přímo ukázkovým případem podvodu a proto také byli účastníci obviněni , a že se vyšetřují přednostně je více než na místě protože oni mám přece chtějí vládnout !!! navíc v normálním civilizovaném státě by stačilo k nevolitelnosti takových lidí jen pouhé podezření z takového podvodu, a u nás v kocourkově naopak čím větší grázl tím víc to některým "občanům " imponuje to je ta místní tragédie ....
        • Kde jsou ty časy, kdy se kradlo, tak jaksi poctivěji!
        • No když ministr spravedlnosti, Pelikán, řekne že Čapí hnízdo dotace... trestní stíhání Babiše...že je to účelovka od policie...Kdo jiný by měl respektovat zákon... je to divné.. a k těm dotacím... dotace nejsou pro každého.. jsou pro určenou skupinu a když ta skupina má na to aparát a informační náskok, tak se nikdo nechytá... Nikoho ¨v této zemi nenapadlo, aby zažaloval Okamuru za to, že porušil základní listinu práv a svobod, když napsal stop islámu... to je vážení hrubé porušení této listiny a je to trestné... suď se s politikem... Proto je velmi nebezpečné, když veškerou moc ovládne člověk, který má ekonomickou, politickou, mediální moc...protože on je už nad zákonem... on toto prostředí tvoří... *3*
    • Já s tím také nesouhlasím.... *3*
  • Novorusko nám může být vzorem.








    YEAH !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit