Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • calwin
    absencia deja, nuda, linearita? a oni sa idú čudovať prečo im to vlastne nikto nevie dohrať... podobným dojmom na mňa pôsobí teraz splinter cell... doslova sa premáham aby som tú hru vedel dohrať... stále sa ženiem za jednou a tou istou osobou lebo ona má nejaké kódy a tie kódy už keď ich mám v ruke tak s nimi padne lietadlo atd atd... stále robím jednu a tú istú vec len sa to predlžuje...
  • hry väčšinou dohrávam, spravidla len jeden krát. posledne rage, deus ex. hitmana 2 som dohral. trojku a štvorku som skúšal po dva krát a nedohral ani raz.
  • jo a najnovšie som NEDOHRAL strašnú pecku Fable III :-D
  • Ja se tomu až tak moc nedivím,ikdyž 20% mi přijde trošku malo.Mám kamarady,kteří i dobre hry nedohraji a vrhnou se na další a další a pak se k předešlím ani nevráti. A to hrali např. Crysis I a II nebo Bioshock.Někdo to přestane hrát,protože se mu přestane dařit,nebo neví co má dál dělat.
  • taky sem hodne her nedohral do konce, vetsinou me hra omrzi repetitivnosti hernich prvku, grindovanim neceho (me3 u konce) a nebo me odradi z jinych duvodu.. ale zrovna u hitmana (blood money) se me tohle netyka, uvidime jak si povede novej
  • Acindards
    Challange accepted :)
  • možná se to liší od typu hry a hráče; já mám moc rád RPG takže DA:O 8 x, ME 5x, Planescape Torment 3x atd. vetšinu her sem vždycky dohrál minimálně jednou, ale znám spoustu lidí (převážně mladších) kteří nejsou schopni hry dohrávat
  • myslim ze je to dost nekorektne takto vyrthnut jedno cislo z konceptu. Developeri by sa mali zamysliet preco tomu tak je ale aj kde sa to deje. Ak sa velka cast zasekne v sice jednoduchej hre ale na nejakej blbosti kde povedzme hrac musi ako blbec v napriklad casovom limite preskakat prekazky tak im to da jasne na javo ze takato pasaz v tej hre nemala byt. Nemyslim si ale ze hraci niesu schopny sa udrzat pri jednej hre a ze sa im opozera. Ked je dany titul zaujimavy a ma co ponuknut tak sa tak lahko neopozera, na druhu stranu ak mi autor tvrdi ze ak to prejdem druhy krat tak mam sancu povedzme objavit v zastrcenom kute nejaku blbost a to ma byt ta motivacia no tak to ma fakt nedonuti hrat to 2x. A tiez zalezi od zanru, fpska to maju tak trochu blbe lebo su vecsinou z principu linearne (aj ked si viem predstavit prejdenie fpsky 2x kde povedzme 2 hra by bola z pohladu inej zainteresovanej osoby pripadne ak je to konflikt tak z druhej strany) kdezto v RPG je tych moznosti vetvenia viac.
  • Drobná oprava: "Ti, kteří na hře dělají..."
    • ales.smutny
      Jo, to jsou ty změny v půlce věty, původně tam mělo být Ty, kteří dělají to trápí... a už je hrubka:)
      Dík:)
      • smejki
        i know that feel, bro
  • Tak to je presne muj pripad nedohral jsem RDR,Batman AC a Kingdoms of amalour (ale treba Demon a Dark soul mam dohranej 10x a ted Dragons dogma uz jedu 3 kolo) asi mi necim nesedly sam nevim proste uz nemam chut se k nim vracet i kdyz me bavily

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit