Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...naprosto nechápu, jak může někomu projít, když po páté za sebou vydá zabugovanou a nedodělanou hru.

    Pravda, Vám to prošlo teprve podruhé :-) ale stejně jako v případě série TES i v případě obou dílů Mafie je nemalé množství bugů a chyb zastíněno tunami podařených prvků. Rozhodně Vám aspoň nikdo nemůže vyčítat, že by ve Vašich hrách nebyly záchody :-)
    • a mafie2 nekde dostala 10/10 nebo byla dokonce vyhlasena hrou roku? argumentace pekna, spojitost mala
  • Skyrim se mi líbil s něčím s vávrou souhlasím ten kůň je občas děs ale jinak ty jeho body?přišlo mi jak kdyby to nehrál a nebo hrál prvních 5 minut 6x ho zabil vlk a on to vypnul tak mi ten jeho článek přijde a hlavně mi řekněte která hra je dokonalá :-)
    • A která podobně zabugovaná hra dostává maximální hodnocení ve všech možných médiích? A z který jiný podobně lehkovážně spíchnutý hry si zástup fans skrápí textil?
      Napadá mě pár dalších titulů od Bethesdy...
      • ode mě nemá max hodnocení pro mě je zatím nej hra tohodle roku novej díl Batmana ..Skyrim bych dal 7/10 max 8/10 maj ještě co dodělávat a vylepšovat ale tenhle článek mi přijde dost uhozenej a nafouklej
  • S clankem musim souhlasit, Skyrim je pro me velke zklamani...prvnich 10 hodin me sice bavil to se neda uprit, ale pak sem si musel chte nechte vsimat vsech tech nedodelku, ktere jsou tu tak trefne popsane

    je to smutne ze tato hra dostala tak vysoke hodnoceni a opravdu nechapu ze ji nikdo nekritizoval kdyz u kazde jine hry recenzenti casto kritizuji uplny prkotiny...

    jo a dukaz ze nekterych techto nelogicnosti si vsimli i lide mimo CR je tady http://memegenerator.net/Skyrim-Meme-Generator/images/popular
    spousta veci se shoduje s clankem a kdyz si je uvedomite musite se smat

    je mi lito ze spousta hracu nepochopilne ignoruje vsechny nedostatky a prohlasuji skyrim za skvelou hru *9*
  • Dan Vávra je můj člověk a oněch 1000 korun pošlu na charitu *5* Alespoň budu mít zážitek o kterém můžu vyprávět *7*
  • Náhodou, výbornej článek.
  • ten Dan Vávra je k***t. Hledá ve Skyrimu chyby a dělá jako že je dokonalej a přitom je to d***l
  • Neviem či to tu už niekto spomínal, asi určite áno, ale Dan Vávra zabudol dodať:

    117:
    Keď hrdina (Jediný Drakobijec) porazí smrtonostného draka (okrem iných 40tich) a zachráni tak svet pred jasnou skazou a smrťou všetkých ľudí, nikto o tom v celom svete ani necekne, nikto ho neodmení, nikto ho neoslavuje, ale ked niekto zabije nejaku prostu hnusnu staru babu ktora opatrovala siroty, rozpráva o tom skoro celý národ severský :D *7*
    • nj tak v dobe kdy to psal nemel hlavni linku dohranou, pak psal na twitter tohle:
      "Just saved the world in "best game ewah" and nothing happened. Nobody even said Thank you Dragonborn. No experience points. No special sword. Thats what I call grand finale of epic proportions."
  • Malleth
    Doufám že Dan nekoukal na VGA...
    • Urcite to sledoval a ted sepisuje clanek 100+ důvodů proč Dan Vávra nesnáší VGA.
  • ¨přeložit do angličtiny a poslat vývojářům...... no a hlavně nekupovat takový a podobný srágory... (chtěl jsem napsat sra.ky, ale je to zakázané
  • ¨přeložit do angličtiny a poslat vývojářům...... no a hlavně nekupovat takový a podobný srágory... (chtěl jsem napsat sra.ky, ale je to zakázané

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit