Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to zajímavě, možná by to chtělo trošičku ubrat akce a přidat trochu napětí a hororové atmosféry, teda hlavně na začátku hry. Aby to více připomínalo původní AvP. Tenhle úvod mi připadal malinko zbrklý a rychlý. Dalo by se z toho vyždímat daleko více. Ale celkově to vypadá dobře a těším se.
    • Nauč se anglicky. Ukázka je z druhého aktu. Na konci to říkal.
      • No však druhý akt je teprve začátek... nebo už konec? *3*
    • souhlasim, tohle je absolutne bez napeti
  • Ohledně Healování bych u her uvítal to co bylo v nejnovějším Alone in the Dark
    Jsi zraněnej na nějakym části těla máš čas co běží než vykrvácíš třeba tak se musíš jít někam ošetřit třeba a spoluhráči by tě mněli krejt pokud by bylo dost nepřátel XD
  • No tak podle toho co zatim ukazali to je pro me opravdu zklamani...
  • Kinet1c
    ja si myslim, ze to bude super, urcite lepsie ako bol najnovsi avp, ten nestal za vela, minimalne pre mna nie, a co sa tu okecavania toho save systemu tyka, prosim vas vysvetlite my co je zabavneho alebo napinaveho opakovat jedno a to iste kolo 20x ? ano povedali by ste si musis byt skiller a nie lama, ano suhlasim, ja som tiez hral prve avp a bola to zabava priznavam, ale casy su davno prec a casom som zistil, ze co moze byt napinave nemusi byt zaujimave pre kazdeho, tzn. keby si tu nevedel savevat iba na konci kola, tak by to mnohy nehrali, vratane mna, odpoved preco, je jednoducha, pretoze nemam naladu nieco opakovat x krat len preto, ze si nieco nevsimne ci na nieco zareagujem nespravne, ci nie dost rychlo, je pravda, ze to pridava na takej tej realnosti situacie, ale toto je v prvom rade HRA a nie skutocnost, tym padom nevidim dovod toho aby sa to save vovalo iba na konci kazdeho kola, mne by napr. vyhovoval system z dead space, nech my nikto netvrdi, ze to nie je dost atmosfericka hra, tzn ked sa do toho clovek ponori tak skoro uvery, a neprekazia to ani male boxi na stene kde si hru obcas savenes, ja si myslim, ze toto by mohol byt dobry sposob, napetie by ostalo ale nemusel by nikto zacinat cele kolo odznova
  • No uvidime, u me zatim smysene pocity. Kazdopadne je vpodstate jiste, ze to dopadne alespon lepe nez nedavny AvP...
    • Jisté není nic, ale všichni v to doufáme *3*
  • Na první AvP mám nespočet vzpomínek. Nenadálé výskoky facehuggerů a následné pády ze židle, první setkání s Xenoborgem, druhý level za Predátora (ten jsem mohl hrát pořád dokola a ufikávat mariňákům hlavičky *1* ), čtvrtý level za mariňáka, kde bylo nutné si udržet až na konec co nejvíc životů, abych pak dovedl zabít Predátora... No jo, byla to krása *14*
    • Takove se uz dneska nedelaji.Ale vzpominky to jsou skvele.
    • Jó kámo, tomu se tenkrát dalo říkat Hra :)
      • a co teprv ten multiplayer, pamatuju si jak jsem se jednou malem podelal kdyz jsem hral deathmatch za marinaka proti vetrelci, typek si semnou pohraval, tak 10 minut se vzdycky jen nekde mihnul nebo zapipal na detektoru pohybu a zase zmizel, po tech 10 minutach uz jsem mel z toho nervy totalne napnute k prasknuti a cekal odkud ze tmy na me vyskoci.. a pak jsem se otocil a on visel na strope zamnou a koukal mi z 10cm do obliceje.. skubnul jsem sebou tak ze jsem ho i z tech 10cm totalne minul :D
        jeden z nejatmosferictejsich zazitku co jsem kdy ve hrach zazil, takhle bych si predstavoval ze se budou chovat alieni i v singlu
        • AvP 1 bylo super. Take vzpominam hlavne na MP. Obzvlast kooperace byla sranda.
          Ale na single vzpominam hlavne na AvP2. To je pro me stale jedna z atmosfericky nejlepsich her.
        • chápeš pořád , že to jsou hry? a že bubáci neexistujou ?
          • Neviem, či si si všimol, že aj hry môžu byť koníčkom... mám 35 rokov a nie som uslintaný, okuliarnatý, zarastený magor v potrhanom svetri ako si asi hráčov predstavuješ. Mám na hranie čas až po tom, čo rodina ide spať, ale vždy si rád zahrám. Určite je to lepšie strávený čas ako televízia, či každý večer v krčme. A mimochodom viem čo je zoskok s padákom, vysokohorská turistika, rafting, kniha a kopec iných vecí. Súhlasím, všetky sú skvelé. Ide len o to, ako si dokážeš zorganizovať vlastný čas. Aj 2-3 hodiny denne mi na hranie stačia, nejedná sa o útek z reality... len dúfam, že nie si študovaný psychológ, lebo aj na amatérskeho trepeš riadne. Všeobecne relax je o vyčistení hlavy, uvoľnení a prepnutí od práce, nie o úniu z reality a ty nemôžeš nikomu nariaďovať spôsob relaxu, pokiaľ ním nikoho neobmedzujeme!!!
            • a ešte niečo, je aj potvrdené a myslím, že všetci hráči budú so mnou súhlasiť (predovšetkým akčných hier a simulátorov) keď poviem, že vďaka pravidelnému hraniu máme minimálne lepšie reflexy a kratšiu reakčnú dobu za volantom, čo dokonca zachraňuje životy :-) Naozaj sa o nás hráčov nemusíš báť, hlavne aby si ty bol v poriadku :-)
          • rike se tomu emoce, ja osobne je prozivam u her, filmu, a svete div se dokonce i u knizek, najdi si to slovo ve slovniku at vis o co prichazis ;)
            • 2Calibos - Zase se nam zde objevil dalsi radoby chytrolinek,co se citi byt nad vsemi ostatnimi.
              Je vazne usmevne,ze na zaklade toho,ze se clovek leknul u hry/filmu hned usuzujes ,ze je to nejakej nolifer,geek,nerd a ze cele dny vysedava pred pc a zabava venku je pro nej velka neznama.
              Spis mi to prijde,ze ten nerd co vysedava pred pc jses spise ty a k tomu jeste pekne zamindrakovanej.
            • a mohu se zeptat z ceho tak usuzujes? z toho ze jsem se u nejake hry leknul, v roce 1999, jsi sestavil muj psychologicky profil a presnou analyzu toho co delam dneska? Aspon jsi me po obede pekne pobavil, to ti musim nechat, ale zatim jsi ze sebe stihnul udelat akorat troubu, nebo jsi jen dalsi troll co se tu premnozili :)
            • ohledně židličky a PC ..víš moc dobře jak je to myšleno (jedná se o slovní spojení, které definuje sedícího člověka u PC) tak to neobracej do jiného směru. To, že to nechápeš ti nepomůže
            • emoce je opravdu dobrá věc ..ale jak čtu příspěvek tak je prožíváš zejména doma. Chápete, že je taky nějakej svět venku a nejen nerdi svět filmu, her a knížek?
            • jeste mi rekni, co jineho je mezi PC a zidlickou kdyz ne realita? ja tam mam napriklad stul, klavesnici, hrnek s kafem..
          • žádnej mínus vám nepomůže od reality ..a ta se mezi PC a židličkou nenajde. Zkus někdy zábavu co produkuje adrenalin (třeba seskok padákem) a pak poznáš že AvP je skutečně jenom hra
            • Pro hlupáka každý hlupák, Calibos *7*
            • koukám, že potrefených husiček je tu celej zástup ....
            • Hairy_Ass
              To jako hra nemůže být strašidelná? Když někdo má potřebu střílet stovky monster, aniž by se zapotil, tak ho odkážu na Serious Sama...
            • bez padáku? takže tobě dělá radost mrtvej člověk ..tak to ti ještě k tomu doporučím vyšetření, páč nerd a ještě vrah .. v celku zlá diagnoza
            • Mechwarrior_bw
              urob nám radosť, skús seskok bez padáku.
  • Malleth
    Predscripovane divadlo CoD style. Velke zklamani
  • No neviem ako vy, ale mne to prislo, ze okrem cutscen na hraca nuzautocil ani 1 alien, hlavne v tych velkych suubojoch. Utocili po kazdom inom a hrac ich len dorazal, ale napriklad v tej miestnosti s robotmi behali vedla neho a vobec donho nesli ale do typkov co stali hned pri nom.
  • Nuuuda! *4*
  • Nechápu na co nadáváte, taky tam můžou pobíhat 4 chlápci a honit vetřelce s motorovkou a elektrickym obuškem. Gearbox sou poslední měsíce jak urvaný ze řetězu a ten matroš co hulej, to je dost silná káva.

    Randy opět plnej optimismu, skoro jak před vydáním DNF.
    • MishKonn
      Možná bych tohle whatever-the-fuck stanovisko i sdílel, kdyby se Gearbox nerozhodli dát si pořádně do hlavy v tu chvíli, kdy natáhli pracky po jednom z mých nejoblíbenějších, a v určitých aspektech i nejoblíbenějším, filmu všech dob.
      • zahraj starý AVP a na tyhle moderní srance s auto healem se můžeš v klidu vykašlat:)
        • MishKonn
          Právě AvP, ač vynikající hra, má bohužel s filmem Aliens společného jen pramálo.
          • Colonial Marine kampaň je skoro jak dobrej Alien film:).. V nejhorším nastartuješ "Alien" od Konami:)).. Není třeba naříkat, kdo chce, ten si tu hru najde:)
            • *15* *15* naložená hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit