Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    predevsim je nutnost snizit DUCHODY dnesnim chamtivim KOMODUCHODCUM -na 4000Kc jak to maji ve svym milovanym Rusacku!!! *11* *12*
    • Už od doby Jana Ámose se v češtině používají interpunkční znaménka
      ( pro vzdělaného Bc. - to jsou háčky a čárky ). Tak už by ses to také mohl
      naučit.
      Pokud jde o důchodce, tak jsem také pro to, aby se důchodcům
      přidalo 4000Kč měsíčně. *5* *1* *4*
  • Putine tak tvého agenta Semjona BTW pozdravuj ju.
    To že tu na tvůj příkaz smrdí nonstop a naklikává body nám nemusíš říkat.
    Všichni na Tiscali už to vědí *15* *15*
  • Kolovrátek smrada Semjona, co tu smrdí nonstop, jede o5 na plné obrátky...: )))
  • Zlej trolle! Já jsem demokratka a demokratickým jazykem byla je a vždy bude angličtina.
    Jako reklamní designérka ( vyhledej si prosím význam toho slova ve slovníku sám)
    jsem expertka na krásu - Ukrajinská azbuka je hezčí než Ruská.

    Pochlub se jak taková debata ve tvém Rusku probíhá? Informuj pracující lid ČR.
    Chytnete se za ruce a pějete ody na fuhrera Putina? Nezvedáte při tom pozdravu také pravice?
    Odpůrce od internetu vyzvedne KGB. Popravuje je rovnou nebo je před tím obviní ze zločinů které si vymyslel řídící důstojník Kremlu?
    *15* *15* *15*
    • počkej, nepsala jsi tady, že se živíš šlapáním? Nebo to máš jenom jako "vedlejšku"?? *1* *1* *1*
      • Povýšila jsem. *3* Přes postel pana manažera jsem dostala do funkce reklamní
        designérky. *14* *14*

        V hodncení stálo že jsem byla dobrá a šikovná. Proto jsem byla přijata víš *15* *15*
        • Tak to jo. *3* *14* *14* *14* Super. Blahopřeju.
          • Díky. *3*
        • Ty seš slípka, to je hotový. *15* *15* *15* *15*
    • Simone, ty nejseš pracující lid. Ty jsi jenom kolaborantská ku.va a to se nepočítá. *1*
      • Já jsem holka Simona zlato. Pokud trpíš holkofobií tak se jdi léčit ju. *3*

        Zkus někdy v zimě stepovat hodiny a hodiny před hlavním nádražím v inisukni
        a roztrhaných punčocháčích. A ještě stůj na vysokých podpatcích a lov kolemjdoucí muže.
        Pak teprve poznáš co je tvrdá a náročná práce soudruhu zlej troldo
        • To jsem rád, že přiznáváš, že mám pravdu. A nelži. Chodíš se ohřát k Šapitovi do kurníku.
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Socki zde vam dam svou radu jak budete vic DUCHODU mit : musite vice studovat na coz ale nemate IQ takze vam nezbyde nez poradne MAKAT a SETRIT!!! *15* *11*
    • To tvoje " Socki " hovoří za všechno. Ty musíš mít IQ tak maximálně 30 a méně.
      Už ses někdy zkusil třeba podepsat, nebo něco podobně náročného ???
      • To je Bc. Kak, ten se pravopis nikdy nenaučí. Má problém napsat souvislou větu. Ale je to takovej zdejší folklór, něco jako Pepek Vyskoč. *1* *1*
  • Stalingrad
    Solder-omyl-brali výsluhy i důchody současně a po odsloužení 20 let a v 55 letech odchod do starobního důchodu ne jak píšeš po 35 letech onanování ve službě,nic jinýho tam nedělali a nedělají. Pokud to ti láskyplní a přející kapitalistickozlodějské vlády od dob mírumilovného humanitárního bombometčíka změnili,že buď výsluhu nebo důchod na věci nemění fakt,že většina jich stejně leží v kancelářích !!! A nemáš pravdu,že každý měl možnost být policajtem nebo vojákem-kdo by je živil a je fuk jestli za komančů nebo vlezrektálistů nyní!!! Ostatně dřív záklaďáci museli jezdit sbirat brambory,na žně,na stavby atd. zato dnes si živíme z daní soldatesku žoldáků pro cizí zájmy i proti sobě !!!! A když cheš dělat terč pro kulomet-klidně si jdi,ale za SVÝ !!!!!!!!!
  • Koukám, že zlej troll BTW je ve službě a krade nicky jak ho to naučili ve východních stepích.
    • Prý se to naučil v USA. Ti kradou po celém světě už pár staletí a jsou v tom nejlepší.
  • Včera jsem si o památku Vency Havla otřel boty. Musím říct, že se ty lavičky docela povedly, velmi dobře plní svůj účel. Dokonce i našemu psovi se na ni dobře chčije *3*
    • :)))
    • Záslužný čin.
    • Jak je vidět, komunistická psychopatická zrůda se nezastaví před ničím. Ukradne nick a píše sprosté výplody jeho StBáckého mozečku.
      • Naprostý souhlas. Havloidi jsou vředem společnosti, kteří jen poštvávají lidi proti sobě. Naštěstí už vymírají.
  • A kdy se navrátí ukradené peníze z penzijního fondu. Proč se tedy počítají důchody při odchodu do důchodu, když výše peněz odváděných do fondu nemá na výši důchodu vliv!
    Takto tedy je na tom nejlíp ten, kdo fondu nedá ani korunu, celý život nepracuje a jen saje na dávkách stát a pak se mu důchod vypočítá z průměrného platu! Proto to dělají Ti nepřizpůsobivý všech barev pleti! Mohu jen konstatovat, že tento systém je silně nespravedlivý k těm co celý život dřou a jsou šikanovaný různými platbami, příkazy, zákazy a pokutami při nesplnění !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A netáhla se jen smějí! Takže sečteno a podtrženo - STÁTE JDI DO HAJZLU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Je to tak. CCCP BTW BMW HTTP a klikáček jsou agenti. Vím to, protože to mám v popisu práce. Ale tapetky nebudou, Šapitó nepřikázal.
    • Zloději nicků, ty žiješ v bludu že všichni kdo s tebou nesouhlasí ( na debatě normální věc)
      jsou američtí agenti nebo americké agentky. *15* *15* *15*
      Takže nepodsouvej tvoji pranoiu ostatním
      • Simon je dutá palice.
        • Já znám jenom zdejší Simonu. Pokud máš potřebu jí komolit jméno tak jsi gauner
          zlej trottl trolle. *2* *2* *2*
          • Pořád lepší gauner než vylízaná palice jako ty, simone. *1*
            • Já jsem holka Simona. pokud ti to vadí tak se jdi léčit zlej hookofobe trolle *1* *1* *1*
            • Ty seš jenom chodící ku.da, na víc se nezmůžeš, simone. *1*
            • Já jsem holka Simona.

              Neandrtálče zlej trolle prober se,. Už tu není doba temna tedy sovětského komunismu
              kdy jsi mohl ženy ponižovat a utiskovat.
              Nyní jsem svobodné a emancipované. Řídíme nejen žehličky a domácnosti
              ale také auta, letadla a dokonce i celé státy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit