Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teď by mohl vyjít "vysvětlující" článek k tomuhle plivanci - bude se jmenovat "100+1 důvod, proč DV nesnáší Skyrim", bude v něm dalších 100 podobně stupidních připomínek a na konci bod 101 - DV totiž u Skyrimu brečí, protože by ani náhodou neuměl udělat hru aspoň po kotníky sahající Skyrimu (rozumej stejného žánru, obsahu, rozsahu...) *5*
  • trepes sam si pokrytec hras to a pindas na to, vela argumentov sa ti opakovalo, niektore boli uplne od veci ( 33. Oops, ve Skyrimu vlastně žádné záchody nejsou.(OOO velmi podstatne asi najviac z celej hry) v 63 a 66 si Netvrdim ze tam chyby nie su, ale zasa take ze by si mal o tom pisat clanok?
    • Ovšem ve hře, jejich tvůrci si mohli strhnout tlamy, tlachajíc o tom jak úžasně živoucí a do detailu promyšlenou hru to stvořili, je absence wc přeci jenom vhodnou připomínkou...

      Ledaže by to obyvatelé Skyrimu dělali nějak jinak, cizokrajně. Jako že by to třeba vypouštěli z hlavy... Nebo tak něco.

      To že se některé body navzájem doplňovaly (pokud vím, tak se tam doslovně neopakovalo nic), nezachraňuje tvůrce od pohany nad tím, nakolik nedodělaná a přeceňovaná jejich hra je. Ono totiž těch 70+ podstatnejch důvodů je i tak dost, nemyslíš?
      • Skoda, ze ve stredoveku v evrope zachody opravdu nebyly (chvili je meli v rime, dokud nepadl)... Byl kbelik a exkrementy se jednu dobu vyhazovaly z okna na ulici (doslova)...
        Ale dobry pokus *5*
        • ale ve stredoveku nemeli dwemersky ruiny... a civilizace na takovy urovni by wc vyvinout dokazala, to bych se vsadil :p
          • Dwemerove to mozna i dokazali, jen o tom nevime... Prece jen jsou jejich mesta jen ruiny a navic je obsadili falmerove. A pokud se snazis naznacit, ze by to podle nich prevzali nordove, odkazal bych Te na analogii s rimem...
            Videl jsi nekdy falmerskou truhlu a domy? Nedivil bych se, kdyby jim do nich dwemeri kaleli *3*.
      • No, to musí být zážitek za nimi sedět v kině.
  • anyway, nevim jestli to tu nekdo psal, ale ubirani zdravi z obou stran? opravdu musite hledat takove blbosti? no kdyby jste se nad tim zamyslel, tak je to uspesna snaha o symetrii (mana klesa vlevo, stamina vpravo a zdravi do stredu)
  • 3000 : D
    • Ano, tímhle způsoben bychom se mohli dohrabat třeba na deset tisíc.

      Přichází taková slavnostní událost a pak to tady nějaká bezmozeční entita zkazí. Hrůza.
      • posila
        Challenge accepted. 3003

        By me zajimalo, kolik lidi precetlo aspon 10 % prispevku z teto diskuze, protoze je totalne nezazivna a necitelna. Ani Dan Vavra si nepamatuje, co byl 42. bod, tak trilogie prispevku s komentarem ke kazde vytce jsou naprosto k nicemu.
        • to jo, kdo by to vyhledaval, mel to postnout aspon s citaci tech chyb :p
  • 2999
  • 2998
  • Odpoviem na body Vávry mojím subjektívnym pohľadom čiže ma nemínuskujte preto lebo to nevidím tak ako vy. 1. Áno. S GUI som mal problémy aj ja ale po pár hodinách som bezproblémovo hral. Hnusne to nevyzerá je to aspoň prehľadné. 2. Súhlasím. 3. Veď je to menu kedy sa hra zastaví tak načo mám pozerať? Na zastavený obraz na pozadí? 4. Väčšinou je to pod Apparel kde su len Quest itemy aj neberieš každú hovadinu pretože itemy v Apparel nemajú reálne použitie. 5. Ako v každej druhej hre. 6. Prosil by som ukázať ten chaos. Sám som žiaden nenašiel. 7. Nie sú tragické, sú prehľadné. 8. Ako kedy. Ale vadí to aj mne. 9. Preto sa to volá kompas. Je to len na určenie smeru. 10. Pokiaľ viem sú tam tri druhy autosavov + kedykoľvek Quicksave stlačením F5. 11. S ukladaním nemám problém. 12. Štatistiky sú v hviezdnej sústave. Je tam aj pokrok v leveli každého skillu. Čo viac ešte chcieť? 13. Ale je vidieť že je na vás a aj kedy zmizne. 14. Pretože nie je dôvod na dlhé ponáranie. 15. Áno ale stačí kliknúť na požadovaný perk. 16. Lebo je v strede obrazovky. 17. Favorites. 18. Itemom stačí priradiť číslo a kedykoľvek počas hry prepínať bez nutnosti kdekoľvek ísť do menu. 19. Svet Skyrimu je rozmanitý a mení sa. 20. Pretože sú to hry hrané z 3. osoby a Skyrim primárne z 1. osoby. Preto sa dajú vidieť textury z blízka. 21. Keď to má ragdoll tak je mi to jedno. Lepšie zastaralý Engine ako 3 predskriptované animácie smrti. 22. Asi preto lebo tiene nemajú ostré okraje ale sú trocha rozmazané? 23. Iba v niektorých situáciách. Čiernobiele veci som nikde nepostrehol. 24. Kvôli obmedzenej pamäti Xboxu a veľkej mape sa muselo niekde ušetriť miesto. 25. Ehm, prečo by človek pozeral na svoju postavu z boku pri jazde na koni z kopca? 26. Práveže to vykreslilo dojem skutočného jazdenia na voze po kamenistom teréne. Holt v stredoveku neboli odpružené kolesá. 27. Vyzerajú lepšie ako v Oblivione. Aspoň nemajú jednofarebné tváre ako deti. 28. Dungeony sú rozmanité. Jedíné minus je preddefinovaná trasa z ktorej nemožno ustúpiť. Krajina je taktiež rozmanitá. 29. Všetko v Skyrime má nízku kvalitu textur. Samozrejme že budú hnusné. 30. Nejako mi chýbajúce okná nevadili. Ani som to nepostrehol až kým som si o tom neprečítal tu. 31. Taktiež som nepostrehol. 32. Odporuje si s bodom 33. 33. Odporuje si z bodom 32. 34. Nepostrehol som. 35. Nepostrehol som. 36. Fantázii sa medze nekladú. 37. ... 38. Kým človek nie je znalec v Dejepise nepostrehne to. 39. Napr. Štrbské pleso vo Vysokých Tatrách?. 40. Nechoď sa tak často ožierať. 41. Je tam istá odlišnosť. 42. Nevyzerajú. 43. Zvonku? Zvnútra? 44. No neónové žiarovky by boli fakt asi lepšie. 45. Obmedzenie konzolami. 46. Nechápem. 47. Všade vedie cesta. 48. Skok z 20 m výšky? Pripravte si posledný save. 49. Ak by to urobili bod 49 by vyzeral takto: "Postavy vchádzajúce do budovy vchádzajú do černoty a nie do interiéru."
  • 50. Čo je fakt hrozné keďže po otvorení dverí následuje prechod do novej lokácie. 51. S animáciami problém nemám. 52. Tak prestaňte hrať Skyrim a dajte sa na modeling. 53. Pardon ale kôň zo Skyrimu sa vážne nepodobá vašim psom. 54. Čo je na nich zlého? Mračia sa, usmievajú sa, dá sa z nich vyčítať nálada aj postoj k vám. 55. Toto sa mi nikdy nestalo a keď prebieha bitka malo by sa bojovať a nie kecať. 56. Hudba je v poriadku. Dodáva atmosféru. Hudba v oblivione bola úplne odlišná len koreň piesne ostal. 57. Kde? 58. Nepostrehol som. 59. Khajiit a Argonian majú odlišné prízvuky od ostatných pretože sú z inej krajiny. Ostatní bývajú dosť blízko pri sebe tak majú spoločný prízvuk. Fakt by som nechcel aby Redguardi rozprávali ako nabúchaní americkí gangstri len preto že tak vyzerajú. 60. A čo majú akože robiť? to má každá NPC v hre mať 1000 preddefinovaných ciest čo bude robiť a z nich si bude vyberať poprípade kombinovať?. Ak sa zaseknú v kolízii väčšinou ju obídu. 61. Isteže pretože používaním zbrane sa s ňou učíte lepšie narábať a ak ešte do nej dávate perky je to prirodzené. 62. S talismanmi je to bieda ale v enchantingu sa dajú vytvoriť vlastné. 63. Na lockpicking existujú učitelia tak ako na každý iný skill. 64. Ako môžeš kovať lepšie meče keď sám tvrdíš že máš najlepší? Tento bod nedáva zmysel. 65. Žiadne lockpicky som nikdy nekupoval a nikdy mi ani nechýbali. 66. Dá sa použiť pri rozhovoroch pri presviedčaní. Dá sa tak dostať z rôznych situácií. 67. obchodníci dávaju myslím že len 1/3 z plnej ceny. Ale peniaze mi nikdy nechýbali aj keď som kupoval dom, koňa, skilly. 68. Dá sa to kúpiť späť za plnú cenu. Holt keď je niekto nešikovný... 69. Všetko čo je navyše v Apparel je nanič a Quest itemy sa aj tak nedajú zahodiť. 70. Stačí si do Googlu napísať Skyrim Vampirism a je to. 71. Ako ktorí. Niektorí si tu vec jednoducho zoberú späť. Stačí dôjsť ku prvému Guardovi a zaplatiť smiešnu sumu. 72. Neviem ako inak by sa dala vyriešiť minihra takéhoto typu. 73. Perky v Marksman žerú staminu a to dosť. 74. Som zvedavý ako dlho dokáže priemerný človek bežať šprintom.
  • 75. Takisto ako po dopade nahratie poslednej uloženej hry. 76. K niektorým miestam sa inak ako po vode dostať nedá. 77. Aj kôň je len živočích a nie tryskáč. 78. No Mage postavy toho veľa neunesú. 79. Detail. 80. V hre je to zakomponované tým že meče švihajú najrýchlejšie, sekery sú priemer a kladivá najpomalšie. 81. Preto je to fantasy a nie simulácia života. 82. Oprava. Nazývajú sa Snowberries čiže Snehové borůvky. 83. Nordi sú proste odolní. 84. Súhlasím. 85. Súhlasím. 86. Nestretol som sa. 87. Nestretol som sa. 88. ... 89. Práveže ho vyhodí a ak postava neodíde dostane Bounty a majiteľ začne s postavou bojovať. 90. Ak sa vykrádanie začne ešte keď dochádzate ku truhle tak vás majiteľ registruje. Treba počkať až sa oko v stealthe zavrie. 91. To je len jedna z možností. 92. To je na začiatku hry takže je úplne pochopiteľné že vám nebudú do kapsy sypať tisíce. 93. Prvý dom ktorý dostane hráč k ponuke stojí 5000 čo je suma ktorú už dávno môže mať pri vstupe do toho mesta. Len treba predávať veci po padlých nepriateľoch a pozerať kontrast cena-váha. 94. Nemám páru o čom je reč. 95. Kámoš to bude ak nebudete doňho bezhlavo mlátiť jednu za druhou. Väčsinou vydrží 3 rany po sebe. 96. Môj kôň robí presný opak aj keby som si niekedy želal aby mi pomohol. 97. Nikdy sa mi nestalo. 98. Nestalo sa mi. 99. Nešlo ani v minulých hrách. 100. Holt mäso z koňa nie je k zahodeniu. 101. Bod 100 a 101 sú totožné. 102. Pomaly sa približujú a uhýbajú do strán. 103. Nestalo sa mi. 104. Proste jeden umláti druhého žiadna veda. 105. Drak dokáže otočiť hlavu tak aby chrlil oheň vedľa seba, metá chvostom a bije krídlami. 106. Nepostrehol som. 107. Ak pascu obídete vy vačšinou ju obídu aj oni a naopak. 108. Žeby to tí banditi prepadli babu mučili a zabili, potom našli chlast tak sa ožierajú a možno to je nejaká stará väznica tak preto tie lebky? 109. Prečo zabíjaš ľudí v meste? 110. Keby človek čítal rozhovory tak by získal všetky odpovede na kladené otázky. Ale pán Všeználek toto vedieť nepotrebuje a preto radšej nasype hnoj na hry pričom si nevšíma že ho v skutočnosti sype na seba. A deti sa radovali preto lebo ich vychovávateľka týrala fyzicky aj psychicky a využívala. 111. Koridory áno, stejné nie. 112. Mne sa ani jedna misia neopakovala a je dosť smutné že sa v dungeonu predieraš 2 hodiny keď ostatným to trvá max 15 minút. 113. Hra chce proste navodiť bitku o mesto. Keby tam hra hodila 20 obráncov asi by to veľmi dobre nevyzeralo. 114. Ani sa nedivím keďže Xbox ma obmedzenú pamäť a hra chcela z neho dostať maximum. 115. Žiadne zásadné chyby čo by zruinovali hru som nezaznamenal. 116. Každá nová hra má bugy. Každá. Holt Konzoly sú už dosť zastaralé preto hra vyzerá tak ako vyzerá. Ono dalo by sa z toho vyťažiť viac nebyť pamäte Xboxu. Tieto chyby sa vzťahujú asi len na konzolové verzie hier pretože na PC som so Skyrimom nemal žiadne zásadné chyby ani nič podobné čo by mi nejako zabránili v tom aby som si hru užil alebo ma vytrhli zo sústredenia ako napr. blikajúce textury. Tak to je všetko a ešte raz podotýkam že je to len môj subjektívny názor a nenájde sa ani jeden človek na tejto planéte ktorý by so mnou súhlasil vo všetkých bodoch takže prosím nedávajte mi zbytočne mínuská za to že som napísal niečo čo sa vymyká vašej predstave. Odo mňa všetko.
  • Hele Hellboyi... tohle se ti fakt povedlo :) trosku me to ale mrzi, protoze jsem si tim vypestoval rezistivitu na ruzovy mlzny opar, ktery jsme meli pri vydani skyrimu. Nadruhou stranu ...

    prvnich 50 je opravdu pravda, potom tam ale uvadis i bezne techniky, ktere se toleruji i u ostatnich her. Sipy bez vahy jsou prima, boruvky v zime taky nikoho nenaserou (zvlast kdyz to nejsou blueberries, ale snowberries :) Takovych veci je tam vic ale rozhodne ne tolik, abych ve vysledku nesouhlasil.

    Par dalsich chybi. Tvuj pomocnik je mamlas a zaslouzi si srmt, zvlast, kdyz hrajes stealth a on nabehne po prvnim vystrelenem sipu do hordy nepratel, nacez si klekne a jakmile si stoupne, tak bezi za tebou, pricemz vsechny nalaka na tebe aby te prozradil. Tohle si imho zaslouzi vlastni bod.

    Questy nejdou zrusit a i kdyz jsi o tom psal, tak je to snad na body 2. Protoze zabit nejakou ucitelku sice cloveka zamrzi, ale kdyz se pridas do 2 cechu a obema slibis, ze je budes milovat a chranit, dokud vas smrt nerozdeli a potom se ti objevi quest, kdy jdou proti sobe a ty si nemuzes vybrat za kterou stranu pujdes a ani z toho vycouvat, pak je to prujem. Takhle mi v questlistu hnije uz peknych par questu. Fakt se nechci stat vlkodlakem. dokaze to nekdo pochopit ?

    p.s. HE :) prispevek nemohl byt odeslan, protze obsahuje zakazane slovo prus*r :) .. nahradil jsem ho prujmem, to snad pujde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit