Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všiml si někdo, že ta řeka v 2hém videu teče nahoru?
  • hezké video.. Jen snad... neni to pořád stejné video které koluje na všech předváděčkách a už bylo na games.cz k vidění minimálně 1? Vim že sem to viděl už asi 10x a pokaždý to bylo prezentované jako nové video. Začátek vždy v zasněžených horách, procházka vesnicí, obři kteří pasou mamuty a drak... Tohle video už sem opravdu viděl několikrát a pokaždé se pokládá za "nové"...
    • MrSanta
      Prochází stejnou část hry, akorát semo tamo mění průběh a to co ukážou. Hlavní přínos podle mě je, že to video je konečně ve slušné kvalitě.
    • sleepless
      Presne tak, je to minimalne z jedneho a toho sameho dema (jsou tam video od video droboulinke nuance). Rozdil je tentokrat jenom v tom, ze to je oficialni a video je kvalitni :)
  • Kalper
    Začínám přemýšlet o předobjednávce. *14*
    • H4wk
      je nas viac ;)
    • Jo, tak to jsme dva :-)
  • Tak teď nevím jestli mám halucinace, ale mám pocit, že tohle už jsem viděl asi tak 2 měsíce zpátky.
  • Jsem zvědav na RPG roku... sám bych nevěděl co vybrat, jestli Skyrim nebo Zaklínače...:-/
    Každopádně jsem rád, že se dá hrát za upíra. *16*
    • tak za mě jednoznačně skyrim a to sem ho ještě nehrál, ale už ted vim že zaklínače zakope do země. Zaklínač mě bavil první dvě lokace, Pak nuda. Nelíbí se mi ten styl. Jak vizáž zalkínače, tak animace ani design.... možná je to dobrá hra ale tohle ji pro mě zabíjí... to je jako mít holku co skvěle šuká, ale je hnusná....
      • necháme s epřekvapit většinou nakonec vyhraje hra co neměla tak častou medialní masáž....teda vyhraje u hráčů....páč mne přijde že o výtězi rozhoduji prachy.Což nám ukázal nejednou na poslední chvilku AC.
    • já osobně si nemyslím že zaklínač 2 má šanci na RPG roku... na takovou cenu si představuju právě něco jako ten skyrim. hlavně kvuli volnosti pohybu a jakej humbuk se kolem něho dělá, ale rád se nechám překvapit *12*
      • zaklinači bych v tomto směru držel palce ale vidim to na deuse
    • MishKonn
      Mise za Brotherhood jsem v oblivionu žral!
  • nočná mora pre môj počítač, inač paráda
  • DO haj.lu.. takhle jsem se nepobavil, aby pod videi z FANTASY !!!!HRY!!!! někdo řešil hustotu dřeva... Proberte se pablbové, je ot jen hra! Navíc Fantasy RPG né simulátor dřevorubce... bože! *16*
    • No nahodou, kdyby jste někdo věděl o ňákym simu dřevorubce tak sem hoďte link.
      Já bych do toho určitě šel.
      PS: tak tam posraná Bethesda nemé dávat takový kraviny - stačilo udělat průřez kmenů 4x menší a nemusla jim při předváděčce hýkat celá zasedačka údivem a rozpaky.
  • AzuX
    sa mi iba zdalo či pri castení kúzla kurzor mieril úplne inam a spell ajtak trafil npc?? dáky trápny auto-im na xbox či jine konzolovky? snád na pc nebude..a AI kompa dla tak pre xboxáky..taky dufam že na pc bude lepší..inááč sa hrozne teším.. *15*
  • Proč se mi zdálo jako kdyby v tom prvním videu vyšel z vaultu 101 *1* .
  • Vypada do dobre, jen skoda, ze graficka stranka od ctyrky velky skok neudelala. Ach ty konzole *7*
    i tak se ale tesim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit