Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedá se nic jiného než souhlasit..ale stejně kdybych si měl vážně vybrat...tak asi PT:) Kdo zažil Morta ...nechce nikdy již nic jiného *1* *1*
  • Tak delali ji taky pro prachy, ale tam slo o vyvoj herni spolecnosti jako takove. Herni spolecnost si od te doby prosla svym, kdy uz je to tak ohromny business, ze to nekdy az leze krkem... a udrzet si tu slozitost, komplexnost jako u drivejsich her je pro ne kvuli zamereni na massy lidi slozitejsi. (tim je ale nechci obhajovat, kritizuju celkovy vyvoj herni sceny)
  • Betrayal to Krondor ? Dle kterého napsal Raymond Feist pokračování Trhlinové války (návrat do Krondoru)? Chlape klobouk dolů velice dobrý vkus *4* *4* Byla to po Tolkienovy má nejoblíbenější fantaska (pak se tam ještě zařadil Pratchett). Jinak Krondor byl hodně náročná hra hlavně na puzzle, ale příběhově byla výborná :)
  • Ano vsechny ty dungeony, ktere jsi zminil, jsem hral a byli to dobre hry. Dokonce jsem nedavno hral Lands of Lore, porad se me libi :) Ale musim souhlasit, ze pribehem a humorem byl Planescape Torment suprovej. Ale i tak se podle me hure tyto dve hry srovnavaji (BG a P:T), jelikoz kazda ma sve osobite kouzlo.
  • Jako velký fanda a "veterán" jsem si koupil origoš BG2:EE. Jsem asi ve 3/4 hry, pokud beru hlavní příběh, a hra mi spadla asi 2x a žádných bugů jsem si nevšiml.
    Myslím, že je to docela kvalitní remastering. Škoda že při přiblížení se postavičky a okolí zpixelovatí. Bylo by fajn, kdyby bylo upravené i tohle. Ale je to spíš jen taková kosmetická maličkost.
  • Hral jsem vsechny ty dungeony, ale pro me byl king vzdycky Krondor, kterej me i dovedl k cetbe.
  • Jakmile někdo řekne BG okamžitě si vzpomenu na dva dny nahazování postavy aby měla správný součet :-) Opravdu dva pitomé dny ( ne plné samozřejmě) ... jinak Bg je moje srdcovka a až tohle bude někdy ve slevách tak si to pořídím, ale přesto přezevšechno červíček pochybností o trunfu BG II zůstává neboť pro mě se stal králem Planescape torment který příběhově dle mého překonal (i svoji morbiditou a originalitou společníku) serii BG:)

    Nebudu tu Hejtovat nad tím zda cena je přiměřená nebo zda nové dodatky do BG2 E jsou dobré nebo ne. Pro mě je příjemné že někdo si dal práci a oprášil starou klasiku která ukazovala směr dobré a kvalitní práce na Fantasy hrách je poslední dobou jak šafránu a já alespoň mohu nostalgicky zavzpomínat na časy kdy se lidé nehonili za efekty a grafikou a kdy hra opravdu zabavila několik týdnu (bez návodu) ...vzpomene si tu ještě někdo na DM ? Nebo Ishary ? Eye of Beholder nebo Lands of Lore? To byli časy které se už bohužel nikdy nezopakují.
  • smejki
    ... rejoice!
  • U bitvy s tou bandou pred demogorgonem jsem tenkrat zestarnul tak nejmin o 5 let...
  • Ano, vyvojari jeste v te dobe objevovali nove moznosti a chteli udelat hru pro lidi, ne pro prachy.
  • Elminster, ty fíku
  • Baldurs Gate 2 je moc hezká hra. Spolu s Kotor 1 bych řekl nejlepší hra od BioWare. To, co BW produkuje teď, je jen stokrát dokola převařená Baldurs Gate 2. Baldur 2 je ještě z doby, kdy hry necílily tak jednoznačně na tenagery.
  • vanburen2138
    diki moc .. tak to vypada ze do toho po tych rokoch zase pojdem ....
  • Dle mého skormného názoru je nejlepší hra od BW Mass Effect 2 ale BG2 jsem hrál už jako malý parchant a mám na něj vzpomínky. A KotOR si také na ten jejech vrchol sahá dost jistě.
  • Jejda, ja som ta uplne zle pochopil. Takze tvoj kamarat to hrava solo ako s jednou postavou a nepribera ziadneho ineho?
    Tak to by ma nebavilo a tiez sa potom clovek pripravi a hromadu skvelych veci vratane dialogov medzi postavami, potyckami a dalsich skvelych momentov.
    Podla mna je to na skodu hrat to iba s jednou postavou.
  • Big_Pete
    you will suffer, you will all suffer...hahaha
  • Pochopim ze "slozita" hra nesedne kazdemu, ale jak nekdo muze povazovat za negativum dlouhou herni dobu?
  • Ja ze dvojky vzpominam spis na mluvici mec: Murder Death Kill, My grandma told me ill never be better than a butter knife.
  • Je to osklive, protoze je to pravdive? Inu, pravda nebyva hezka.
  • To myslis toho fika v ty cerveny robe? Ten byl v jednicce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší