Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mate pravdu, moderni hrac nechce hru, staci mu technologicke demo s koridorovou hratelnosti a delkou hrani max 4-5 hodin a hlavne bez nutnosti premyslet.
  • Myslíš jako někdo hodně uvolněnej? *7*
  • Can we go kill something now, huh?
    How about now? No?
    Come on let's kill something NOW!
    mmmm.... now?
    What about now?
    Now? Please? Pretty please?
    I don't know what you were expecting, but as a sword I'm pretty one-dimensional in what I want.
  • Trol netrol, má pravdu
  • smajdal
    BG2 jsem zkusil a není skoro nic, co by mě na něm bavilo. Combat systém sice nějakým způsobem komplexní, ale hraje se jak šachy, dlouze přemýšlet nad každým tahem a stejně to nakonec nějak odšmrdochat způsobem pokus omyl, příběh o ničem, engine k zblití. Ani nebudu zmiňovat, že jsem takej Fallot2 vyhodil z okna po 10 minutách...panebože, jak si někdo z odrostlých poďobaných nerdů může myslet, že takové hry modernímu hráči mají co říct? Snad jen Torment, ten byl do jisté míry fajn. Naopak většinu další tvorby Bioware zbožňuji, tak snad DA3 neposerou jak minulej díl.
  • GlaDOS
    Třeba ten bug, kvůli kterému na určitých systémech hra náhodně padá při vstupu do malých lokací (při použití HD patche).
  • troll :) staci jeho prispevek u Fallout ...ale klidne mu solte pluska :)
  • Jeste bych si chtel rypnout do recenzenta - kdybych BG nemel nekolikrat dohranou - tak vubec nevim o co jde, doporucuji si precist dobove recenze a nechat se inspirovat, protoze jinak je to recenze pouze pro lidi, kteri hru nekolikrat hrali a vubec ne pro ty, kterym je EE zejmena urcena - novou generaci.
  • Jojo, Ultima Underworld 2 - nejlepsi hra, a co EOBy, LOLy, DM1,2 a CHaose
  • Lidem, kteri BG2 nehrali bych doporucil nehrat hru s mody - napr. Baldur's gate trilogy dodavala spoustu novych map s naprosto prisernym pribehem a tunou predmetu, ktere byly nevyvazene a celkove hru jen kazily- v puvodni hre (bez datadisku) byla nejmocnejsi zbran +5, ale v rozsireni se takto mocne zbrane vyskytovaly snad vsude. Dale pokud se hra dodava s datadiskem, tak je dulezite nezvysovat uroven nad puvodni level cap - tusim odpovidalo 2,6 mio exp. Kdyz budete prochazet celou hru do posledniho dobrodruzvtvi , tak jste mohli nasbirat vyrazne vice (az 6 mio), coz prudce snizovalo uroven obtiznosti. Existovaly i patche, ale jeden jsem zkousel a pak bylo nemozne se probojovat do datadisku - hlavni padouch mel pak na pomoc tusim 2 cerne draky, nekolik mecu ubirajicich pri kazdem zasahu 7 urovni a jeste par dalsich hodne tuhych potvor.
  • Looser, looser, looser!!!
  • Hands up, kiddies, who wants to die?!
  • Viktor_H
    Právě teď máš slevu na steamu.
  • Baldur52
    Elminster this, Elminster that... Give ME 2000 years and a pointy hat and i'll kick his arse!!
  • Baldur52
    Hrál jsi BG2EE ty sám nebo bereš ta FAKTA pouze z fóra? Protože já již mám odehraných pěkných pár hodin a nic závažného jsem nepozoroval.
    Ano, první díl byl po vydání téměř nehratelný, ale ten druhý se jim dle mého názoru povedl a jsem rád, že tenhle herní skvost je k dispozici i těm mladším hráčům, které instalace módů ke klasické verzi z GOGu spolehlivě odradí.
  • DeDy
    Zajímalo by mě, jestli se plánuje předělávka Icewind Dale?
  • Alex81
    Da best!
  • Proč tak útočně? *7*
    Samozřejmě jsem myslel PUVODNI mody na PUVODNI hru. To že se předělávají na EE je hezký (a jasný), ale těch modu jsou tisíce a všechny určitě převedeny nebudou. Navíc některé komplexnější jsou na předělání velmi náročné, kupříkladu NPC Project mod který zmiňuju výš, není do teď a to se na něm začalo pracovat hned po vydání první EE.
  • Albion! :-)
  • x_ander
    Každopádně všem díky za rady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit