Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím hlavně Pavla Makala, už po několikáté se z jeho recenzí valí nesmyslná kritika grafické náročnosti her. Buď hraje preview nebo betaverze nebo má něco s počítačem. Hru Avatar už hraje dcera přes měsíc na notebooku s i7, 16GB paměti a s nVidia 1440! Plné detaily ve FullHD bez jediného záseku, vše plynulé!

    Pročetl jsem si další recenze Pana Makala a jeho výlevy ohledně trhání her na 4K detaily pokračují. Recenze jsou víceméně pouze o technických aspektech her bez špetky vlastní invence a spisovatelského umu. Koho zajímá, jakou barvu má ukazatel zdraví nebo, jak je dobré se uhýbat nepříteli... Co příběh, co hratelnost? O tom se čtenář dočte jen poskrovnu. 

    Z recenzí čpí autorův amatérizmus, zbrklost a nelogičnost obsahu. Pan Makal pouze klouže po povrchu a z předpřipravených mustrů na nás nebohé čtenáře valí podprůměrné recenze, které evokují otázku, zda vůbec pan recenzent aspoň dohrál do hru do půlky, nedej bože do konce, než si musel doběhnout zacvičit do fitka...

    Tak prosím, nemakat tolik ve fitku....zamakat na psaní smysluplných, vtipných a adekvátně kritických recenzí.... doporučuji si přečíst recenze Ice a Andrewa ze Score z 90. let.

  • medveddd

    Zmiňované rozlišení 3840x1080 je přesně POLOVINA 4K, tak nevím, co ho sem taháš.

  • 😂to je safra rozdíl...Mě ale hlavně udivuje kritika trhání her ve 4k rozlišení. Kdo to proboha potřebuje. Vy snad máte 52 palcový monitor, kde tohle rozlišení plně oceníte. Tohle mě přijde úplná blbost. A to že je karta 4k může být hezký marketingový trik, realita je přeci vždy jiná... HAUK 

  • medveddd

    3.686.400 vs 4.147.200. Je to takový rozdíl?

    Proti tomu 4k by bylo 8.294.400. A RTX 4080 opravdu je 4k karta.

    Omlouvat se nemusíš - tím, že píšeš nesmysly, naštěstí nikomu neubližuješ.

  • 😂😂😂to fak myslíte vážně. To hrajete hry na 50 palcových televizích....?

  • Jako sorry, ale neumíš počítat.😂

  • Toustovač nikdy 😀

  • Posledni far cry jsou naprostý sraxky... 

  • medveddd

    A klidně třeba přidat bodík a přepsat název. Fakt práce na chvilku. Takhle to skoro zní, že je hra nějaký shovelware co člověk dostane zadarmo na cédéčku k Nesquiku a zaviruje vám počítač.

    Jediné české herní médium, jehož hodnocení se propisuje do průměru na Metacriticu, by ten extra krůček udělat mohlo.

  • medveddd

    Už jsem to tu psal jinde, 3840x1080 je skoro stejné množství pixelů jako  standardních 1440p. To ti připadá na třetí nejvýkonnější kartu na světě jako nesmyslný požadavek?

  • redicius

    no já to tehdy hrál a dobrá byla, akorát dnes už pravda v konkurenci neobstojí asi :D

  • 5120x1440 neni ani 4k  ;) 

  • Zdravím všechny,

    Jak jsem pochopil z úvodu, tak autor má rád na hrách parádní grafiku. Hlavní kritika na to, že se mu hra seká, padá v celém textu na hlavu ubohého čtenáře jak jablka na spícího Newtona. Abych parafrázoval autora... mě tedy spadla brada, když jsem si přečetl tu strašnou věc a hlavní důvod, proč se hra na ultra detaily seká...

    Cituji:"...snížil jsem rozlišení z nativního 5120x1440 na 3840x1080."

    To opravdu autor myslí vážně?


  • Derp_1337

    Samozřejmě že to je problém vývojáře či vydavatele. Ale vždycky se najdou lidi, co si budou stěžovat v recenzi, že něco neodpovídá jejich zkušenostem.

  • Dali jim takovou verzi, tak nezbývá než napsat jaká byla. Problém vývojáře/vydavatele.

  • romankubanektisc

    Ne, toto opravdu není Far Cry. Bohužel.

  • zanek.s

    A Pepsi vs Coca Cola. To doma řešíme furt   😀

  • Nechcete tu recenzi aktualizovat, když v ní popisovaný problémy v prodávaný verzi nejsou a PC verze jede jak po másle? Prostě jen přidat update, ne přepisovat původní text.

  • erasser

    Některé hry jsou holt nadčasové 😁. Třeba když vyšlo X3: Reunion, nezahrál si to nikdo, protože na to prostě ještě nebyly stroje :D.

  • tehdá mě nějak unikla a teď už je příliš složité ji legálně koupit. A ta prý stejně nebyla moc dobrá.... no je tu spousta jiných scifi značek, co si mohu užít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit