Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wizardry 9 a 10? vim, ze japonci koupili tu znacku, ale zajimalo by me, co mas konkretne na mysli...
  • MrSanta
    Když já jsem děsné lenoch *1*.
    A 25 € za kus bych jim samozřejmě nedal. Rozpočet byl maximálně € 20,- za obě. Ale kašlu jim na to, mám to GOGu a i bez modů se to dá. A stejně se k tomu asi nedostanu.
  • Wizardry? Mas na mysli asi MaM ;-)

    ja se dostal poprve k MaM 6 a dodnes si ji rad zahraju... Ale v nekterych dungeonech bloudim porad (treba v te pyramide v pousti) :D
  • Už přes 10 let jde o mou nejoblíbenější hru, takže rozhodně souhlasím! :) (dohráno už 20-25x, přestal jsem počítat někde u čísla 15 :D )
  • kdyz se natrenujes, tak to jde pustit plynule, ale to si muzes dovolit jen na hodne slaby nepratele

    proti w7 je to kratounka hra
  • To mi ani nepripominej tu stupiditu, kdo jiz ma plnou hru, tak nema smysl kupovat DLC, ale jedine znovu celou hru se vsemi DLC (znamena to, ze i kdyz mate dve kopie Vanilla tak se slouci do jedne). Stupidita nezna mezi...
  • Jen kdyby kickstarter si nezral tez hodne penez, proto se to zpravidla resi tak, ze se na kickstarteru da nejaka mensi castka, ktera je splnitelna a pak je nutne navazat na prispevky mimo kickstarter. *7*
  • Bohuzel wizardry tahovy system je prilis pomaly, dost to protahne celou hru. Ale jinak jsem mel rad Wizardry 7 a i 8, ale bohuzel jsem nikdy Wizardry 8 nedohral, nevim kvuli cemu, mozna prave kvuli zdlouhavemu soubojovemu systemu, kdyz uz jsem se nekam po delsi dobe dostal, tak jsem asi nejak prestal hrat, resp. zacal i zaroven neco dalsi. A kdyz hraju vice here najednou, tak sem tam se stava, ze nektere proste clovek prestane hrat.

    Obdobne jsem to mel se skyrimem (celkove u TES serie), kde jsem mel uz mrte questu, ale chtel jsem oddech a hral i neco jineho a vratil jsem se ke skyrimu tak, ze jsem zacal novou postavu :D
  • rek bych, ze mate pravdu oba *5*
  • Souhlas a podle obrazku a jinych veci, ktere jsou k dispozici to vypada hezky, minimalne po graficke strance by mel byt hezky nastupce BG, pokud se budou drzet starych dobrych veci z nich a pridaji nejake novinky na dnesni dobu.
    A vedle eternity je jeste ocekavani - Torment: Tides of Numenera.
  • Ono hlavně Wizardry těžili ještě s komunikace si vezmi že si musel NPC pokládat otázky formou psaného dialogu co si psal nebo kopíroval z jejich textu což byl někdy opravdu porod :) Jinak takové souboje se bohužel už jen drží ve Strategi a i těch je jak šafránu..všichni dělaji pro hry pro masy tipu CoD a já nevím co kde jen člověk drží tlačítko hýbe myškou a myslí si jak je dokonalej vojáček. Nemám nic proti těm hrám ( na odreágování taky zahraju někdy Team Fortres) , taky mají svůj zajímavý vývoj ale Kriste pane když už to na mě čumí opravdu s každé reklamy a lidi se baví jen o tom kolik lidi zastřelily a jak tak mě to přijde smutné.
  • tak tehle firme nedam ani korunu...
    koupil jsem si jejich BG:EE na Ipad a ze slibovane podpory a cestiny neni nic...jsou to smejdi

    jinak samozrejme BG je skvela,ale radeji koupit na GoGu...
  • tahovy souboje uz dneska nepotkas... ani housenky a nosozorce za spojence nikde mit nebudes *5*

    wiz8 byly svym zpusobem (mechanikama) retro uz tenkrat, jen to hodili do 3d enginu

    a ja tahovy hry miluju, a taky se mi libi vyvoj postav, napul leveling, napul mastering
  • ..........jdu nainstalovat Planescape torment :)
  • To se ti nestane že by si měl pocit že by si to hrál po sto padesáté ..už i kvůli tomu že Wizardry maji tahový soubojový systém :)
  • Grafika je v pohode, o tu nejde, ale spis jestli by se u hrani moc casto nedostavoval pocit, ze uz jsem to vsechno nekde videl 100x, kdyz tohle jsou hry, co to vlastne zacaly a pribehy se v pozmeneny verzi kopiruji doted.
  • instalacia modov trva cca od 20min do 1 - 1,5h
    podla toho co tam chces mat
    urcite je to lepsie ako kupovat za 25e "enhanced"... enhanced dostalo novy vyznam - spraseny :)
  • wiz8 je vicemene soucasna hra, me teda takova grafika bohate staci, aby me vtahla do pribehu *5*
  • Odulin
    :D pěkný...no jinak s tím doplňováním to vidím podobně, dneska už bych to nedal.
  • Ta saga uz je ukoncena, ale budeme mit Project Eternity !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší