Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To vysvětluje proč má většina her tak debilní/odfláknuté konce...
  • Co je to za pitomost. Já teda hru, pokud je dobrá a baví mě dohraju do konce, včera v noci jsem dohrál Zaklínače 2, předtím Maxe 3 a teď začínám Ghost Recon ... dohrát hru je snad cíl a ten pocit, když dojdete na konec je parádní.
  • Tak já nevím, ale tato všelijaká a prapodivná prohlášení už mě začínají celkem dost slušně iritovat. Ještě nic není na světě, ale už vědí jak to bude. Přijde mi to jako by si už teď vytvářeli alibi a pokud to nedopadne podle jejich představ ( hráčské ohlasy, prodeje etc. ) tak přispěchají s "já jsem Vám to říkal už před vydáním" .....
    Místo aby se snažili vytvořit kvalitní hru, už se snaží ospravedlnit předem pro jistotu. Ale závěrečný verdikt stejně vynesou sami hráči a žádný řeči jim v tom nepomůžou.
    Tato hra mě celkem baví už prvního dílu, i když to není hlavní směr a rád bych viděl další parádní hru, ale s těmito prapodivnými prohlášeními by měli být opatrní.
  • Zajímavá diskuze. :) Někde jsem tu zahlédl, že "není pirát, jako pirát". A kus pravdy na tom je. Před rokem 2000 a ještě pak i kolem něj, jsem pirátil taky. Vlastně jsem neznal nikoho, kdo by hry kupoval. Vše se tahalo a nebylo to zas tak snadný jak dnes. Na hry prostě prachy nebyly a rodiče na to káleli, nebo nemohli, nebo nechápali. Dnes mám v poličkách přes sto originálek, jsem na ně hrdý, obvzlášť na asi 10 velkých speciálních edicí. Dokoupil jsem i spoustu starých srdcovek z těch dob, co jsem hry jen tahal. A co se týká těch DEMoverzí, odvolávat se na to, že nejsou DEMA... Proto pirátím. No... je to hezký způsob jak si ulehčit svému svědomí, ale těch DEMOverzí zas tak málo nevychází. Stačí se lognout ne Steam a hned tam vidíte demoverzi na připravovaný Spec of the Line, nebo na Risen 2: Dark Waters, přídavek pro Civilization 5, Batman Arkham City a tak dále, byť některá dema vycházejí až po vydání hry, některá ne. Holt každý dělá co mu jde nejlépe. Každý by si měl uvědomit, že pokud stahuje tak krade a každý by si měl uvědomit, že hry jsou jen další koníček a je na každým jestli do něj prachy bude dávat, nebo nebude. Ale taky potom nemá právo člověk co hry nekupuje vykřikovat, že stojej za prd. když neudělal nic proto, aby byly lepší. Je tu někde krásný případ těch bot v krámě... Už vidím jak ten člověk ukradne boty a za čtrnáct dní přijde do krámu a řekne prodavačů: "Ty boty nestojej za nic!"
  • "Myslím, že lidé se prostě nejsou schopni na takovou dobu připoutat k jednomu produktu. Okouká se jim. "

    to zartuje,ze? akoze ludia v dnesnej dobe nevydrzia pri priemernych 8 hodinach hry? *7*
    • Mr.Lolendo
      Spousta lidí v dnešní době trpí poruchou pozornosti (soustředěnosti). Takže nic překvapujícího.
      • Dobrá poznámka, zcela reálná. V těkavé době těkaví lidé.
  • Platících nebo neplatících hráčů? Protože jak jsem si (bohužel) všiml u sebe, čím víc neoriginálních her, tím víc jich zůstávalo nedohraných a nedokončených... Sice jsou i výjimky u originálek že, hlavně pokud jsem si je nekoupil z vlastní kapsy. *7* *4*
    ale to nezmiňuji špatné hry, které je problém dohrát sám o sobě.
    • prudislav
      no já třeba poslední dobou kupuju hry na steamu, ktrý jsem kdysi hrával a výborně mě bavily ,ale nebyly to zrovna originálky. Sice je z nedostatku času většinou ani nenainstaluju - je to super pocit . Koupit si konečně legálně něco na čem jsem strávil tolik času :-) (v poslední době to byl SW: Jedi Academy)
      • Jo, já se zas rozhodl, že si užiju (sice né první pocit ze hry, ale spíš už tu profesionálnější část) staré hry jak nejvíc to půjde, ale budu je hrát postupně podle toho, kterou si koupím první. Snad je seženu, ale vypadá to že ještě jo. *4* Snad vyjde BG co nevidět ať můžu začít *14*
        • prudislav
          jj na BGEE čekám taky ;-) Jinak u mě je to spíš tím nedostatkem času. Jinak novinky většinou pirátsky zkusím a buď smažu nebo si je hodim na wishlist na steam abych nezapomněl co stojí za koupi *5*
          • To já si raději vyrobím nějakou poličku, do které si dám speciálně krabice *4* Se steamem počkám na indie nebo nemožnost koupi krabic *9*
            • prudislav
              taky jsem si to kdysi říkal ;-) ale nějak jsem steamu podlehl a stejně mam díky své paranoie zálohy všech her co mam na steamu pirátsky vypáleno
  • Jedinej problém s dohráním mám u Amnesie Dark Descent, ale to je tím, že po dvaceti minutách už nemám nervy a musím to vypnout, ale jsem tvdrák, dám to :)

    Jinak každého Hitmana jsem dojel snad 3x a nový díl je na prvním místě v očekávání v tomto roce.
  • Hitman je jedna z her.. na ktery se opravdu ale opravdu těším.. *15*
  • Co jsem nedohrál za dobu, co mám ps3 (3 měsíce), tak jsem nedohrál Fallout 3 a Killzone 2, které mě zrovna dvakrát nebavily. Třeba teď hraju po druhé Deus Ex: Human Revolution, který mě i tak baví, což u mě neni neni zvykem.
    Hitman určitě jasná koupě, i když jsem předchozí díly nehrál.
  • Miserius
    Verim, ze pirati nedohravaj hry, ale ze az 80% lidi hru nedohraje? Tomu neverim, nechci tomu verit :) To je jako cekat rok na novej supr film a odejit z kina v polovine *7* . Ja nedohral akorat LA Noire a Infamous 2. A ne jen tak, LA noire jsem mel na pc ale odesla grafika, InFamous jsem pucil kamaradovi a uz to nikdy nevidel, nastesti ted jsem dostal Infamous 2 zdarma diky PS+ (spolu s 9 hrama a za tyden 3 nove, yay) takze alespon jeden rest napravím :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit