Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky v základu mohl být Dino mód, Zombie mód, 300 map a500 zbraní. Bohužel se do hry dostalo jen to, co tam je. Komu to přijde jako málo, ať nekupuje. Já mám po 45 hodinách odemčenou sotva půlku a pomalu se učím mapy. I kdyby na tomhle základě vanila vydržela "jen" 100 hodin, označil bych to za slušnej kauf s tím, že to nabídne málokterá, i když výborná hra. Kdo viděl videa z těch map, tak si určitě všimnul, že jsou solidně přepracovaný nejen po vizuální stránce. Samozřejmě komu to přijde jako málo, ať nekupuje. Podle mně je to z velký části jen fňukání. Fiasko s pády serverů a netcodem jsou podle mě mnohem větší průšvih.
  • Chlapi jede vám zrovna BF4??? Protože mi to píše že je web nedostupný.
  • Ale jo, jeho komentář o grafice jak z roku 2000 byl úplně mimo mísu. Je mi jasný, že na netu jsou stovky srovnávacích videí, pravě proto si mohl vybrat lepší. Komentář byl pouze k videu.
  • By ses divil, co vsechno muze zpusobovat padani her ^^
  • Jack1947
    Mozna by nebylo odveci nejdrive opravit celkove hru aby se dala hrat, pak bych se zabyval nejakym tim remakovani map do noveho enginu.
  • Oni to vydávají rychle po sobě dokud je značka Battlefield populární - kdyby měli další díl vydat až třeba za 3-4 roky, tak už riskují, že se to nebude tak prodávat a mezitím výjde 5 dílů CoDu. Prostě jim jde především o prachy a ne o to udělat hru, na kterou si někdo vzpomene za 5 let
  • O tom to je, na silne nestabilni hru muze mit vliv prakticky cokoliv a nemusi to byt vůbec nejaky spusteny program navíc.
  • Dawnbreaker je taky dobra mapa. Paracel Storm docela slape ale nesmis hrat za pechotu to je pak desnej voprc. Rogue Signal se taky da. Resort taky neni zlej ale dost tam ulitava balanc.
    Prehrada je pak desna stejne jako ta velka s vlajkou na vlaku.
  • Ale může. I třeba spuštěný GPU-Z s grafy může mít vliv.
  • Ronox
    A co takovej Counter-Strike? Taky se to jen graficky posouvalo a jinak mapy/zbraně se přenášely do dalších dílů .. jasný ne jako DLC, ale tohle je to DLC, které je vlastně v premium programu zadarmo a navíc .. nemusíte to kupovat, ale pokud vás původní mapy bavily, tak člověk si je rád upravený zahraje v momentálně hratelnějším titulu.
  • Problem je v tom, ze jsi to nepochopil. Jsou to stary mapy, klidne mohly byt v zakladu, ale jsou v placenym DLC. To je pointa. Navic, nikdo nepise ze si to musi kupovat. Se pak nediv, ze nechapes, kdyz si vymyslis kktiny. *3*
  • Tak si takový video najdi, jsou jich spousty, to zvládneš ne? I na low to vypadá solidně, za tím si stojím. Sám jsem to nastavení pár hodin testoval. Btw. první Battlefield vyšel v roce 2002. Momentálně je zadarmo, tak se můžete podívat, jak vypadaly hry před 11 lety. Trochu osvěžit paměť by neuškodilo :)
  • Škoda že je nabídka diskrétní, je to víc než super :D.. Ale já taky čekám po vánocích a pak koupím
  • Ne zadny meric ani jiny program na pretaktovani grafiky nemam spusteny. A i kdybych mel, tak kvůli nemu ta hra prece nemůže padat, to je na hlavu. *1*
  • Nikdo vás nenutí to kupovat. Jsou to pro vás staré mapy nezajímají vás tak kde je problém *3*
  • A nestaci len potom vypnut FPS counter? Ja mam zapnuty Afterburner na regulaciu otacok vetrakov a na FPS cap, counter nepouzivam, ten mam z FRAPSu :)
  • U mna striedavo, pred par dnami mi to zamrzlo 3x z troch hier to som nemal nervy ani pokracovat, ale vcera iba 1x (pri nacitavani mapy) a to som hral ani neviem kolko hier po sebe, nejake 3-4 hodiny v kuse urcite.
  • Blbost, netahej sem nějaká děcka, pravděpodobně jsi stejně mladší než já :-) Je to jedna z mála map kde je na konzolích dostatečně intenzivní boj. Na takovém Caspian border není problém 5 minut jezdit tankem a přitom nenarazit na jediného nepřítele. Jasně, body pak rychle naskakují ale zábava to není.
  • Preco ju recyklovat? Lebo Metro bola najhranejsia mapa. Ono by bolo asi dost blbe tam cpat mapy ktore sa hrali malo.
  • No svým způsobem jsem rád, páč nové mapy mě vyjma Zavod 311 a Šnaghají nějak nezaujali (ještě bych přidal Locker když přivřu oči nad idiotským sněhem)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit