Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řekni EA +1
  • Vítej na Zemi
  • Jako ze netcode a padani serveru atd. je problem s odladenim kompatibility s pc KLIENTA? To jako vazne?
  • Tohle mi připomíná tvrzení že dřív bylo nebe modřejší a tráva zelenější... . Hraju už docela dlouho a pamatuju, že je to pořád stejné. I tehdy vycházely hry s problémy, jenom to sehnání patche trvalo postatně déle. Rozdíl je dnes pouze v rozsáhlosti her a počtu lidí, co je hrajou. Vezmi multiplayery z poslední doby a napiš mi, který vylezl bez problémů. Dřív MP hrálo pár desítek tisíc lidí a problémů bylo zákonitě míň než teď. Odladit hru aby šlapala v takovém měřítku je prostě problém.... který zabere dost času...
  • A k tomu tvojemu "ze nezvladas pravdu ty..." Ja tvrdim, ze netcode je spatnej, videa dokazujou ze netcode je spatnej a znamena to ze nezvladam pravdu? Zvlastni logika. *5*
  • A porad ta sama pohadka. Hrajes PS3 verzi a nemas problemy s netcodem? A co ja s tim? Ja mam PC verzi, kde problemy jsou. Uz teda chapes, ze to co ty, je naprosto irelevantni?
  • Jack1947
    Pokud PS3 verze ma "jine" problemy nebo nedej boze zadne, znamena to jen jedine na pc hrace se vykaslali shrabli radi jejich penize, tento problem se potahne jeste dele Je to jen, jen o pristupu k lidem pred lety by jim tohle ale ani nic jineho neproslo a dneska lidi vlastne sami tom vysli vstric protoze si to nechali libit, nechaji a budou platit dale i za nedodelanou hru protoze prece "Vyvojari maji sve hrace radi a udelaji vse proto aby byli spokojeni". *4*
  • Kdo nezvládá pravdu jsi ty. Z mého původního příspěvku jsi si vybral jeden detail a ten tu donekonečna pitváš. Hlavní myšlenka - DLC mapy dělají jiní programátoři než netkód ti uniká. Zmíněná videa na YTB většinou pocházejí z PC verze a ta může mít úplně jiné problémy než PS3 verze co hraju já. :-) Nevím co si ti snažíš dokazovat... .
  • Když si někdo koupil hru, připlatil si za deluxe nebo dokonce zaplatil premium, v prvni řadě asi čekal, že hra bude hratelná a ikdyž dlc je zajíc v pytli, minimálně čekal že to bude nový obsah.
    V současné době je tak dojebаný netcode, že způsobuje několik set milisekund delay, servery padají, klient zamrzá.
    BF4 je prvně sprostá recyklace ve stylu COD so se týče vizuálu, zvuku a herní mechaniky, ale teď dokonce i map.

    Asi jakobych si koupil nový model auta, který se liší jen interiérem a barvou laku. Koupil bych k tomu nějaký "sport pack" od kterého bych čekal asi vylepšení ve stylu karbonových sedadel, spoiler, xenonové světla atp. Ale ne, oni by to jen stříkli na původní bravu a jebli by tam kožené sedačky z předchozího modelu.
  • Fanbojs gonna fan. Internet je plnej videi a gifu se zprasenym netcodem, hru jsem hral a mel jsem stejny problemy. To ze ty je nemas, nebo si vymyslis ze je nemas me absolutne nezajima stejne jak to DLC. Tak ti dam stejnou radu jak jsem psal niz. Kdyz nezvladas, ze ma pravdu obcas nekdo jiny, nediskutuj. *3*
  • Nazor fanboje, ktery tu i pres video, kde byl videt stupidni netcode psal, ze on problemy nema a proto se to zvelicuje me absolutne nezajima. Ze jsi kokutek jsi tenkrat dokazal dostatecne, video bylo dost silny argument a stejne jsi ho ignoroval. Takze bych spis rekl ze se muzes jit past ty. A jestli te stve ze obcas ma nekdo jiny pravdu, tak nediskutuj.
  • Ale nene, cti to cely. Kazdopadne ignorovat alternativni nazor a ten svuj opirat o slovo "pravda", to je sila. Muzes protiargumentovatm jako ja, ale s nejakou tvoji pravdou se jdi past.
  • Tak proč píšeš do vlákna o vydání nového DLC když tě to nezajímá? *1* Ale chápu, potřebuješ si zaremcat. Já osobně nemám se hrou výraznější problémy, výjimečně zatuhne ale se síťovým kódem problém nemám.
  • A kde pisu, ze me nekdo nuti? Pisu, ze me absolutne nezajima snaha vyrabet nejaky DLC, kdyz je netcode na chuj. Ty tam nekde vidis ze me nekdo neco nuti? Umis cist? *7*
  • Tak to nekupuj. Nikdo tě k tomu nenutí. To DLC je určené pro fanoušky série a hru můžeš hrát i bez něj.
  • Můžete poslat kolik mínusek chcete, pravdu ale mám. Sám dělám ve firmě zabývající se vývojem SW a vím o čem mluvím.
  • Cool story Broe, ale jako kupujiciho me fakt nezajima placeny DLC s mapama, kdyz ma hra mizernej netcode.
  • Skvele, tak to ti gratuluju. Podle me je fnukani to otravny kopani fanboyu kolem sebe, kdyz si nekdo dovoli rict pravdu. Navic, mluvil jsem o necem uplne jinym, takze doporucuju lip cist a nebo nereagovat. *7*
  • Polijí věrné hráče studenou vodou a ještě chtějí po nich peníze. Kde to žiji?
  • Možná ti nedošlo, že mapy dělá naprosto odlišná skupina programátorů. Nemyslím si, že by map designer dokázal rozumně opravit třeba síťový kód nebo vyřešit nekompatibilitu s HW.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit