Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem z toho volaky zmeteny ?? K clanku o Skyrim a jeho budoucich DLCs jsem napsal pekne nasranej komentar s tim,ze si ho urcite nekoupim,ale...to 2 video z dungeonu mi docela vyrazilo dech a budu muset sve uvazeni este prehodnotit.Pomalicku zacinam menit na Skyrim nazor,protoze jako celek to na me pusobi velmi dobre,vcetne grafiky(s tou nemam zadny problem jako vetsina pseudoznalcu tady).No v listopadu se uvidi az to vyjde na PC...a hlavne co s tim provedou moderi.Takovy Oblivion v dobe vydani byl takovy nemastny,neslany,ale pridejte k nemu OOO+vselijake mody(TESNEXUS.COM) a mate uplne jinou hru dotazenou malem k dokonalosti.
  • stejne pc verze bude mit kozole-shit-interface, 10x kliknes, 20x zaskrolujes a pak zapomenes cos to k certu chtel udelat, jo vlastne vymenit helmu.... chytre hlavy v managementu kteri nevi o hrach nic jen hlavne aby to "hezky vypadalo", "deti nam nebreceli na supportu a ve forech" a hlavne "dobre se to $" (z prehypovanych videi, obrazku a recenzi), jestli nepredelaji ten interface na pc tak si to nekoupim a to sem se na to fakt moc tesil :/
    • MishKonn
      Rada nad zlato - hrej hry, které pro to byly určeny, na X360 controlleru (popř. jakémkoliv jiném zařízení, kompatibilním s PC). Dělám to tak už cca 3 roky a jsem spokojen.
      • Zkus v nějaké FPS hře "headshotovat", a vůbec reagovat, stejně tak pohotově s gamepadem jako s myší - neboli je evidentní, co je lepší ovládací periférie (hlavně na FPS a strategie).
        • MishKonn
          Přečti si můj následující příspěvěk, a tenhle názor samozřejmě platí pro singleplayer. Nejde o to, která periferie je 'nejlepší', ale pro kterou je hra nejlépe přizpůsobena.
          • Pro FPS a strategie vždy myš vyhraje nad gamepadem - čím více zkriplovaná pro gamepad, tím lépe pro myš, to je přeci jasné.
            • MishKonn
              Strategie, určitě, z 99% nejsou na konzolích. FPS? Tvůj názor. Hry, typu FEAR3, Crysis 2, Bulletstorm, Rainbox Six: Vegas I a II a spousty dalších, původně konzolovek, se hrají pohodlnějí (snad po osmé, v singleplayeru) na gamepadu, protože na něj byly navrženy.
      • Ty jsi démant...
      • rpg na pc hrat na x360 controlleru? proc si mi neporadil to hrat rovnou na volantu :O
        pani z bethesdy ale budou uvazovat asi stejne, a nejak zapomnaji ze existuje vynalez s nazvem klavesnice a mys...
        • MishKonn
          No, já hlavně vůbec neříkám, že je to správně.

          Dříve se jako "zprasená konverze" brala hra, která měla špatně uzpůsobené ovládání PC kombu keyboard + mouse. Dnes už se to neuvěřitelně přehlíží a hry se tváří, že si s právě s tímto ovládáním i přes konzolový původ rozumí. Jenže jaké je to překvapení, když si člověk v FPS (což by měl být právě PC komorní žánr), jako je FEAR3 nebo Crysis 2(!) vezme do ruky X360 controller a zjistí, že se to s tím hraje tisíckrát lépe? Možná proto, že ta hra byla původně koncipována na konzole? Zářnou vyjímkou je např. Deus Ex: HR, kdy se podle typu ovládání mění i interface. Tímto se snažím říct, že místo, abych s tím bojoval, raději si vezmu ten X360 controller a užiju si hru v takové formě, v jaké byla zamýšlena (a tím pádem o poznání lépe).

          Že se takto lépe ovládá např. Warhammer 40k: Space Marine nebo jiné akční adventury, je zřejmé. Co je už však smutnější, je fakt, že věřím, že tomu nebude jinak třeba i u RAGE od id, a to je, pane, v FPS pojem stejného kalibru, jako je u RPG právě Bethesda...
        • miker17
          klavesnice a myš je pro dnešní generaci amerických špekounků příliž složitý a počítač je pro ně španělská vesnice tak se nediv.
  • ak ovladanie vsetkeho bude na pc take iste ako na konzole tak zbohom, neam na mysli boj ale vsetky te "menu"... boze nech zhori v pekle clovek co vymyslel konzole....
    • tak stym menu mas pravdu, ostatne to az tak zle nie je, ale mneu mali zvlast prerobit pre PC, tzn nie len menu myslim inventar a tak, mohli by to nejak spracovat ako morrowind
      • Nastesti na PC mame mody, takze jestli bude ten inventar az tak hrozny jak vypada, tak se do tydne obevi hromady modu co to upravej :)
  • aby to nedopadlo po hw jako oblivion, to sem splnoval doporucene pozadavky mel sem i o trochu lepsi. ale kdyz sem hru zapnul tak sem musel snizit detaily.
  • docela zajimavy
    http://www.hrej.cz/novinky/2011/05/18/draci-ve-skyrimu-nikdy-nevyhynou-24610/ nevim jak bych se zbavil tri draku
  • Na tuhle hru se moc těšim.Zatim jediná věc co se mě nelibí je inventář truhel a mrtvol.
  • obr padá dost divně jak ho vynesl ten drak jako kdyby mu to bylo jedno každej by mával rukama nohama jak o život
    • Nevypada to prilis realisticky,ale nezda se mi ze by to nejak vyrazne rusilo zazitek ze hry.
    • hlavne ten mamut, jak ho tam z boku bouchne tim palcatem nebo to to je, vypada to jako by se otocil na miste o 45 stupnu podle sve osy a pak zacal utocit, sice jsem nikdy podobnou situaci v realite nevidel ale myslim ze takhle by se to zvire nehybalo :)
  • Já dřív rpg vůbec nehrál, ne že by mě to nělákalo, ale nenašel jsem žádný, který by mi vyhovovalo. Kamarád mi doporučil Oblivion (do ty doby jsem o TES nikdy neslyšel) a ten mi naprosto učaroval a na Skyrim se strašně těšim. Grafika sice neni best, ale co, je to krok vpřed a tahle hra by podle mě byla i s horší grafikou parádní. Moc se na to těšim :)
  • Ti draci se mě zdají nějácí moc snadno porazitelní... *13*
  • Moc, moc pěkné.. A pro všechny co tady zamoří fórum stížnostmi všeho druhu - to už si neumíte nějakou hru úplně jednoduše užít?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit