Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty jo....a ja myslel ze uz se vyhrabem na 3 tisice
    • To dame *3*
  • ješte porad se tu diskutuje? jen par poznamek, jednak ceny jsou ok, jen pan vavra zapomel dat body do speechcraft a vzit si perk a neumi vydelat penize. Zbrane jsou vybalancovane, je smutne ze pan Vavra nenalezl ani po 40 hodinach hrani lepší meč, když si mužete vyrobit a vylepšit pomoci enchantingu zbran ktera bude davat vice nez 700 dmg.
    • A ty sis vyrobil robu +700 DeMaGogie co?
  • Souhlasím s panem Vávrou. Sorry, ale Skyrim je opravdu velmi dementní hra. Úplně každý nepřítel se dá zabít tím, že skáčete furt tam a zpátky přes plot/nebo jste o trochu výš. Opravdu nechápu, jak mohli vývojáři tak strašně moc zkazit hru na kterou se těšila neuvěřitelná spousta hráčů. Rozhovory jsou NADMÍRU stupidní a hra vůbec nepočítá s tím, že byste se vyhli hlavní příběhové lince. Já se vydal prozkoumávat skyrim hned od začátku a poté co jsem vlezl do vesnice Rifts, se mi otevřela řada questů a všem postavám jsem mohl pokládat otázky, které se zakládaly na naší předešlé komunikaci, KTERÁ SE NIKDY, NIKDY neodehrála.

    Další věc. Chcete si zahrát brutálního vraha, který má rád pouze hezké dívky (na příklad) a tak hned na začátku zkusíte zabít toho blonďatýho cvoka. Hups, nejde to, zmlátíte ho, on padne k zemi, chvíli dejchá, jakože uf, uf uf, a pak se s plným zdravím zvedá a jde po vás. Musíte loadovat hru, jinak na vás furt útočí, dokud mu neutečete. Pak, když ho naleznete v jiné lokaci, se samozřejmě chová jako by se vůbec nic nestalo. JAKO KDE TO SME? V Retardlandu? A není to jenom on! Jdete lesem (teda lesem, ha, nenašel sem ani jeden) a před vámi se vynoří divný elf v kutně, tak ho sejmete, protože "hej týpku, ty nevíš, že potulovat se sám v lese je nebezpečné?", ale co se nestane? Týpek se opět jenom zadýchá, zdraví se mu obnoví a jde zas po vás. Opravdu super. Stalo se mi to asi u 10 ti různých postav a od té doby jsem se rozhodl, že na tuhle hru mrdám. Možná si ji zahraju tak za rok, až vyjdou modifikace, které z toho udělají hratelnou hru a né dementní chujovinu. *16*
    • rhomola
      Volíš dosti vulgární slova, nicméně se obávám, že tvému stylu hraní žádná modifikace nepomůže, anžto mody tvoří především fans pro fans, kteří hrajou stylem fans. A tvůj styl hraní a požadavky na free open worl bohužel předbíhají dobu. Musíš si počkat na rozvinutější simulace, odhaduju tak 10-15 let ještě minimálně. To, co vadí tobě, totiž asi vadí málokomu, takže ta většina, co se těšila, si zřejmě jako já užívá skvělou hru. A těší se na mody, které ji ještě vylepší. Ty se ale nejspíš nedočkáš. Promiň. *3*
      • co kecas, mne to vadi taky, to je totiz nejtrapnejsi vec na oblivionu a skyrimu, tyhle "nezabitelni", a naopak, tyhle berlicky nebyly potreba ani pred 15 lety, to jen bethesda si setri praci, jednak nechce delat novej engine, druhak se nechce poradne naucit ani s timhle
        • Většinou jsou takhle nesmrtelné postavy, které jsou důležité pro nějaký větší quest. To, že ty a tobě podobní to chtějí hrát stylem Saints Row, je čistě tvůj problém. Jestli máš ve Skyrimu chuť každého zabíjet na potkání, možná bys měl konečně od toho pc vypadnout a dát si malou procházku *1*
          • je to proste nesmysl, a vrcholem bylo, kdyz jsem ze zacatku tahal s sebou tooho elfiho blondaka a byl nesmrtelnej, nejak jsem si na to zvyk, a kdyz mi pak jednou hebnul v dungeonu, tak jsem ho tam nasrane nechal lezet ani jsem jeho mrtvolu neobral
            • Tos mu to ukázal:-)
  • Hrať hru s tým že ideš hľadať chyby hry je dosť ubohé. Ale keď Dan vidí chyby hry som si istý že ta jeho nová hra bude skvelá hra bez jediného bugu so skvelým príbehom ktorá bude zbierať 10/10. Už sa teším.
    • Jazz
      Ať bude jakákoli, bude lepší než tahle píčovina.
    • Hrát hru s tím, že jdeš hledat chyby, by měli betatesteři. Když to betatesteři neudělají, holt to musejí dělat hráči.
      • rhomola
        Nemusejí bych řek, můžou to určitě taky jenom hrát a užívat si to *3*
  • rhomola
    Ad statistiky Steam, viz http://store.steampowered.com/stats/
    Trochu nerozumím tomu, že počet aktuálně zalogovaných uživatelů Steam kolísá mezi 2-5 miliony (!) uživatelů a přitom 100 nejhranější her hraje maximálně cca 783 tisíc lidí. To ty zbejvající miliony hrajou každej svojí hru nebo jak? Nebo sou jen připojený, protože jim nabíhá klient v liště a voni to ani neřeší?
    • Par jich je jen nalogovanych + X tisic hraje 101. hru, dalsich Y tisic 102. hru, atd. Neboli 1.2-4.2M lidi hraje 101.-n. nejhranejsi hru. Prijde mi to snadno pochopitelne...
      • rhomola
        OK ok, dalších každých tisíc lidí hraje dalších 4 tisíce her, chápu, ale nevěřim ;) spíš to bude jak píše Aoyagi, sociální robůtek v liště.
        • No polemizovat o tom muzes do nekonecna, ale dokud Steam neprida statistiku Idle a Active hracu, pomerem aktivnich vuci jen nalogovanym hracum si jisty byt nemuzes :)
          Jinak v uplne idealnim (a nerealnem pripade) by stacilo, kdyby ti ostatni hrali jen 500-600 her. I kdyz i tech 500-600 se mi zda docela dost a urcite tam bude velka porce necinnych hracu.

          edit: tak nehrajici hraci jsou tam na 100%, protoze 101. hru hraje cca 320-500 lidi a na steamu je celkem 1457 her. To znamena, ze na steamu je ve spicce minimalne 3.5M nehrajicich lidi.
          • rhomola
            Aha, tak vida. Dík za info. To mi prijde dost i jen na to aby to nejak efektivne vyuzivali, byt jenom jako sociální fórum nebo procházení obchodu. Těch 3.5M myslim. Tipuju, že hodně z toho, budou lidi, který někdy hráli něco přes steam, nainstalovali si klienta, kterej se jim vod ty doby spousti minimalizovanej na lištu a zapoměli na to. *3* Soudim tak podle toho, ze u hodne lidi, kterejm se staram o pocitace, a chodim je cistit, nasleduje po dotazu: Tyhle veci tu mas pusteny schvalne?", odpověď :"To ani nevim, co je" *1*
    • Třeba já mám Steam puštěný nonstop...proč by ne, používám to jako IM, obchod a vlastně i sociální síť.
  • 100% clanok , uplne to vystihol ! ale urcite to dohram :)
    • Jj, celkem trefny, velmi negativni ale to byl ucel. Dan by dal hre 7/10 coz neni zase tak spatny. Ja si hru uzivam celkem, ale nektere chyby/bugy/vlastnosti se opakuji porad dokola a do opravdu dokaze tak jedine nasr@t
  • rhomola
    Dotázek ohledně funkčnosti češtiny. Zkusil sem včera přepnout do angličtiny, stáhlo se mi 1.6GB a v pohodě. Pak sem vypnul a přepnul zpátky na češtinu a zase se mi stáhlo 1.6GB (?) a od tý doby mám v některejch názvech sem tam - zdaleka né nějak moc, ale občas na to narazím - místo českejch diaKritickejch písmenek čtverečky a různý paznaky. Stalo se to taky někomu už? Předpokládám, že by mohlo jít o patchem opravené věci, které český překlad nereflektuje. Jestlipak comgaďáci zareagují a budou taky opravovat? Stejně tam maj ještě nějaký restíky *3*
    • rhomola
      Sám si fundovaně odpovím *3*
      post z oficiálního féra Cenegy:
      Re: THE ELDER SCROLLS V: SKYRIM
      od Cobra » prosinec 5, 2011, 10:20 am

      Omlouváme se za to zpoždění českého patche, Bethesda bohužel provedla v rámci patche 1.2 nějaké úpravy fontů a bylo tedy třeba českou verzi opravit. Od páteční noci by měl být český patch dostupný.

      papemajasa: Za tohle opravdu z části můžeme my - bohužel nedokážeme tak rozsáhlý překlad opravit a otestovat za pár hodin.CENEGA technická podpora (JK)
    • Vydavatelem neni Comgrad ale Cenega, takze bych z jejich strany nejakou prehnanou aktivitu necekal ani omylem.
      • rhomola
        Ale překlad je zcela dílem Comgadu a navíc, pokud si, jak to tak zatím vypadá, nekoupím přes Steam ani žádné DLC, bude mi je chtít prodat asi Cenega zase jako nějakou souhrnou krabici. A to by se teda měli sakra snažit udržet to v nějaký hratelný podobě. Dyť za ten překlad dali 1.2 milonu, tak snad tem nějakej zájem je, ne?
        • No preklad jo, co Cenega Comgradu dala, to jim prelozili. Vsechno dalsi akce proste musi iniciovat Cenega a pokud vis jak to treba bylo s DLCckama k Falloutu ...
          • rhomola
            No jestli to je takhle, tak to ale neni dle mého moc správně. Vyrobit a dodat masivní překlad (podotýkám rovnou s drobnýma chybičkama v dvojitém pojmenování stejných věcí) je reference a čest a zodpovědnost. Dá se též předpokládat oboustranný zájem na překladu případných datadisků a DLC, takže myslím, že hrát to na alibi, je nepřípustné. Navíc si myslím, že nemáš pravdu. Věřím, že kompetentní lidé z obou společností to aktivně řeší. Viz fórum Cenegy.
  • Clanok ma dobre pobavil, rad by som si precital nieco na podobny sposob od Dana o Dragon Age II , verim ze by to bol podobny ROFL pretoze tam je tych nezmyslov riadna kopa *1*
  • rhomola
    Jeden z "nudných(?)" vedlejších příběhů ve hře, aneb Blades Forever! Nějak se mi chce dotáhnout to na ty 3000 a tak zas něco, co mi na Skyrimu bavilo (možná že až si nakonec vypíšu všechny svoje příspěvky, bude to 100+ *2* )

    SPOILER!
    Nebyl by to plnokrevný díl The Elder Scrolls, kdyby v něm netahala za nitky osudů světa i tajná služba/spolek Tamrielu známá pod jménem Blades/Čepele. Její prastaré akavirské kořeny se táhnou hluboko do historie zemí pradávných svitků a katany jejích samurajů prolily spoustu krve na obranu dobra, míru a prosperity.... no vlastně málem jsem se začínal bát, že tenhle díl bez Čepelí bude, protože hlavní příběh prokračoval a nikde o nich ani zmínka. Pak sem ale v jedné knihovně narazil na populárně naučnou historickou knihu s názvem Vzestup a pád Čepelí a dozvěděl se, že dnes, 200 let po smrti posledního dračího císaře, čepele oficiálně neexistují a jestli vůbec někteří z nich přežili pronásledování a upalování ze strany současné oficálně vladnoucí garnitury (i o nich a jejich pletichách se ve hře můžete dozvědět mnohé), tak žijí někde v exilu nebo v utajení. Otázky a hráčskou nejistotu vyřešily další děje hlavní příběhové linky. Hurá, Čepele nevymřely. Hurá, jsou tu minimálně dva členové starého řádu a se mnou jsme teď už tři. Hurá, nacházíme náš starý chrám a usidlujeme se v něm. Hurá, můžu najímat nové členy řádu, vodit je do chrámu, kde složí přísahu, vyfásnou brnění a zabydlí se v ubikacích. Hurá, takže už je nás 6 a můžem chodit na draky. Hurá, v truhle se i pro mě našlo staré dobré Akavirské brnění z Oblivionu avčetně štítu a jedné obyč katany a jedné kouzelné (Drakobijčí) a, hurá, všechno jde i vylepšit. No prostě bájo. To sem se zas jednou pěkně ponudil, jak sem třikrát za sebou plnil úkol, zajeď a přiveď a teď můžu chodit na draky s velkou partou, cháchá *1*
    • a já včera ve skyrimu našel záchod *1*
    • Včera nějaký pán spadl z oblohy a to jsem s ním necelou minutu předtím mluvil. Počítá se to? :)
      • Vazne bug? Co si pamatuju prvni krucky v Morrowindu, tak na rozcesti spdal z oblohy taky nejaky chlapik, akorat ze to byl mage a zkousel kouzlo levitace, ktere bylo neuspesne :)
        • To bylo to první co mě napadlo, ale ne, nebyl to Icarian Flight svitek. To kouzlo bylo velmi úspěšné (akrobacie +1000 nebo kolik), jen si pan mág zapomněl přidat slowfall.
          • rhomola
            jj už si vzpomínám, byl to big jump, pravda :) no škoda no, moh to bejt hezkej joke pro věrňáky.
        • rhomola
          Pravdáááá... dík za připomenutí...jjj tak to bylo ;) na to sem už úplně zapomněl... takže žádnej bug *1*
      • rhomola
        Hmm, asi si větší nerd než já v tuhle chvíli, páč já netuším, o čem mluvíš. *3*
        • To já taky ne xD . Podle mě to byl nějaký bug a jakýsi pán se spawnul o pár desítek metrů výš než měl. Každopádně jeho kolegyně z toho měla strašný šok a utekla se schovat do svojeho baráku, kde vzlykala (což jsem zjistil s pomocí klíče sebraného z té mrtvoly)
          • rhomola
            Tak to je slušný, bug jako nástroj příběhu *1*
  • Ses kok*t,tak dobra a ty kazdou picovinu kritizujes no hold ses KOK*T
    • Trol.diskuzni
      Kubo, to je příspěvek tohoto milénia! A možná i toho předchozího... *5*
    • Za to ty jsi borec :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit