Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velmi solidní akce,sice to nedosahuje zrejmne kvalit puvodnich AvP(necham se prekvapt) ale i tak se tesim az to okusim *5*
  • Tak me to mco nechytlo, grafika ujde, ikdyzto bezelo jen na Xku a atmosfera byla super dokud nedoslo na souboje, ktere byli celkem tragicke, skoda. Myslel jsem si, ze to bude vice horror s par alieny a ne ze to bude akcni strilecka proti kvantum alienu. Ale asi to stejne zahraju, protoze jsem alien fan a beru kazdy produkt s touto tematikou.
  • Black_Hand
    uprimne, todle video me nalakalo asi stejne tak jako randyho pitchforda, soude dle toho jak to komentuje.
  • Je mi jedno, že je to demo. Takhle si asi další hru Aliens představoval málokterý fanoušek serie. Prostředí působí hodně uměle, žádná atmosféra (snad to dělá vlezlý komentář), skriptované sceny už asi nikoho nepřekvapí:D, a to nejdůležitější zvuky(pořád jsem čekal, že uslyším typický "aliení písklavý skřek" když ho zasáhnou, ale pořád nic). Tato hra je pro mě zatím paskvil, který neumí těžit ani z licence slavného filmu. Opravdu doufám, že to kompletně předělají
  • jediný rozdíl proti AvP2 je ten, že za vyžší obtížnost byste již byli mrtví. Na hru jsem se těšil, ale dýchla na mne pouze nelogické klišé. Místo, aby Alien byl rychlejší, odolenější a více využíval prostředí, tak tam raději dáme 20 tupých potvor běžící jedním směrem, totiž k hráčovi.
  • tak kolik lidí si pustilo aliens? Thumb up *2*
    • Mechwarrior_bw
      ja som si pustil Alien (1979), kúpil som si totiž BR verziu, velmi dobré pokúkaníčko. Mám rád staré dobré špeciálne efekty bez počítačových zásahov a vyzerá to špičkovo i dnes.
  • Hairy_Ass
    Je mi jedno, jestli budou vetřelci rychlí nebo pomalí, silní nebo slabí. Hlavní je celková atmosféra. Osobně mám raději Vetřelce (Alien z roku 1979), ale důležitá je atmosféra - všudypřítomná tma, kužel světla ze svítilny na zbrani a zvuk blížícího se objektu na radaru, sem tam nějaká lekačka - nechtěl bych, aby se to zvrhlo v nějaké zabíjení vetřelců po tisících.
    • Jenze pokud to pujde cestou "velke mnozstvi pomalych a blbych alienu" tak atmosfera bude ta tam,protoze je hrac bude strilet po desitkach a stovkach a timpadem z aliena nebude mit zadny respekt.
      Zato kdyz by i souboj s jedinym alienem dal hracovi zabrat,tak by z nich mel respekt a v castech hry,kdy hrac ceka,kde na nej neco vyskoci by mely tu pravou atmosferu.
      Zejmena ,kdyz by pak potkal tech alienu vice.
      Z prezentace to na me pusobi ,jako prihlouple slepice co nabihaji hraci pod hlaven .
    • Cahir
      Alien byl horor, aliens militantní akční nářez (ale sofistikovaný), alien tři byl psychedelický a depresivní thriller no a čtyřka bylo cosi, co vznikne, když režii svěříte ulítlému francouzovi. Jestli to bude jako aliens, měl by to být akční nářez spojený s nějakou tou lekačkou okořeněný tíživou atmosférou bezmocnosti.

      Zatím to vypadá jako počin amatérských nadšenců, s důrazem na slovo amatérských.
      • Hairy_Ass
        Samozřejmě, že by to měl být akční nářez, ale ani v Aliens mariňáci nelikvidovali stovky a stovky vetřelců - samozřejmě s tím měli o něco méně práce, protože byli dobře vybavení a vycvičení vojáci a ne neozbrojená posádka těžební lodi. *3*
  • Prosím všechny zúčastněné, kteří chtějí mít Aliens hru a ne toto ať své (konstruktivní) připomínky směřují na oficiální forum, kde nás Randy možná uslyší...
    http://forums.gearboxsoftware.com/forumdisplay.php?f=69
  • Takove velke ocekavani a takove(zatim) mensi zklamani...snad to nejak zlepsi do vydani hry
  • God-of-War
    MASAKR!!!! *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit