Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toho vlkodlaka mě nepřipomínej :-) To si pamatuji do teď jak jsme se bál pak spat a pořád bloudil po pokoji jestli se mě někde neschovává vlkodlak, třeba ve skříni nebo pod postelí :D


    Jinak ságy tipu Ultimu a spol jestli bych teď doplňoval? Těžko říci...je to hodně ale opravdu strašně hodně náročné na čas dohrát všechny ultimy a MaM a nejsme si jist jestli by Vám to už teď přineslo potěšení ze hry tak jako kdysi :)

    Ale třeba Wizardry 8 a 9 a 10 si zahrajete ty se dají lehce sehnat .
  • jedna ku trem :D:D
  • Ja se tenkrat nedostal dal nez nekam na zacatek, mi tam dycky vydrapal oci nejakej retardat ci co :D
  • Odulin
    Jj jsem na tom bohužel podobně ohledně těhle sérií. :/
  • Odulin
    Jj máš pravdu, na ty nezapomínat. Elvíru jsem poprvé hrál ještě na C128, když mi bylo 7 tuším a bál jsem se stejně jako ty. Rozsápanej zahradník v tý boudě, vlkodlak v kovárně apod...to byly tenkrát věci. :D
  • A když tak vzpomínáme tak bychom asi neměli zapomenout na Ultimu, Wizardry, a MaM kteří se taky zapsali do dějin .

    Tak presne tyhle 3 sagy me minuly, kdyz nepocitam UO,UIX, a M&M 6-8. Akorat uz nevim, jestli si tohle vzdelani nekdy doplnim. To potrebuje specifickou naladu a more casu...
  • V pohode, jsem si to myslel, ze ses splet, po tech dungach, co jsi nahore napsal :)
  • Aaaaa Elvira, Ravenloft a Riva to byli vážně nádherné hry, vzpomínám že u Elvíry kterou jsem hrál jako malí capart v noci jsem se opravdu hodně bál, bylo to hodně i díky tehdejšímu ozvučení :) Riva mě fascinovala světem a příběhem, u ní jsme se vždy těšil na pokračování (ač trojka dle mého už tak moc dobrá nebyla)

    A když tak vzpomínáme tak bychom asi neměli zapomenout na Ultimu, Wizardry, a MaM kteří se taky zapsali do dějin .
  • Betrayal at Krondor je jedno z mych nejoblibenejsich RPG vubec *14*
  • doufám, že se někdy dočkáme trojky
  • To jo, ale stejne driv na tech hrach bylo videt mnohem vetsi nadseni tvurcu nez ted. Ted jim do toho mohlo kecat prilis mnoho lidi, ale casy se zase meni k lepsimu diky kickstarteru, takze budoucnost vidim svetle.
  • Odulin
    Všechny ty dungeony co píšeš jsou součástí mého dětství. DMka,EOBy,LOLy,Elviry,Ravenloft,Shadows over Riva, Menzoberranzan, Betryal at Krondor, Balduri, Icewind....kurevsky casy pro kluky s bezbrehou fantazii. :D
  • já taky.... *13* Omlouvám se, editnu to:)
  • Myslel jsem Betrayal, ale Return byl taky skvelej, ale o dost kratsi :)
  • Torment se vyrabi dalsi. https://torment.inxile-entertainment.com/
  • pamatuju, že v Icewind Dale 1 jsem tvořil partu týden, ale stálo to za to :) druhá edice pravidel pro mě zůstává nepřekonatelná, ve třetí edici už např. ta tvorba prostě nebyla ono.
    celkem jsem se pousmál u jednoho gejmplej videa, kdy dotyčný neměl ponětí co znamená co, u zbraní říkal, že dává zranění "jedna ku třem" že sice neví co to je, ale asi to bude dobrá zbraň atd. :)
  • :-D :-D
  • Jo, jako napriklad ted jsem nasel jednu z jeho hlasek :)

    Nordom: Attention; Morte. I have a question. Do you have a destiny? A purpose? Morte: Is Annah still wearing clothes? Nordom: Affirmatory. Morte: Then the answer is yes.

    Hey Chief, let's shake a leg...well...you shake a leg. You know what i mean.. (Morte = letajici lebka)
  • MrSanta
    Tak to si mě mnoho nepotěšil. Jsem si říkal (doufaje ve vánoční slevy), že bych to mohl koupit a zkusit zahrát v 'novém' kabátku bez nutnosti tahání všelikých modů. Takhle se na celou BG a BG 2 EE vy*eru a holt povalím GOG verze. Teda, jestli na to někde seberu čas. Takže asi spíš ne *15*
  • Subjektivni nazor, otazka zda jsi BG hral a dalsi vec je zda te vic bavi treba scifi vs fantasy. A pripadne zda nejsi primo vetsi fanda Star Wars. To vse ovlivnuje osobni usudek. Je mozne, ze jak ja tak i ostatni jsme necim ovlivneni, ale BG2 jednoznacne zanechalo hodne velky dojem v hracich, kteri tu hru tenkrat hrali (hraji).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší