Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra bude snad super, ale proč ty videa nahrávají na konzolích, ten pohyb hráče je kvůli toho jejich ovládání úplně nepřirozený, pohled kamery je stále ve stejné výšce jen se točí doleva nebo doprava. Tohle mi vždycky kazí dojem ze hry, protože to je jako nějaká nepovedená předpočítaná animace. Zlatá myš a klávesnice s přirozeným pohybem.
  • Dalsi hra ktera je domrdana kvuli optimalizaci na gamepad. Jestli pristi konzole nebudou pouzivat mys a klavesnici tak nevim. Pravdepodobne prilis slozite zarizeni pro konzoloidy *12*
  • Ale no tak , pockejte az to vyjde na PC, zahrajte si to a pak kritizujte, samo ze hra bude predskriptovana s tim se muselo pocitat a ze vetrelci se tady strili jak kachny na lovu ? A co vzdyt Ripley v 2 dile s cetou marinaku, take peknych par desitek - stovek( pokud jste nekdy videli delsi verzi filmu ) vetrelcu sejmula a nikomu to nevadilo, proste je to akcni FPS, ja si pockam zahraji a pak zhodnotim jestli to stalo za to.
  • Tak na tuhle Hru jsem se těšil fakt hodně ale mám z toho špatný pocit.
  • aha no vlastne gearbox ze .) jinak hra jak pro decka do 5 let nuda + nulova nutnost koncentrace/rychlych reakci *15*
  • Nj jo,dalsi genericka fps posledni doby akorat zasazena v porad relativne neokoukanem prostredi/univerzu.
    Ale jinak je zde snad vetsina typickych prvku,ktere kazda dnesni "cool" fps ma mit.
    Desitky a stovky blbych protivniku,kteri nabihaji rovnou pod hlaven a to jeste tak,aby ho terfil i jednorukej,autoheal,bloodscreen ,skriptovane wow scenky na kazdem kroku atd.
    Bud starnu,nebo se hry a hlavne fps delaji opravdu cim dal primitivnejsi.
  • Tyhle hre by hrozne moc pomohl destrukcni model jako mel treba prvni FEAR, kdy pri prestrelkach litaly trisky, sklo, nabytek, papiry a vsechno co nebylo napevno pridelany
  • Proč každý studio hru s vetřelcema posere bud tam běhá labilní predátor s plazmovou flintou ala novy avp nebo tohle *16*střílíte vetřelce jako labute na rybníku. *16* Kde je ta atmosféra kdy si pokadíte sví neprustřelný gatě při zvuku detektoru pohybu. a to sem cekal na tohle gameplay dva roky bozeeeeeeeeeeeeeeeeeeee *16* *16* *16* *16* *16*
  • AzuX
    no na gamepadu to vypada jak by to hral retard..vobec sa nehybal zo zbranou ked strielal a votrelci mu liezli do rany..p....!!! zaplat pan buh za klavesnici a mys..snad na pc to nebude pusobit tak retardovane pocat sem Alien fanda..a snad to nebude ako posledne AVP kere ma dost sklamalo..
  • kolonistů bylo 158 mínus 1 holka,kterou si vzala Rejpalová,ale příběhově mi přijde dost ujetý,že se vracíme do kolonie po zničení,Bishop mluvil o 40megatunovém výbuchu,tudíž by asi těžko něco přežilo a ta stanice na to nevypadá,je sice rozbitá,ale pořád dost pohromadě,ty dvě mariňácké lodě spadly na povrch,tak nevim,že by vubec někdo v nich přežil a hlavně jak známo vetřelci mají podobu danou dna hostitele,proto z člověka vypadají tak, jak je známe,takže z čeho se tam vylíhl ten "crusher" s placatym květákem,kterej je tam nahání?
    • s placatym květákem *15* *15* bravo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit