Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby to platformy zvládly bylo by určo fajn mít tam možnost hrát ve více lidech než BF nabízí momentálně. První díly BF na PC měli jestli se nepletu 25 na 25 TDM. Mapy byly obrovské a opravdu šlo o pořádnou válku :) Na dnešních mapách BF by jste se s tou tehdejší stíhačkou ani nerozletěli :D Kdyby dali navýběr a současně by to kozole zvládly, protože ty to asi limitujou momentálně nejvíc jsem jedině pro :)... Ostatně jsem pro jakoukoliv radikální změnu série, stejne jako u konkurence.... Na druhou stranu chápu že aktuální multiplatformní vývoj ma své limity a popravdě ani žádné revoluce neočekávám.
    Ten kdo ale nic nečeká, může být pouze příjemně překvapen.

    Možná by titulek mohl znít: "BF MP by zvládl 256 hráču, ale konzole by shořeli nebo vybuchly tak na to radší kašleme :D"
  • kvantita není kvalita... ta mapa by musela být doopravdy obří, aby to nebylo přehnaný v tolika hráčích o optimalizaci nemluvě...
  • Ataker
    Konzole tě nezajímají, tak to sem ani nemusíš psat snad ne? Stačilo kdyby jsi napsal "S počtem max 64 hráčů na PC naprosto souhlasím" . Ale né prostě musíš rýpnout... že?
  • Priznam sa ze battlefield ako taky nehravam, ale casto hravam mod na BF2 Project reality a u toho je velky zaujem aby bola hra na viac ako 64 hracou. 254 by bola naprosta parada!
  • Tipnul bych že to bude mít cosi společného se síťovým kódem, adresováním hráčů v něm a na serveru atd... Tím že zvýší počet entit v herním prostředí z 32 na 64, musí i zdvojnásobit režii síťového kódu. Ale jenom hádám.
  • Tam de asi hlavne o tu optimalizaci. A furt lepsi kdys si urci cil a ten dodrzi, nez aby daly 256 hracu a stejne to pak bylo pri takovem poctu lidi nehratelne.
  • mohli dat na vyber servery pre 256 128 64 hracov a nech si kazdy vybere aky sa mu paci
  • těch 256 hráčů neni problém, když se to dobře vyřeší:) viz M.A.G.
  • tych 64 na PC bude dostatocne podla mna urcite.
  • Proč se v souvislostech o počtech hráčů mluví vždy jen o 32, 64, 128, 256. Má to nějakou souvislost?
  • Před asi 6ti lety sem hrával Joint Operations od Novalogic se 150 lidma na serveru... zábava to rozhodně nebyla :) Spíš chaos kde člověk nevěděl pořádně co dělat a většinu času to bylo o kropení kolem sebe na všechno co se pohne. Techniky tam bylo spousta - vrtulníky, auta, tanky... ale jen člověk někam vyjel hned na něj přiletělo 10 raket takže nepoužitelný. S polovičním počtem lidí na serveru to byla na tu dobu slušná hra.
  • Konzole me nazajiamji(24 hracu? i BC2 na PC ma 32 :-) a s poctem max 64 hracu na PC naprosto souhlasim.
  • Prostě všeho moc škodí.
  • Mně při hraní BC2 občas i těch 32 příjde moc. Někdy je to taková mela, že člověk zemře necelou vteřinu po respawnu a to třeba i 5x po sobě (to se mi stalo včera), záleží ale taky na herním módu. Myslím si, že těch 64 bude dostačující, Red Orchestru hrávám v 50 lidech a i přestože jsou tam mapy mnohem větší než v BF, tak to bývá pořádná mela

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit