Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    No tak zatím by šla samozřejmě na řadu jednička, takže prubnu EE. Ale vzhledem k nedostatku času si beze všeho počkám na další slevu :)
  • Viktor_H
    V listopadu (rok po vydání) vyšel patch, který opravil ranec bugů. Do té doby to byl paskvil. Lidé, kteří se těšili na android/Ipad verze jsou na tom ještě hůře.
  • Viktor_H
    X_ander: BG:EE, po nedávno vydaném patchi a za předpokladu, že je ve slevě, je pravděpodobně lepší volba než originál z GOGu. BG2:EE je zabugovaná a stále stojí hrozně moc. Takže být tebou, ještě bych počkal, jak se situace u dvojky vyvine. Kdo ví, jestli to vůbec budoui v Overhaulu podporovat.
  • Alex81
    Tom Driscoll
  • je tam pořád . A souhlasím.
  • Nyni je sleva na steamu a vyjde te BG:EE lepe nez GOG verze.
    60% sleva, ja jsem nakupoval tusim pred 3mi mesici za 75% slevy (odhadem 4,.. euro).
  • Na steamu byla BG:EE ve sleve zrovna vcera, nevim zda jeste dnes. Takze pokud bych byl tebou, tak bych radeji sel do EE. Pokud nevis, co vse shanet, aby jsi to rozchodil a neplanujes resit jeste dalsi mody, ktery se za ty leta vytvorili, tak ti bude stacit a dostanes i neco navic oproti originalu.
    GOG: 10 dolaru, STEAM: 5,6 euro.

    BG2:EE ta vysla nedavno, tedy z hlediska ceny je mozne si nejakou chvili pockat az bude i na steamu ve sleve. *5* Jinak GoG, ale nutne si sehnat vsechny upravy, a rozchodit to.
  • Spis shoda.. :D star craft sice sem tam si zahraju nebo jsem hral, ale to je asi tak vse..
    Tenhle nick uz pouzivam tak 15 let *5*
  • Myslím tím Widescreen atd.
  • Lawliet
    Tak to se omlouvám za chybný názor. Myslel jsem, že se jedná převážně o obsahové módy jako například u hry fallout 3. :-) v jiném případě nevidím důvod proč se EE vyhýbat.
  • lepší grafku?

    imho záleží jestli to chceš hrát i s BG1, to se pak určtě vyplatít TuTu co to spojí do jednoho a přidá funkce z BG2 do BG1, to je skoro must have, pak jsou mody co přidávají různé postavy, questy a bez těch se při prvním hraní obejdeš
  • Ty mody dělají lepší grafiku, plynulost atd ( a ty právě mám na mysli)
  • řekl bych že je lepší verze z GoG, s mody dostaneš totéž, nebo ještě víc než je v EE

    PS fakt ti závidím že jsi to ještě nehrál, moct si to celé zahrát a nevědět dopředu co tě potká musí být super :)
  • Asi takhle ..pokud se vyznáš v modování není ti cizí nastavovat systém a dokážeš mít trpělivost tak to vezmi z GoG a dodělej si sam rozlišení, grafiku , plynulost atd . Pakliže ne kup si raději enchant...Rozdíl v obsahu nějaký je ale není tak markantní aby si byl ochuzen.
  • Lawliet
    No první si to zahraj bez módu samozřejmě. :-) to je typický vývoj. Hru jsem. Nehrál, ale soudím podle dalších zkušenosti (ano i já to hodlám napravit!) módy si každý stahuje dle svého gusta a to se u každého liší. Určitě bych první hru projel a až pak se díval po módech, protože jak už to u rpg bývá, ty jsou několikrát znovu hratelné. (a to zase trochu jinak)
  • tak na GoGu to je levnejsi ne?
    navic je moznost modu...
    osobne bych se EE vyhnul...
  • x_ander
    Zeptám se znalejších. BG jsem nikdy nehrál (shame on me), ale rozhodně plánuju tenhle rest napravit. Otázka je tedy s ohledem na dost rozporuplné reakce jasná. Mám jakožto hráč touto sérií nepolíbený jít do EE nebo si koupit klasiku z GoG a nacpat tam nějaké mody?

    Co tak pozoruju, tak EE vadí spíš hráčům, kteří byli zvyklí na původní verzi a EE jim proto nesedlo. Což je problém, který by se mě netýkal. Ale tak radši se ptám.
  • Bože já jsem idi*t....měl jsem na mysli MaM ...jdu si dat kafe kluci sorry dneska fakt bych měl dostat po hlavě aby se mě rozjasnilo.

    U Wizardru samozřejmě 7 a 8
  • Jak jinak, takhle jsem to přesně myslel, když už to hraješ cca po 70té tak už musíš dělat něco aby to byla výzva, z všema postavama co jsou ve hře jsem porazil Irenica, ale Melissan sejmul sám jen můj cleric/ranger, pak jsem to dorhál se swashbucklerem - může používat svitky a hole v datáči a naposled s mnichem - odolnost na magii 103% akorát ještě musíš mít amulet proti odsávání zkušeností a plášť strachu kvůli drakům a je to totální zívačka Mellisan lehla jak prvnička, využitím zkoušek v pekle a v kombinaci s páskem a Lum machine se dá bez cheatu síla 24 odolnost 20
  • Pravda, na Torment nezapominat, ten vybral jeste vic $ :). Ty ses ten jump, otec ceske starcraft sceny :D ? Nebo jen shoda nicku ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší