Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pak bude pozdě, nemyslíš? Je lepší do nich vrtat teď nebo jsem sám, kdo si myslí, že si Randy trochu honí triko?
    "Hej, děláme Aliens" jupíííí...
    "hej, děláme Aliens" ok...
    "hej,....shut the fuck up, Randy...
    • vrtat do nich jdi, ale na Gearbox ofiko fórum. Tady tě Randy neuslyší:)
      • Tam já už vrtám v angličtině a nejsem sám. Co kluci, přidáte se? Ještě je čas...
        http://forums.gearboxsoftware.com/forumdisplay.php?f=69
  • fail
  • Crusher alien? Ne díky! To si snad dělaj legraci.....
    • http://cs.wikipedia.org/wiki/Anchiceratops ... :D
      • No hej, ale kde sa tam zobral na tej planéte? A vlastne z čoho by sa také hebedo mohlo "vyliahnuť"? Jedine, žeby na tej základni mali aj zoologickú záhradu *3*
        • Škoda, že z aliení královny udělali jen typ aliena. Kdyby se tam vysktl parkrat za hru a az kdyz ho vidite naposled tak by to byl jeho posledni nadech:) btw. řekl bych že to byl dřív norm. alien ale asi leveloval a zvýšil si ability čímž se vyvinul jak pokemon:)
  • Jelikoz to ma navazovat na ALIENS, pocet vetrelcu mi prijde ok - kolonistu byly stovky. Ze tam budou skripty - za to si hraci muzou sami - kdyby nebyly nejprodavanejsi hry s predskriptovanejma scenama, vrazeli by studia penize i do jinych projektu. Je to byznys. A k atmosfere - pockejte si na celou hru, kdo vi, jakej bude pomer mezi hromadnejma stretama aliens vs marines a bloudenim o samote. Za sebe musim rict, ze bloudit treba osum hodin hrou, ve ktery potkam jednoho zubatce a vzdycky nahodou utecu ja jemu, pripadne on me brokarne, by mi prislo divny.
  • Pokud mám hodnotit z videa, tak AVP3 je lepší jak tento šrot. *11* *11*
  • MidnighT91
    hele je to těžkej offtopic ale najde se tu někdo kdo hraje minecraft přes hamachi jen třeba ve dvou, třech lidech ? chtěl bych si to zahrát s bratrem ale on to nemůže rozjet, vždy když spustí tak se logne, zčerná obrazovka a spadne mu to zpět na plochu. Už jsem zkusil všechno a tím myslím že fakt všechno ale nic nepomáhá, tak už jsem to vzdal... Tak co je tu někdo kdo by si chtěl jen tak soukromě pobíhat po světě a stavět ? je my jedno jestly survival nebo creative... P.S nechci na server s 30 dalšíma lidma...
  • Core
    Z mého úhlu pohledu, co by fanouška celé ságy Vetřelců (těch filmových), jde o naprostou bombu! Z videa jsem si těžce cákl do trenek a lze krásně vidět, že autoři jsou očividně fans filmu... Himlhergotdonerveterkrucajselement! © Trautenberk *12*
    • Já to vydím trochu jinak. Bohužel jakkoliv mě poslední trailer okouzlil (střih a jiné nazvučení udělají své :), tak gameplay ukázka dost zklamala. Na tuto hru čekám pár let a v podstatě mě jiná hra zdaleka tolik neoslovuje, ale pobíhání a tupé střílení bez jakkékoliv odezvy a hlavně bez ATMOSFÉRY prostě překousnout nemůžu. Jestliže dělají hru tak jak říkají, tj. od fanoušků pro fanoušky, tak je výsledek (i přes work in progress) bída. Jo dobře, jsou tam všechny věci které známe, ale bojím se, že to dopadne jako když pejsek s kočičkou pekli dort. Mám tohle téma moc rád a Aliens jsem viděl alespoň 15x, takže tam chci akci, hutnou atmosféru, strach a sounáležitost mezi mariňákama. Kurňa jak byli mariňáci vysratý, když se na ně vetřelci hrnuli stropem :)
      • Core
        Nic proti, co člověk - to názor, ale já tam právě všechno to, co jsi popsal vidím... Plus ještě k tomu ty přímé odkazy na film. Např. detail, kdy mariňáci procházejí kolem stolu s mapou, kde Riplayová plánovala postup a Hudson *4* je opět na prášky. Nebo průchod laborkou: válce s Facehuggerem apod.
        K tomu naprosto identické zbraně, zvuky, architektura. Strach a paniku tam rozhodně vidím, komunikaci se "soulmates" též - už jen bodré gesto se vztyčeným prostředníčkem hned z počátku *1* Pohyb vetřelců mi přijde famózní, příklad: nejen že lezou odevšud, ale parádní rychlý útok skokem na nakladač stojí za to. Stejně tak skvělý útok aliena, kdy se mariňák kreje brokovnicí a kolem hlavy mu cvaká vysouvací čelist.

        Skvěle adrenalinové chvíle: skluz pod zavírající se dveře / odečítání metrů na skeneru pohybu s oním jedinečným zvukem / hektické svařování dveří / střílny rozestavěné v tunelech... nádherné chvíle. Je to krapet akčnější, ale podle mého názoru to rozhodně má atmosféru jako prase a hra si bere nejvíc z nejakčnější dvojky.

        Jinak dle mého názoru se povedly i další druhy vetřelců, akoliv to je úlitba hře (aby tam nebyl jeden, dva druhy). Ovšem já si to stejně nezahraju, nemám na to ani omylem strojovnu, ale vypadá to skvěle, řekl bych.
        • Sorry, ale s většinou věcí tebou popisovaných nesouhlasím. Ano, všechno to tam je a podle popisu to vypadá i dobře, ale ve hře to působí křečovitě. Zvuky teda nejsou autentické (srovnej zvuk pulse rifle z filmové ukázky nebo sentry turret - to je úplně jinde), vetřelci prostě někam lezou a nejen, že vydrží tři rány z brokovnice do hlavy a jindy zas padnou teméř bez zásahu k zemi (tohle je prostě špatně udělané), ale je jich zbytečně moc a tak nějak bez důvodně, prostě jen chodí a čekaj na ránu. Mohl bych pokračovat. Určitě je z dema vidět, že se tvůrci snaží, ale cílem není tam nacpat vše, spíš to dotáhnout. To je můj celkový dojem - všechno je zdánlivě na svém místě, ale celkově to jen klouže po povrchu. Oproti tobě si to já zahraju a doufám, že to nebude jen další bezduchá střílečka jako poslední AvP. Howgh.
      • Tohle přesně vystihuje mé pocity :)

        http://www.youtube.com/watch?v=j01R_8vXZEc
  • Nechápu proč by měla být vetrelčí královna tak nezničitelným monstrem když je to vlastně jen větší vetřelec. Jedna dávka z pulzní pušky a je na sra.čku ! tohle se taky nepovedlo!!
    • Tak urcite ma silnejsi ten krunyr, takze muze byt vice neprustrelna a diky tomu jak je vetsi, tak vice vydrzi, coz je logicke.
  • Tak se lidi uklidnete. Hry se dnes musí kompenzovat pro vsechny druhy hráčů. Ne jen pro ostrilene veterany AvP 1. Take sem to hrál a vzdy sem se pri hrani radne bavil a bál. Ale urcite bych si nepral aby udelali zase tu samou hru co byla. Jen v novém grafickém kabátě. Tuhle hru si chci zahrát, protože si postřílet pár ( stovek) emzáku z vesmíru *1* A né abych honil 5 Alieniku za celý 1 level. A ta hlavní věc. Hrá je dělána pro Co-op takže by byla docela nuda dělit se o pár alienů s 3 dalšíma lidma, který by mi je vyfoukli. Musíme věřit že bude hrá ještě vyladěna, mají na to ještě dost času, a budou myslet i na hrače vyznávající hardcore hraní. Pořád jde jen o uvod do hry. Který je určitě mnohem zajímavější než byl v novém AvP. Probuzení někde ve skladišti (nuda). A pořád to pro mě bude lepší než bylo zklamání z nového AvP. Kromě té části za marina na díze. Ta byla jediná pro mě zajímava.
    • Mozna taky to,ze hru predvadeli na xboxu, te ukazce moc nepomohlo.
      Coop mam rad, alieny taky, takze budu doufat, ze ve finale to bude dobra parba.
      A ano, ve filmu Aliens taky alieni zdechali po desitkach tak proc by nemohli ve hre.
    • Ježiš, tak ať udělaj hru o invazi obřích čokoládových pudinků a ne o alienech!
  • na začátku si říkám hmm zajímavý.. ale čekal jsem mnohem lepší uvod do hry. A ty alieni jako co to má bejt sou pomalý jak nevim co a nemaj ten jejich klasickej hnusnej výkřik při zásahu. A crusher alien mi připomněl jednu potvoru z fps propadáku Starship Troopers. No prostě gearbox by se neměl do ničeho pouštět když všechno zbabraj jako Hells Highway..............................
    • Hells Highway byl nejlepší díl série, lol. Srovnej si to v hlavě. *15*
    • Ty bukvico nevzdelana :) Je to z druheho aktu. Nauc se anglicky... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit