Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kde je AvP? A C&C4 a jiny prusery jako Bioshock 2 nebo Disciples 3? Kdo tohle delal?
    • Nevím co je tak špatného na Bioshocku, jednička mě uchvátila a i když byla dvojka spíš nastavovanou kaší, tak o průser se nejdenalo určitě a taky sem se výborně pobavil.
    • Bioshock 2 a průser? Bylo to úplně stejně nudný jako jednička a možná v lečcem lepší, takže z nudný hry bezvadnýho následovníka neuděláš.
      • Ano, Bioshock 2 byl pruser, protoze mu chybelo to, co bylo na jednicce dobre. Pokud se ti ovsem jednicka nelibila, nemusi ti to trhat zily.
        • Tak mi to prozraď. Obě hry mám rád kvůli prostředí, ale obě jsou dost nudné a nedají se hrát moc dlouho v kuse. Příběh jedničky byl moc jednoduchý a hloupý a u dvojky je to stejné. Jak pro děti.
          • Vsechny ty male veci, jako ten level s Cohenem, vybirani plasmidu a jejich kombinovani, foceni spravne psychotickych nepratel a konecne vytahovani cervu nasaklych adamem z malych holcicek...ze. Pokud ti tohle prislo nudne, vybral sis spatne hru. Pribeh byl jak rikas, ovsem na dnesni standarty to bylo jeste dobre. Dvojka neprinesla nic noveho, pouze zrecyklovala co mela dvojka, a vse usnadnila. Jak je dneska taky vcelku bezne. Pokud udelas hru, ktera pouze recykluje a nic noveho neprinasi, tak je to pruser vzdycky.
            • Psychotic
              Mně to kupříkladu nudné přišlo. To, že dobrá atmosféra a detaily můžou z podprůměrné hry udělat herní ikonu dokázala už Mafia, ale Bioshock na mě tak vůbec nepůsobil. Dlouho jsem ho hrál jen proto, že měl slušné recenze a říkal jsem si, že už už musí přijít nějaký dějový zvrat, něco, co hru oživí... ale nestalo se. Nakonec jsem to ani nedohrál.

              "Pokud udelas hru, ktera pouze recykluje a nic noveho neprinasi, tak je to pruser vzdycky."
              Tohle je zajímavá věta. Ale jsou série, pro které tohle neplatí. Kupříkladu zmiňovanému Call of Duty tenhle přístup docela svědčí - i když na něj spousta lidí každý rok nadává, počet jeho hráčů neustále stoupá. A upřímně, kdyby vycházel rok co rok nový Hitman se stejnou grafikou, možnostmi a jen novými misemi, klidně bych kupoval znovu a znovu... tedy za předpokladu, že by misím neubývalo na kvalitě.
    • blixak
      Jak uz bylo receno v clanku, nevybirali jsme nejvetsi prusvihy, ale nejvetsi zklamani. Hry ktery tady vypisujes zklamaly redaktory Gamespotu - nas zase tolik ne, protoze jsme od nich moc necekali. Je to samozrejme subjektivni, ale od debaty je tady diskuse. Me osobne je ted lito, ze se meti pet nejvetsich prekvapeni neveslo Metro 2033, ale podobny zebricky nikdy nemuzou pokryt preference vsech. Berte to trochu s nadhledem... ;)
      • Me teda C&C4 i AvP zklamal velmi, i kdyz sem vedel, ze to bude spatne (C&C4 jsem betatestoval). Vzdy me zklame zariznuti dobre serie, ktera trvala tak dlouho, a nad kterou jsem nechal tolik hodin, vas ne? Metro 2033 byla slusna hra, ale mizerna strilecka, coz je dost spatny, kdyz delate strilecku.
  • Me tu jednoznacne chybi nejlepsi RPG(pro me nejlepsi hra celeho roku) roku ,s absolutni volnosti pohybu,obrovskym svetem,spoustou prekvapeni ,neskutecne herni dobe a neskutecne hratelnosti. Fallout:New Vegas. Oproti F:NV pusobi Fallout 3 jako hra pro male deti. Aspon jde videt,jak to ve skutecnosti Bethesda flaka *7*
    • Bez F3 by nebyl ani NV a těžko by byl New Vegas tak dobrý(vlastně by nebyl), kdyby mu trojka nedala dobrý základ.
      • Bohužel, to co zůstalo z F3 je na NV to nejhorší - engine
    • Domnívám se, že Bethesda si spíš nebyla jistá komerčním potenciálem znovu-oživené značky, která nějakou díru do světa nikdy neudělala, proto hře nevěnovala takové úsilí, takový záběr, jako třeba TES: Morrowind či TES:Oblivion. Porovnávat posledně jmenované hry, z hlediska záběru, s F3, prostě nejde. Takže chyba není v nedostatku talentu Bethesdy, ale v nejistotě z počátečního příjetí. To se to pak už Obsidianu buduje, když F3 prodal několik miliónů kopií.
      • Nesouhlasim. Porovnavat v tomhle pripade jde. Stejny herni engine,stejne vyvojarske nastroje na tvorbu sveta... A vysledek? F3 je plne potencionalne zajimavych lokaci,ale vzdy(bez vyjimky) jsou nedotazene a bez jakekoliv souvislosti na okolni svet. A ty hloupe dialogy! Pri hrani jsem mel pocit,ze je to nedodelana hra. A uprimne,ty same pocity jsme vzdy mel i u jejich pecek,Morrowindu a Oblivionu(prestoze je povazuji za vyborne hry). Kdezto v New Vegas je tak propojene,vse tam do sebe zapada,mista se meni dle vasich cinu a dialogy uz konecne odpovidaji ratingu hry 18+(tim opravdu nemyslim vulgarity,erotiku a jine. Jde o to ze svet uz neni tak naivne cernobily).
        A tva podleni poznamka ze Obsidianu se lepe boduje? nesmysl. Naopak je to handicap. Spoustu lidi odradil temer totozny vzhled hry. A uprimne i ja jsem musel asi hodinku hrani pretrpet,nez vsechny krasy teto hry vylezly na povrch:)
  • Nechápu, proč všichni píšete o Black ops takové sra**y. Pro mě je to, co se týče SP nejlepší CoD, co zatím vyšlo. (Ovšemže nepočítám 1 a 2). Je to daleko lepší než třeba World at War. Možná dost lidí v Black Ops nepochopila ten příběh, což docela chápu, chce to zahrát víckrát a trochu číst ty titulky a ne pořád jen bezhlavě střílet. Příběh Black Ops by se dal zfilmovat a mohl by z toho být povedený béčkový thriller.
    Toť můj názor.
    • Pro mě je to, co se týče SP nejlepší CoD, co zatím vyšlo. (Ovšemže nepočítám 1 a 2). *1* *1*
      To si děláš srandu ne?? tak co počítáš??
      • Tak třeba Cod 4, Cod 5, Cod 6 ?
    • Mas to cely spatne. Vyslo Call of Dury 1. Pak vysel datadisk United Offensive. A pak to slo s FPS na PC od deseti k peti.
    • Robotron3
      Beckovy thriller - to je mozna ten problem *3*
      • Teď nevím, jestli narážíš na to ''Béčkový'' nebo na ''thriller''. Každopádně i béčkový film může být povedený a pokud píšu o příběhu hry, jakože by se dala zfilmovat v béčkovým filmu, tak je to konec konců kompliment, neboť já osobně neznám žádný áčkový film s předlohou počítačové hry.
        Pokud narážíš na slovo thriller, tak já osobně v novém CoD tuhle změnu vítám, už to není jen střílení do hlav nepřátel, ale také troška přemýšlení a netušených událostí. Dle mého názoru je to lepší než jen přeskakovat z jedné mise na druhou bez sebemenší návaznosti a 99% času v misích jen slepě prostřílet k cíli.
        • Jako ten pribeh je podle me tuctovy a predvidatelny. Jen ta prezentace pribehu je spickova, ale to dobrou hru nedela. A prave u Black Ops se mi zdalo, ze to je bezhlave bezcilne strileni do hord tupych nepratel a mel jsem porad pocit, ze jsem to vse uz nekde videl (ze by MW?). Ac to je vlastne dnes trendy vytvaret hry typu "ona man army". Jinak filmari netoci filmy podle hry z dobreho duvodu (:
          • splash
            Nevím jak ty, ale to že je Reznov dávno mrtvý a že sis ve hře přivlastnil jeho identitu si vydedukovat snad ani nemohl. Uznávám, že to bylo všechno nascriptovaný, ale já sem se u toho pobavil a připadá mi že posledni dobou se nikomu žádná hra nelíbí...nějak rozmlsaný...
          • Robotron3
            Ja jsem si pri hrani Black Ops pripadal jak ve scene z filmu UHF pri parodii Ramba... http://www.youtube.com/watch?v=8n1hKQULa9Y
            Coz neni tak spatne. Jenze v Black Ops je to mysleno vazne *4*
        • Robotron3
          Myslel jsem proste to spojeni - bckovy thriller, vzdyt to mluvi samo o sobe *3* Ale ze to bude vypadat, ze jsem stale proti, ale tobe pripada, ze v Black Ops musis i premyslet? Kdy?
  • Poslední COD kterej za něco stál byl MW 1 Pak z toho začali dělat ždímačku peněz.Co rok to nový COD.Kvalita tomu taky odpovídá!Kdysi perfektní serie dopadla jako NFS nebo NHL.
    • mno world at war nebyl spatnej, byly tam velky mapy na kterejch si vazne nevidel odkud te zabil, a hrani s puskama bylo pro me fakt slasti, hra mela jen par neduh, tou jednou byla ta ze treba smg strilely lepe od pasu nez pres miridla, coz me prijde jako velkej maler, pak tam byl problem ze pokud si na nekoho zamiril ukazal se ti nick a tudiz i kdyz normalne nebyl videt takhle ho to prozradilo i kdyz lezel treba v obili ukrytej, dalsi hovadinou v tom bylo ze se expy delaly 10x a to pak vustilo v to ze na normalni servery haranti nechodili, ale chodili na servery kde je mapa DOME a jen si tam davaj hedky 24/7 opravdu zabavne a pak vypravet jak si vsechny zbrane vystrilel a jak to dohral 10x do 60 levlu nebo 65 nebo kolik jich je. Nejlepsi fakt bylo klasicke SD, mapy jako Seelow, Downfall, Cliffside to byl raj pro puskare. Az na par chybicek byla COD WAW hodne slusna hra. To co prislo po ni bylo a je spis konzolovy hnus prevedeny na PC
      • World at war taky neni eště špatnej.Je tam perfektní multiplayr.Já ho hraju už 2 roky a stále mě baví. *2*
    • Robotron3
      Podle me byla zdimacka penez uz prvni Call of Duty (vzdyt to byla v podstate kopirka Medal of Honor), ovsem prvni a druhy COD byly opravdu dobry hry, v te dobe to byl zazitek...
      • Na 1. a 2. COD rád vzpomínam.Tuty díly měly pěknou atmosféru *4*
  • Robotron3
    Prekvapeni roku 2010 je hezke zminit, takove shrnuti ma jiste cenu, ze treba upozorni na veci, ktere mohl nekdo minout, ale na druhou stranu nemam poneti, proc pisete o zklamanich. Nehlede na to, ze se zklamanimi nesouhlasim, tak podle me takovy seznam nema zadny vyznam pro ctenare, snad jen, ze by se meli temto hram vyhnout? Ale to rozhodne nedoporucuji, protoze to jeste neznamena, ze se jedna o spatne hry. Me se treba libila Mafia 2 a i kdyz nesouhlasim s tim, v jake podobe nakonec vysla, i tak sem byl spokojen. A verim, ze i Fable 3, ci Alan Wake (i kdyz jsem je nehral) nebudou spatne hry. Priste nemejte prehnane ocekavani, a nebudete tak zklamani ;)
  • pre mna Mafia 2 je sklamanie roku, nechcelo sa mi verit ze to velke mesto po ktorom mozem jazdit, ze nema viac obchodov ako s oblekmi, ze nema ziadnu zabavu, ze je v podstate mrtve az na chodcov a auta, ta velka rozloha a tak malo volnosti ako naplnit cas *9*
  • pro mě je zklamání, že jste dali do ZKLAMÁNÍ :) Fable 3, Mafii a Alana, jo osobně ty hry miluju, všechny jsem je dohrál několikrát a dost dobrý, těžko říct podle čeho ste to brali, já vám to neberu, ale Alana za nejhorší? :) to fakt ne, myslim si že ten Aliens vs Predator..... ale jak chcete v komentářích většinou Mafii docela berou (krom 10 hodin hraní :(
    • sleepless
      Spousta z vás si plete pojem zklamání s pojmem nejhorší, na to pozor. To že jsme hru zařadili mezi zklamání neznamená, že je špatná, nejhorší a podobně, ale že nás nějak zklamala. Jinak by titulek článku zněl: nejlepší a nejhorší :)
    • 10 hodin je snad málo? Plno her má méně a nikomu to nevadí. Pořád lepší jak dělat stále dokola stejné nesmysly v AC2 a mít pak 20 hodin.
      • Zdenda666
        10hodin je u singleplayer hry zalostne malo.
        Takove typy her by mely mit minimalne 15h.
      • Jo ! 10 hodin,ale z toho pulka je nudný ježdění po městě ! Navíc měli naplánováno plno dalších misí a vedlejších úkolů,který do hry nakonec nedali ! *10*
      • tak jasně, 10 hodin je dost, myslel sem to s porovnáním s mafií 1 ;-)
  • Black Ops pro me bylo jasnym zklamanim roku, ovsem nijak me to neprekvapilo. *5*
    • jak moze byt black ops sklamanie? black ops je pre mna presne to co som cakal... SRACKA. tak ako vsetky nove call of duty.
  • Tady se jasně ukazuje,že hry nemá cenu nějak objektivně hodnotit...vždy je to o vlastním dojmu.Já si Alana Wakea zamiloval stejně jako Mafii II.Není to výtka autorovi článku,prostě to tak je...
  • Pro mě je největší sklamaní roku MAFIA 2.
    • S tím souhlasím.
    • Hm, a já myslel, že to bylo zjištění, že máš problém s gramatikou. *2* *3* *1*
      • Já jsem se přepsal *2* ! zklamaní!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit