Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ankitamishra
    Největší zklamání roku?

    Aliens vs Predator

    Mafia 2 + DLC

    Myslel jsem si, že si pan poslanec Krajíček dělá srandu, když mluví o desetihodinové Maffi 2. Nedělal *11*
    • pozri si prvu prezentaciu alan wake (ktora bola robena na pc a propagovala nove quad procesory) a pocuvaj aku hru planovali. potom sa pozri na ten tuctovy shit co z toho vznikol...
      • První prezentace Alana jsem viděl, znám je od doby, kdy byly novinkou. Ale 1. hra, která by měla vysoké nároky, je neprodejná (viz Crysis), 2. udělat horor s příběhem a přitom volný svět - nelze, 3. za to, že to nevyšlo na PC nemůže hra, 4. pokud znáš Max Payny, tak hratelnost Alana je totéž v jiných kulisách a na něco takového jsme čekali stejně od dob Max Payne 2. ;)
      • strasne predvidatelne. presne ako pisu tuctovy gangstersky pribeh.

        misie su tam neskutocne trapne. napriklad hned jedna z prvych. ukradni tankovacie znamky. pusti sa alarm a prestrielaj si cestu von. uzasne! kvoli tankovacim znamkam vyzabijam desiatku policajtov. dalsie misie nejsu o nic lepsie.

        neverim ze niekto kto hral prvu mafiu moze povedat o tejto sracke ze je dobra hra... neni.
        • Pláčeš na špatném hrobě.
  • Pro me urcite Singularity jako hodne prijemny prekvapeni, na to ze to nemelo zadnou masivni PR...naopak velky sklamani v podobe Alien vs. Predator
    • S obojím se zcela bez problémů ztotožním.
  • Pro tenhle rok překvapila Byonetta, Enslaved, Limbo, Vanquish a Super Meat Boy. *3*
  • pro mě je zklamání, že jste dali do ZKLAMÁNÍ :) Fable 3, Mafii a Alana, jo osobně ty hry miluju, všechny jsem je dohrál několikrát a dost dobrý, těžko říct podle čeho ste to brali, já vám to neberu, ale Alana za nejhorší? :) to fakt ne, myslim si že ten Aliens vs Predator..... ale jak chcete v komentářích většinou Mafii docela berou (krom 10 hodin hraní :(
    • sleepless
      Spousta z vás si plete pojem zklamání s pojmem nejhorší, na to pozor. To že jsme hru zařadili mezi zklamání neznamená, že je špatná, nejhorší a podobně, ale že nás nějak zklamala. Jinak by titulek článku zněl: nejlepší a nejhorší :)
    • 10 hodin je snad málo? Plno her má méně a nikomu to nevadí. Pořád lepší jak dělat stále dokola stejné nesmysly v AC2 a mít pak 20 hodin.
      • Zdenda666
        10hodin je u singleplayer hry zalostne malo.
        Takove typy her by mely mit minimalne 15h.
      • Jo ! 10 hodin,ale z toho pulka je nudný ježdění po městě ! Navíc měli naplánováno plno dalších misí a vedlejších úkolů,který do hry nakonec nedali ! *10*
      • tak jasně, 10 hodin je dost, myslel sem to s porovnáním s mafií 1 ;-)
  • Robotron3
    Prekvapeni roku 2010 je hezke zminit, takove shrnuti ma jiste cenu, ze treba upozorni na veci, ktere mohl nekdo minout, ale na druhou stranu nemam poneti, proc pisete o zklamanich. Nehlede na to, ze se zklamanimi nesouhlasim, tak podle me takovy seznam nema zadny vyznam pro ctenare, snad jen, ze by se meli temto hram vyhnout? Ale to rozhodne nedoporucuji, protoze to jeste neznamena, ze se jedna o spatne hry. Me se treba libila Mafia 2 a i kdyz nesouhlasim s tim, v jake podobe nakonec vysla, i tak sem byl spokojen. A verim, ze i Fable 3, ci Alan Wake (i kdyz jsem je nehral) nebudou spatne hry. Priste nemejte prehnane ocekavani, a nebudete tak zklamani ;)
  • Me tu jednoznacne chybi nejlepsi RPG(pro me nejlepsi hra celeho roku) roku ,s absolutni volnosti pohybu,obrovskym svetem,spoustou prekvapeni ,neskutecne herni dobe a neskutecne hratelnosti. Fallout:New Vegas. Oproti F:NV pusobi Fallout 3 jako hra pro male deti. Aspon jde videt,jak to ve skutecnosti Bethesda flaka *7*
    • Bez F3 by nebyl ani NV a těžko by byl New Vegas tak dobrý(vlastně by nebyl), kdyby mu trojka nedala dobrý základ.
      • Bohužel, to co zůstalo z F3 je na NV to nejhorší - engine
    • Domnívám se, že Bethesda si spíš nebyla jistá komerčním potenciálem znovu-oživené značky, která nějakou díru do světa nikdy neudělala, proto hře nevěnovala takové úsilí, takový záběr, jako třeba TES: Morrowind či TES:Oblivion. Porovnávat posledně jmenované hry, z hlediska záběru, s F3, prostě nejde. Takže chyba není v nedostatku talentu Bethesdy, ale v nejistotě z počátečního příjetí. To se to pak už Obsidianu buduje, když F3 prodal několik miliónů kopií.
      • Nesouhlasim. Porovnavat v tomhle pripade jde. Stejny herni engine,stejne vyvojarske nastroje na tvorbu sveta... A vysledek? F3 je plne potencionalne zajimavych lokaci,ale vzdy(bez vyjimky) jsou nedotazene a bez jakekoliv souvislosti na okolni svet. A ty hloupe dialogy! Pri hrani jsem mel pocit,ze je to nedodelana hra. A uprimne,ty same pocity jsme vzdy mel i u jejich pecek,Morrowindu a Oblivionu(prestoze je povazuji za vyborne hry). Kdezto v New Vegas je tak propojene,vse tam do sebe zapada,mista se meni dle vasich cinu a dialogy uz konecne odpovidaji ratingu hry 18+(tim opravdu nemyslim vulgarity,erotiku a jine. Jde o to ze svet uz neni tak naivne cernobily).
        A tva podleni poznamka ze Obsidianu se lepe boduje? nesmysl. Naopak je to handicap. Spoustu lidi odradil temer totozny vzhled hry. A uprimne i ja jsem musel asi hodinku hrani pretrpet,nez vsechny krasy teto hry vylezly na povrch:)
  • Když už jsou ve zklamáních takové hry, tak se divím že tam není GT5. Nedodělané, stromy 2 textury do kříže, u některých aut bez kokpitu. A když to tu nakonec dostane 8/10 (což je na zdejší poměry dost!), tak jsem buď na portálu games.sony.cz, nebo....nebo fakt nevim :-D...na games už jen kvůli bleskovkám, je to tu o nervy!
    • Nedodělané? 200 aut a asi 70 tratí ti přijde na závodní hru málo? Která jiná to nabízí?
      • splash
        z 1000 185 pohled z kokpitu. Velká část aut z GT4 a GT PSP do HD. 6 let vývoje....Kdyby se radči vysrali na 3D který využije jen pár lidí a soustředili se na hru.

        Hmm 70 tratí...Oni se asi dělaj rychle, když tam hoděj stromečky ze dvou textur šedivou čáru jako silnici a nějakou tu placatou trávu...
  • luke.skywalker
    Jak už se tu psalo několikrát, tento článek neoznačuje hry za nejhorší a nejlepší.
    Jde tu o to co slíbili vývojáří (PR) a co nakonec vydali. To, že tu spousta lidí nesleduje roky dění kolem her, není problém redakce. *7*
  • Urug
    Byl jsem překvapen vším, něčím i nemile.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit