Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určitě Metro 2033 by tu nemělo chybět. V překvapeních samozřejmě.
  • "Tolik propagovaný příběh se nakonec scvrkl v průměrnou gangsterku s nesympatickým hrdinou v hlavní roli a situaci nezachránily ani dodatečné DLC balíčky."

    WTF? Která hra má lepší a delší příběh? Proč by měl být hlavní hrdina nesympatický? Mafia 2 má plno chyb, ale vytýkat jí tohle? *7*
    • Místo mínusek napište, co je na tom příběhu tak špatnýho. Byl lepší v Metru, AW nebo kde? Proč byl Vito špatný?
      • Od hry, jejíž silnou stránkou měl být zajímavý příběh jsme se dočkali bolestně klišé gangsterské historky s morálním mrzákem v hlavní roli, jehož pracovní náplň evokuje ono nesmrtelné "Paní, nesu Vám psaní", jen se samopalem místo pošťácké brašny.
    • pozri si prvu prezentaciu alan wake (ktora bola robena na pc a propagovala nove quad procesory) a pocuvaj aku hru planovali. potom sa pozri na ten tuctovy shit co z toho vznikol...
      • První prezentace Alana jsem viděl, znám je od doby, kdy byly novinkou. Ale 1. hra, která by měla vysoké nároky, je neprodejná (viz Crysis), 2. udělat horor s příběhem a přitom volný svět - nelze, 3. za to, že to nevyšlo na PC nemůže hra, 4. pokud znáš Max Payny, tak hratelnost Alana je totéž v jiných kulisách a na něco takového jsme čekali stejně od dob Max Payne 2. ;)
      • strasne predvidatelne. presne ako pisu tuctovy gangstersky pribeh.

        misie su tam neskutocne trapne. napriklad hned jedna z prvych. ukradni tankovacie znamky. pusti sa alarm a prestrielaj si cestu von. uzasne! kvoli tankovacim znamkam vyzabijam desiatku policajtov. dalsie misie nejsu o nic lepsie.

        neverim ze niekto kto hral prvu mafiu moze povedat o tejto sracke ze je dobra hra... neni.
        • Pláčeš na špatném hrobě.
  • ankitamishra
    Největší zklamání roku?

    Aliens vs Predator

    Mafia 2 + DLC

    Myslel jsem si, že si pan poslanec Krajíček dělá srandu, když mluví o desetihodinové Maffi 2. Nedělal *11*
  • Bohužel Mafia 2 je sice opravdu jedno z největších zklamání roku, ale prostě přesto ta hra patří k tomu nejlepšímu co letos vyšlo *10* a překvapením je rozhodně Split/Second: Velocity a taky LEGO Harry Potter a mezi zklamání jednoznačně patří Splinter Cell: Conviction
  • Největším překvapením pro mě bylo spíš Metro 2033 a Apache: Air assault, který ukázal, že hra nepotřebuje těžce zaplacenou reklamu, aby se stala skvělou a oblíbenou. A sklámání je pro mě nový Medal of honor, u Mafie jsem po to po těch všech odkladech tak trochu čekal, že to nebude plně na echt hra. *4*
  • Alana Wakea jsem si pořídil týden zpět, dnes jsem dohrál i obě DLC a je to pro mě jedna z nejlepších her vůbec, Mafie 2 se taky řadí k tomu nejlepšímu co tenhle rok vyšlo, nechápu jak můžete nšpičkové hry napsat jako zklamání, znám tucet jiných her, které tento rok zklamali na celé čáře ... ale ty které jste vybrali mezi ně (s vyjímkou Fable3) určitě nepatří ... pro mě je zklamáním roku tenhle článek :)
  • Alan Wake si to zaslouží už za tu absentující PC verzi, to byla od Remedy solidní facka fandům - kam se na tohle hrabe Mafie. Ikdyž vzhledem k samotný hře to nakonec zas taková škoda nebyla.
    • Za to nemůžou Remedy ale microsoft.
      • cistocne mate pravdu obaja, co sa tyka Alana, vyvoj sa predrazil, a tak ak by ho MS nekupil, tak to skonci jak DNF, ktory zazracne ma vyjst buduci rok, takze ano PC hracov nasrali ze im to nevyslo, ale hra to bola dobra, mozno za tych 5 rokov by clovek cakal viac, no atmosferu tomalo super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit