Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedním slovem hrůza. Dokonce i kdyby se mi podařilo odmyslet si ten strašný doprovodný komentář v průběhu celé ukázky, tak je to hrůza. Jeden z nových druhů aliena si tvůrci půjčili snad z jurského parku. Grafika je taky strašná, ale to by nevadilo, kdyby alespoň vzdáleně byla ze hry cítit atmosféra prvních dvou dílů filmu nebo prvních dvou dílů hry AvP. Po shlédnutí musím říct, že to vypadá ještě hůř, než AvP 3.
  • No, upřímě řečeno u mě taky zatím smíšené pocity. Grafika není nej ale to proto že to hrají na konzolích. Na gamescomu se ty předváděčky hrajou na Xboxu 360. Dobře každý ví ten kdo má konzoly že hry nejsou vyhlazené (Aniti-aliasing). Na PC to bude vypadat uplně jinak, takže v lepší grafice atd... *7*. No ale ted k hraní. Po 11 minutovém videu se musí říct že je to furt neustále hodně akční. Jak už tady někdo psal když máte proti sobě 1 vetřelce i ten vám pěkně zahulí a na to videu je jich snad stovky a vy jich snad pokosíte za těch 11 minut kolem 50 to je vážná kravina. Ale možná hra nebude neustále taková. Možná pár misí bude hodně akčních a zase některé tajné (např.. něco donést atd.). Už jsem o této hře hodně četl a neustále sleduji novinky protože jsem veliký fanoušek. Ale když říkají že to patří už jenom ted mezi kandidáty mezí nej. hry roku 2012 tak co možná nás hra opravdu překvapí jen musíme počkat do toho března 2012 a pak se teprve ukáže co to je za hru. Hraju hodně akční hry a proto zatím se mi hra líbí. *7*. Chápu že každý nemá rád Sci-fi hry nebo hry podle filmů ale hry se dělají pro všechny hráče. Taky nemám rád strategie a kolik jich je a tvrdí se že jsou dobré. Tak zatím tu hru zle když jste ji ještě ani nehráli. *7*
  • BLOODY SCREEN... SO REAL. Jinak jak to tak vypada tak na puvodni AvP to mit nebude.
    • umh a každejch 50m sbírat lékárničky je realistický?
      • Rozhodne to dokaze vybudovat vetsi napeti a atmosferu nez kdyz se staci schovat za roh aby se hracovi doplnilo zdravi.
  • no dobrý .. grafika super .. ale příde mě to naprosto bez akce .. zabíjení alienu jak z 2D hry .. takové divné, ale možna je to jen muj dojem
  • No řekl bych že se mi zatím hra líbí :D. Jediné co mě trošku opravdu naštvalo je tupé pobíhání těch vetřelců. Ale jinak žádné výhrady. Hra nabízí strhující akci která bude určitě fajn. Sám jsem viděl vetřelce 100x (film samozřejmě :D) a mohu říci že to ty základní prvky má :) . jako je ta hračka na pohyb, zbraně, prostředí, něco i ty zvuky tam. Nemůžu si pomoct ale na hru se opravdu těším :) . Ale čeho se opravdu bojím je délka singlplayeru. Poslední dobou ta hratelnostní doba takovýhle her stojí za ho*no *13* . Ale chápu to že každého nebaví střílet věčně do několik blbů :D kteří nejsou ještě tomu moc chytří. To je asi podle mě jedno mínusko, ale neříkej hop dokud nepřeskočíš. Líí se mi záběr na tu královnu jak toho marinaka roztrhne vej půl.
  • BoB.2
    pěkné ale většinu času ani není vidět na co střílí.
  • Ta grafika vypada tedy dost hrozne, hlavne animace vojaku a trhane neplynule pohyby vetrelcu, ale je to work in progress tak nezbyva nez doufat ze to jeste doladi, na nejvyssi obtiznost by to mohla byt sranda, i kdyz hry bez savovani jako v prvnim dilu se uz asi nedockame, z toho by se dnesni decka podelaly :)
    • Mechwarrior_bw
      ono to bude WIP aj deň pred vydaním :), nemôžem sa zbaviť pocitu, že na to chlapci jednoducho nemajú. Nerozumiem prečo v ukážkach stále nechávajú scénu explodujúceho hangáru a pádu lode na začiatku keď to vyzerá ako z hry 10 rokov starej. Pretláčanie s Alienom je vtip - a to si hovoria fanúšikovia Aliens (?). Alieni sú znovu pomalí ako z posledného AvP, prostredie dizajnovo príliš jednoduché a bez nápadu, všadeprítomne nascriptované "shocking" scény, projektily so zbraní svietia ako stopovky a letia príliš pomaly - ale to už sú detaily. Na mňa to teda moc nezapôsobilo...
  • God-of-War
    volové!!! určitě to bude lepší, než ta sra.ka Alien vs predator...myslim ten novej díl
    • Ja dohral AvP z roku 1999 na Directors Cut bez savu a znam ho temer nazpamet i ted jsem si ho koupil na Steamu a hraju ho na notasu, AvP 2 od Monolith jsem dohral 2x a nebylo spatne, ale jako ten novy AvP me bavil dost a dohral jsem ho 2x, pro me byl lepsi jak AvP2. Je mi jasne, ze hodne lidem se to nelibilo, ale me se to libilo, ikdyz jsem hardcore hrac puvodniho AvP, tak jsem si rad dal i ten casual novy AvP :).
  • Hra vyzerá zatiaľ vynikajúco. Grafika bude na PC snáď lepšia ako na konzoli. Mnohým sa tu nepáči, že tam bude veľa votrelcov. Uvedomte si ale, že vo filme Aliens ich tiež bola hromada, aj v knihách, aj v tých AvP filmoch. Vo filme Alien (jednotka) bol samozrejme iba jeden a narobil poriadnu paseku, no stál proti skoro neozbrojenej posádke. V Alien 3 bol tiež iba jeden, ale bol proti skoro neozbrojeným väzňom. V hre, kde proti alienom stoja koloniálni mariňáci, sa nedá očakávať, že sa tam bude potulovať iba zopár votrelcov, tak ťažko zabiť sa nedali nikdy, ani v predchádzajúcich hrách. Osobne mám oveľa menej radšej hry, kde sa chodí po chodbách a kde nič tu nič, len sem tam nejaký nepriateľ. Votrelci sú o množstve, ich najväčšou výhodou je množstvo, ich rozlezenosť všade. Na túto hru sa extrémne teším, lebo to bude zrejme fakt pecka.
  • Tak si na to nadávejte, jak chcete ..mě se tahle gameska náhodou líbí. Slušná atmosféra, parádní grafika a určo i pěkná hratelnost :) ..já teda očekávám pecku ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší