Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fps na gamepadu je zlo, fakt ze jo...
  • Shenkster
    Ty mě nechápeš...já jsem čekal že se u tý hry budu bát a né že budu bezhlavě střílet...a nevim proč bych si měl zkusit zahrat AvP s gamepadem ? To se jako budu bát víc nebo co ?....
  • a kdy to vyjde?
    • zitra dopoledne
      • tak to se máme na co těšit
  • dodnes jsem mel tohle tema rad...
  • mne nejkanevadi ze to bude freneticka rezba 100viek alienov. aspon to bude akce. osobne horory - 10 minut behat prazdnymi chodbami a lakat sa na kazdom rohu kde vyvojary nakriptovali nejaky strasidelny zvuk, alebo nejaky predmet kroty preleti cez obrazovku. chcem zapnut hru a rezat enemakov odusu :D

    co sa tyka pomalosti/vydrze alienov - vsetci ste tu odbornici co mate osobne skusenosti s zivymi alienmi a strielali ste ich uz v puberte s prstom v nose na Marse abo kde? :D kde je napisane ze maju y skoro nezncitelny abo rychly? V Aliens ich marinaci kosili po desiatkach a tiez sa len pomaly plazili sachtami.

    Osobne mam rasej FPS stylu COD, kde to proste odsejpa, su tam naskriptovane "WOW" sceny. Na relax a zabavu. A nie aby som sa nervoval este aj pri hre :D A vacsina ludi urcite je na tom podobne ako ja.
    • Ja myslim,ze tech run and gun fps je na trhu az az,tak nevidim jediny duvod,proc by hry,ktere na ten pomalejsi a rozvaznejsi herni styl sedi,meli ridit tim soucasnym trendem ala cod.
      Kdyz te bavi ten moderni morhuun(SP cod) bavi,fajn,ale nemusi se tenhle styl prece cpat do kazde hry.
    • Hairy_Ass
      Tak si ty brainless hry klidně hraj, ale hry s vetřelci vždycky byly o atmosféře plné strachu, ne o kosení vetřelců jako na běžícím páse - tím neříkám, že o tom tahle hra bude.
      • Plne súhlasím, votrelci boli vždy o nervydrásajúcej atmosfére. Zábavných strieľačiek je plno, kto chce frenetickú akciu, môže si kúpiť Serious Sama alebo Duka a bude spokojný. Ale alieni sú o niečom inom, nevadí, že hru s roztrasenými rukami vypnem po 30 minútach. Ale rád sa k nej na druhý deň vrátim a po dohraní budem spokojný, že som na vlastnej koťi zažil atmosféru z filmu. Toto by nemala byť hra na len odreagovanie, ale na získanie zážitku. A to nehovorím, keď sa budeme triasť a vrieskať do mikrofónu viacerí pri coope.
    • Mechwarrior_bw
      áno, myslím, že presne odpovedáš väčšine hráčov posledných rokov... http://archiv.roumen.cz/archive/games.jpg *7*
      • Doporučujem zahrať posledne AVP na hard obtiažnosti a daj si pred seba webku aby si potom videl ako si sa pri tom tvaril !!
        Mimochodom doporučujem všetkym.
        Ano, bolo to kratke a 3x prevarene lokacie...ale taku hutnu rezbu len tak nenajdete.
        • Mechwarrior_bw
          a na základe čoho predpokladáš že som to nehral ? ako fanúšik Aliena mám prejdené všetky diely odhora nadol so všemožnými úpravami a modmy, vrátane predchodcov staršieho dáta od roku 1992.

          AvP 2010 vo mne nevybudoval dostatočnú atmosféru strachu, zrejme je to dané príbehom, prostredím ktoré mi nesadlo, chýbali mi tam tmavé uličky kozmickej lode, kde človek videl útočiacich alienov iba vďaka zábleskom pulznej pušky a kedy stačili sekundy a bol koniec. Nenastala tam situácie, že by som sa musel od strachu premáhať vstúpiť do nejakého priestoru a hrou za mariňáka (na nightmare) som prešiel asi za 1,5 h a to som sa ešte dosť motal, Ale po remeselnej stránke je AvP 2010 výborne odvedená hra a to som písal už dávno...
        • Hral jsem a az na par mensich leknuti se o strachu neda vubec mluvit.Prvni AVP byl po strance atmosfery o nekolik trid lepsi.
      • Ten obrazek presne vystihuje moje dojmy z vetsiny her poslednich let.
  • Ano, ano! Gordon Freeman opět dorazil na scénu! Chyběl si nám..., nebo vlastně ne, němých hrdinů tu už máme dost.

    Jo a někdo by mi mohl ujasnit, jak je možné, že potvora v jednu chvíli prorazí zdánlivě nedobytné dveře, zatímco za chvíli ji přemůže i mariňák s puškou v ruce. Alespoň by mohla použít čelist, nebo ocas, sakra.
    • Protoze jednou je to ten seriove vyrabenej alien, a jednou ten velikej tank? A protoze je to videohra?
    • Protože, kdyby tě ocasem na jednu ránu alien zabil, stejně jako v první hře, tak by desetileté děti u konzolí plakaly..
      • Ty jsi ale pako.
      • počkat....nebyli to náhodou ti hardcore PCčkáři, co si stěžovali jak je Zaklínač 2 těžkej až se kvůli tomu vydal patch na zjednodušení? :)
      • God-of-War
        tebe bych fakt chtěl vidět, jak hraješ Dark souls *1* brečel bys moc...reakce na yuri337
      • na výstavách to vývojáři vždy hrajou na easy + leckdy tam maj zaplej god mode aby se předešlo komplikacím a prezentace probíhala co nejplynujeli a bez problémů. věřim, že na hard to nebude takovej rambo style nicméně souhlasim že míň alienů zato silnějších by přidalo na hororový atmosféře
      • Hele, fakane, zvedni se od pc a zanech toho trolovani :-).
        • Copak kryple? Člověk napíše pravdu a hned je fakan?
  • Očividně nekteří neznají film ALIENS. To opravdu není AvP. Rozhodně neobsahuje speedované Alieny a to v počtu jednoho za "hodinu". HAWK

    PS: pulska se jim teda moc nepovedla *2*
    • Walldstein
      M41-A se jim opravdu nepovedla...z toho zvuku střelby hráče mi je až k pláči když si vzpomenu na typisckej zvuk co vydávala ve filmu...
      • No tak zvuk pulsky je spravený, koukni na trailer, který vyšel sice před touto ukázkou, ale jinak je novější. Tam je zvuk naprosto v pořádku (což se nedá říct o sentry turret :( Z traileru jsem byl nadšený, z tohohle ne.
        Mám problém s atmosférou - tohle není a true sequel to Aliens. Pitchford by měl projevovat míň entusiasmu a víc šlapat na své svěřence, protože tohle smrdí průserem. Jestli se to bude ubírat tímhle směrem (bezhlavá akce) tak se mnou nepočítejte. Už pár let se netěším na nic jiného, tak to nepos.rte!!!

        odkaz na trailer
        http://www.youtube.com/watch?v=GjY7yFMEk-c
  • Nejde hodnotit hru z 11 minutového videa, ale nějakej ten obrázek si z něho udělat můžu, a je docela pozitivní. Myslím, že napětí ve hře bude dost. Do videa ale podle mě vybrali schválně něco akčnějšího.
  • Vypada to na solidni rubacku ale cekal bych ze skolit jednoho vetrelce bude ponekud vetsi orisek, mam pocit ze za celou hru jich pobijeme nepocitane. To ze ma brokovnice vyhazovaci okenko na opacne strane pominu, je to scifi. Ale co se tyce efektu deste zdalo se mi ze postava ma nad hlavou destnik a pocasi se ji tyka jen tak mimochodem.
  • jezis to je tim gamepadem nebo ten kdo to hral je proste uplne ale uplne levej?
    jinak zatim to vypada nic moc teda *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit