Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neprohodili jste to ? :D Me prijde ze ve zklamani roku jsou mnohem lepsi hry nez v prekvapeni roku :D Treba Fable III je jedna z nejlepsich her co jsem hral, Alan mel nejlepsi atmosferu co jsem ve hre videl a CoD Black Ops je mnohem lepsi nez ta kokotina Modern Warfare 2, coz je nejhorsi dil z cele serie CoD...
  • Souhlasím s Vanquish jako nejlepší překvapení super hra byla trochu krátká ale to nevadí
    a zklamání roku Alan Wake a Fable III to nemyslíte vážně vždyť jsou to super hry
  • Mě by nejvíce potěšilo apekvailo kdyby někdo udělal pořádný remake Transport tycoonu... nemůžu si pomoct, ale je to ta nejlepší hra jakou jsem kdy hrál... poctivý TT ale jako každý rok jsem zklamán a nepřekvapen
    • openttd.org ---> neni to rmake v pravem slova smyslu, je to neco jako puvodni TTD + milion featur navic. Vrele doporucuji ale pozor, silne navykove
    • Openttd
  • Mě by nejvíce potěšilo apekvailo kdyby někdo udělal pořádný remake Transport tycoonu... neůžu si pomoct, ale je to ta nejlepší hra jakou jsem kdy hrál... poctivý TT *2* ale jako každý rok jsem zklamán a nepřekvapen *3*
  • Alan Wake jako zklamání roku... jasně... Dobré nápady, chytrý příběh a fantastická grafika = fail roku? Kam na to proboha chodíte? Alan Wake je mnohavrstevné dílo, téměř ukázková studie "jak má vypadat propracovanost postav".
  • Bioshock - tak na tuto hru se pěly ódy ze všech stran. Nedokážu si vysvětlit tolik kladných recenzí a nadprůměrné hodnocení. Bohužel jsem se také nechal těmito lživými příspěvky zlákat. Bioshock je velmi průměrný paskvil, atmosféra se po 1 hodině hraní okamžitě vytratí, příběh je jak z nízkorozpočtového scifi filmu, inteligence nepřátel děsná. Zkrátka nic, co by zaujalo a mrzí mě 2 hodiny strávené u této srač...y. A k Bioshock 2 se raději ani nepřiblížím, ruce pryč od této průměrné gamesy. *11*
  • No lol panebože jak to řadíte ? To vůbec nepochopím fakt vy máte lidi dost!
  • A ještě něco, překvapení roku pro mě je aktivní přístup redakce ke čtenářstvu, co se týká komunikace a vývoje. Získává to tak takový . . . kamarádský nádech. Fakt překvapivé, mě by pravidelné pročítání některých diskuzí způsobilo mrtvici.
  • Hezké. Co se týká těch her zde vypsaných, tak osobně jsem od Two Worlds II čekal, že to bude příjemné zpestření, vzhledem k tomu, že mě bavila jednička. Což taky bylo, ale oproti jedničce mě to docela zklamalo. U Mafie jsem tak nějak čekal, že nebude nic extra. Tahanice, sliby, developeři pod tlakem.... A Fable III? Pokud je aspoň tak dobrý jako první díl, takové zklamání to pro mě nebude. To ale ještě musím zjistit, až vyjde na PC. Zmiňovat se o Call of Duty nemá cenu a ostatní mi nic neříkají *4* . Ovšem, největší zklamání bylo pro mě hrozné zjednodušení Mass Effect 2 a následně největší překvapení, že to je i přes to fakt zábava.
    • Na kauze Mafia 2 mě obzvláště baví jedna věc: pokud je jejím duchovním otcem Dan Vávra, kterej je ve spoustě svých článcích "chytrej jak rádio", tak po tomhle fiasku se klidně může "jít zahrabat" k fosíliím-obětem svých kritik.
      Two Worlds 2, podle snad všech srovnávní s jedničkou která jsem četl, převyšuje svého předchůdce tak, že obrovsky. To naopak TW1 je často hodnocen jako shit (nevybalancován, graficky nesrovnatelný, skoro žádná fyzika, lacinné dialogy, blbé animace a souboje...). Já mám TW2 momentálně rozehrán a je fakt dobrej (bomba grafika, optimalizace, mechanismy, zajímavé úkoly, atd.).
      Mass Effect 2 je naopak udělán lépe než jednička - lepší ovládání parťáků, příběh brající ohled na následky činů Sheperda až do takové míry, že na konci může zemřít a jeho "pochodeň" pak převezme Joker (pilot), atd.
      Fable série mi vždycky připadala jako neatraktivní slátanina pro dětské hráče, která si může o epičnosti RPGček typu Elder Scrolls nebo Dragon Age či Demon's Souls nechat akorát tak zdát.
      • Je sice hezké, že tě to baví, ale ve směs to nemá nic společného s hrou jako takovou. Pokud se ti nelíbí jak někdo píše, proč to čteš?
        Nevybalancovaná je zatím i dvojka. Graficky nesrovnatelný bude možná protože už je to skoro tři roky stará hra. Fyzika tam byla, to je víc než potřebuji. Laciné dialogy jsou i ve dvojce (a to často nesouhlasí titulky a hlas). Na animacích a soubojích se mi nic špatného nezdálo ale jo, to má TW2 lepší. Mezi těmi hrami není zas takový rozdíl a dvojka zdaleka není ve všem lepší než jednička. A dohrál jsem obě hry.
        O ME2 jsem psal, že je zjednodušený, což taky je. Zkus si někdy porovnat okno skillů z ME1 a ME2 nebo vybavení. V ME2 vybavení neexistuje, kromě dvou nebo tří voleb zbraní. Morálka tam fungovala na základě JEDNÉ mise pro každého. Rozhovory s kolegy měly pramalý vliv na cokoliv. Stačilo udělat jejich misi a hned byli loajální děj se co děj. Následků taky moc není, většina jich je z jedničky, což je fajn. O následcích dvojky si popovídáme až po dohrání trojky.
        Fable je jako každá hra od Lionhead se tváří nevinně, ale ustřelování hlav není zrovna nic pro děti. Od toho tu je WoW ^^
      • Duchovní otec žárovky je Edison, proto vždycky, když ti nějaká rupne, může za to on.
        • Tak ať Vávra nedělá takovýho machra na druhý když pak v reálu je stejně semletej "mlýnskými kameny" přání a požadavků vydavatele, demagogu.
  • Když už jsou ve zklamáních takové hry, tak se divím že tam není GT5. Nedodělané, stromy 2 textury do kříže, u některých aut bez kokpitu. A když to tu nakonec dostane 8/10 (což je na zdejší poměry dost!), tak jsem buď na portálu games.sony.cz, nebo....nebo fakt nevim :-D...na games už jen kvůli bleskovkám, je to tu o nervy!
    • Nedodělané? 200 aut a asi 70 tratí ti přijde na závodní hru málo? Která jiná to nabízí?
      • splash
        z 1000 185 pohled z kokpitu. Velká část aut z GT4 a GT PSP do HD. 6 let vývoje....Kdyby se radči vysrali na 3D který využije jen pár lidí a soustředili se na hru.

        Hmm 70 tratí...Oni se asi dělaj rychle, když tam hoděj stromečky ze dvou textur šedivou čáru jako silnici a nějakou tu placatou trávu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit