Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ruský agent zlej troll alias B. T. W. alias... ztrácí klid, kremelské říše je v zadeli a jeho trpasličí guru mu přestává platit za služby. *15*
    • Měla by sis vyklidit z palice ten nacucanej toaleťák, simčo. *1*
  • Víte jak se stanete legendou? Nebudete sem chodit a nebudete existovat. Jen tak se proslavíte. Třeba smajlíkama.
    • ty jsi především gauner který lidem na Tiscali krade nicky BTW.
      Pokud neuneseš protiargumenty tak nemáš na debatě co dělat.
      • Hele simčo, měla by sis vzít ponaučení a stát se legendou *15*
        • Já už jsem se proslavila,. na Tiscali jsem zadržela nápor rudých hord. *14*
          Já demokratka.
          • Pobavilo. *15* *15* *15* *15*
            • Zkus to a uvidíš. *15* *15* Ale na to nemáš. Tvá znalost ruštiny odpovídá tvému jepičímu mozečku. *15*
            • Zvažovala jsem že bych přešla na Ruskou debatu abych světlo vzdělání a demokracie
              přinesla i tamním nevzdělaným mužiků kteří úpí pod vládou komunistického jha linoucího se z Kremlu. *14*
    • No vidíš. Tak začni.
  • Zlej Trolle zklidni se. ČR je členem NATO a pobaltské státy jsou členem NATO:
    Pobaltské státy se cítí ohroženy ruskou agresí na Ukrajině a požadují větší
    přítomnost vojsk NATO.

    O nic se nejedná. Je to pouze gesto které má poslat do Kremlu jasný vzkaz - v pobaltských
    zemích nemají vaši mužici v neoznačených uniformách šanci ukrást území.
    • Uvalením embarga na rusko bylo taky gesto a kolik našich firem to zrujnovalo.Kolik lidí je bez práce.Mít v NATO ukrajinu je taková pitomost že se ještě dlouho budeme divit. *16*
    • Kriple zas.anej. *11*
      • Je radost pozorovat tvůj vztek zlej Ruskej trolle.
        Jo jo hochu. Váš předseda Putin prohrál. Ukradl Krym ale tím skončil.
        Pobaltí a dokonce i lukašenko se v pudu sebezáchovy přiklánějí k EU a NATO.

        Pobaltí už hrůzovládu ruských okupqantů zažilo a o pokračování nestojí.
        Proto si do země pozvala jednotky z NATO.
        • Táhni do análu, amputovanej mozku. Ty jsi tak debilní, že osel je proti tobě génius. Koukám, že se těšíš na třetí světovou.
          • Pokud tvůj předseda Putin bude pokračovat v kradení území sousedních států
            tak 3 světová válka opravdu bude. Oni se ty státy budou totiž logicky a po právu Ruské agresi bránit

            Jinak tvůj slovník svědčí o tom že jsi pilný návštěvník hospod 4 cenové *15* *15*
            • Na rozglábenejch hranicích hordy čmoudů, jaro na krku a mam.d strup posílá vojáky na východ. A ty píšeš íčoviny o slovníku. I jepice je chytřejší než ty, jelikož má aspoň pud sebezáchovy. *12* *12*
  • Tak z tohodle se pose.ete. : Je ministr Stropnický na tvrdých drogách? Na ruskou hranici chce vyslat sto našich vojáků
    http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=160944
    Zm.d zm.dů!!! *11* *12* *11* *12* *16*
  • víme jak na to! Sestěhovat všechny pracovité důchodce na úřad vlády, vzít si berle a mít hole v ruce. Všechny pádné argumenty a nešetřit, a nešetřit a nešetřit !!! A mohou si vzít potomky, aby jich bylo víc.
  • Hlavním viníkem celého marasmu je Venca Havel a jeho partička kámošů, kteří tenhle stát rozkradli a rozprodali cizímu kapitálu za pár drobných.
    • Zrůdo, neotírej se o památku V. Havla!
      Viníky jsou komunistické zrůdy, které převlékly kabáty a "jede se dál". Hlavně ti lumpové z prognosťáku. Jedním z hlavních viníků je Klaus-Kikina, to byl předseda vlády a pak teprve prezident. V. Havla si vybrali jako symbol, jako zástěrku, aby nebylo vidět na jejich lumpárny. V. Havel jako prezident byl jak sám říkal "pouhý kladeč věnců".
      • Navíc venda s kárlem neměli kvůli spolupráci s nacisty nárok na majetky. Nějak se to zametlo pod stůl. Díky fašistickým vězňům můžeme chodit do Lucerny. Teď už je to jedno, jde jen o princip.
      • Našetřený penzijní fond byl rozkraden po roce 1989 díky jisté modré straně a jejich poskoky v ostatních stranách v celé šíři v tzv. politické sféře !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • přéééésně, komunisté vraťte se a odpustě nám *13*
  • Budu lhát i dnes, mám to totiž v popisu práce§
    • Ty zase kradeš nick BTW! Takže pořekadlo kdo lže ten krade sedí spíše na tebe.
  • Hlavním viníkem je kmotr Václav Klaus. Jen se musíme vrátit zpět do roku 1993.
    Klaus připravil důchodce o 333 miliard

    Psal se rok 1993. Tehdejší ministr financí Václav Klaus – později prezident republiky (v neblahé paměti) přišel na „geniální“ nápad. Dlouho mu ležel v žaludku fakt, že existoval důchodový fond v celkové výši přes 330 miliard korun – tedy fond pro důchody lidí, kteří celý život pracovali a poctivě si tyto peníze ve státní kase nastřádali, aby na stará kolena měli z čeho žít. To bychom neznali Klause, kdybychom si mysleli, že to nechá jen tak být. Kdepak!

    Klaus tento důchodový fond zrušil spojením se státním rozpočtem. Peníze pro důchodce, naráz – jako mávnutím kouzelným proutkem, zmizely… A cesta k jejich vytunelování byla otevřena… Už tu byla rezerva pro různé pokoutníky-lobisty, hochštaplery, tuneláře, tedy budoucí miliardáře tuzemské i zahraniční provenience!
    • Ten konfident StB a ruský agent napáchal tolik zla a kdyby v této bývalé ruské kolonii vládlo právo tak by seděl v kriminále a ne v paláci kde prezentuje své zločinecké ego. Taky pochází z té zločinecké komunistické líhně Prognostického ústavu. Soudruzi věděli, že ruská koloniální správa nebude na věčné časy a nikdy jinak a že rusismus-komunismus chcípne. A tak si to "vyprognózovali" tak, aby si mohli nahrabat sami pro sebe. A to se jim a jejich kamarádíčkům podařilo. A teď chtějí řídit stát jako podnik. "Nejsme jako oni", to byla velká chyba. Protože ti "oni" považují odpuštění za slabost a patřičně toho využili a využívají. Ale "žádný strom neroste do nebe" nebo "na každou sv*ni se vaří voda" a tak i on budou stát před Nejvyšší Spravedlností, ať si pod tím představujeme cokoli.
  • Autor dostal zálust na státní peníze ,když jim druhý p. zrušili tak teď špelují kde udělat další privatizační botu .Bankovní sektor je taková velká pijavice. Parazitují na všem co se pohne. Za posledních 20let se tolikrát tzv. ozdravily že to by stačilo na pořádnpou rentu pro každého občana. A pořád mají málo. Banky jsou novodobým fin. otrokářstvím.
  • HDP roste, produktivita roste, počet obyvatel klesá.... tak kam mizí ty obrovské celospolečenské zisky?že nebude na důchody? shrabují si je megazloději?
    • Já jsem 50 let pracovala jako uklízečka. Nyní jsem spokojená 87 letá stará babka
      v pamperskách,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit