Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja by som takym ludom ktory robili zklamani roku nikdy nepredal ziadnu hru. Take kecy ze niektory hraco davaju black ops 40-60% ..... HA HA ved to je smiesne tyto ludia asi hraju niake hry ktore mi ostatny nepozname , haha asi z dakeho ´´cierneho trhu´´ mohli by ste poradit :D. No komu husa komu prasa komu pecena klobasa. A ked niekto povie o Alan Wake ze to bola zla hra a pseudo zklamanie roka nech si zahra snakea na nokii 6300. No nic niektory ludia cerpaju ´´super´´ hry z niakeho dalekeho vesmiru a bol by som rad keby sa snami podelili o tieto doteraz utajovane pecky. No neviem ja keby som bol na vasom mieste ako autor dal by som kazdej hre 1 bod a mozno by ste ovplyvnili niakych debilov pri kupe kvalitnej viedohry..
    • Prober se chlape.
  • Víceméně souhlas - kromě Alana. Ano, Alan Wake byl jiný než se čekalo, ale pořád je to jedna z nejlepších her tohoto roku. O nějaké "velmi nudné hratelnosti" nemůže být řeč. Pro mě je zklamáním roku Mafia II - sice je to pořád docela zábavná hra, ale očekávání po skvělé jedničce bylo úplně někde jinde.
    • Pan_Klobouk
      Nj, ale s timhle pristupem patri Mafia II i Alan Wake do stejne skatulky. Bud jsou obe zklamanim, nebo patri k nejlepsim hram tohoto roku. ;)
      O Mafii naslibovali hory doly, ale vysledkem je osekana a omezena hra (spis primocary interaktivni film), ktera podle vseho hledi na jednicku s velikym odstupem, a nenaplnila ocekavani.
      A Alan? Tam je to stejne. Ocekavani byla velika, hra od Remedy, vytecny Max Payne v pozadi. Sliben byl otevreny svet, az neuveritelne technicke zpracovani (prezentace na quad-core CPU, realtime zmena denni doby, stiny, pocasi, tornado borici vse, uzasna fyzika... vsichni jsme to videli) a mimo jine i PC verze. A vysledek? Po letech vyvoje jen tunelova strilecka plna skriptu, o atmosfere by se dalo s uspechem pochybovat, po prvnich 2-3 hodinach clovek videl vsechno a nic uz ho dal neprekvapi, navrch exkluzivni X360 pocin.
      Nevim, nevim... ale jak nekdo place nad Mafii II, mohl by jiny podobne plakat na Alanem. A naopak. Obe hry jsou sice jine nez jsme chteli a cekali, urcite to ale neni odpad a nejaka herni kanka na roce 2010.
      • Otevřený svět celkem dost času od vydání vyvrátili a jsem jen rád protože hra s vynikajícím příběhem by nebyla moc dobrá s otevřeným světem ... užasná fyzika v alanu je ... stiny jsou užasné světelné efekty ještě víc

        alan ne každému sedne, pro mě je to nejlepší hra roku 2010 a nejlepší atmosférou která kdy ve hře byla .... a jinak ostatní není to horor ale thriller
  • Alana Wakea jsem si pořídil týden zpět, dnes jsem dohrál i obě DLC a je to pro mě jedna z nejlepších her vůbec, Mafie 2 se taky řadí k tomu nejlepšímu co tenhle rok vyšlo, nechápu jak můžete nšpičkové hry napsat jako zklamání, znám tucet jiných her, které tento rok zklamali na celé čáře ... ale ty které jste vybrali mezi ně (s vyjímkou Fable3) určitě nepatří ... pro mě je zklamáním roku tenhle článek :)
  • Největším překvapením pro mě bylo spíš Metro 2033 a Apache: Air assault, který ukázal, že hra nepotřebuje těžce zaplacenou reklamu, aby se stala skvělou a oblíbenou. A sklámání je pro mě nový Medal of honor, u Mafie jsem po to po těch všech odkladech tak trochu čekal, že to nebude plně na echt hra. *4*
  • Bohužel Mafia 2 je sice opravdu jedno z největších zklamání roku, ale prostě přesto ta hra patří k tomu nejlepšímu co letos vyšlo *10* a překvapením je rozhodně Split/Second: Velocity a taky LEGO Harry Potter a mezi zklamání jednoznačně patří Splinter Cell: Conviction
  • Za sebe: zklamání - Mafia II a Black Ops; překvapení - Metro 2033 a Two Worlds II
    • u me tez
  • Alan Wake posunul škatulku horrorových her o mnoho dál, forma podávání příběhu, charaktery s hloubkou, úžasná hudba a skvělý příběh to celé v grafickém kabátku, který posadí na prdel kde koho...co naslibovali, to se mi dostalo
  • "Tolik propagovaný příběh se nakonec scvrkl v průměrnou gangsterku s nesympatickým hrdinou v hlavní roli a situaci nezachránily ani dodatečné DLC balíčky."

    WTF? Která hra má lepší a delší příběh? Proč by měl být hlavní hrdina nesympatický? Mafia 2 má plno chyb, ale vytýkat jí tohle? *7*
    • Místo mínusek napište, co je na tom příběhu tak špatnýho. Byl lepší v Metru, AW nebo kde? Proč byl Vito špatný?
      • Od hry, jejíž silnou stránkou měl být zajímavý příběh jsme se dočkali bolestně klišé gangsterské historky s morálním mrzákem v hlavní roli, jehož pracovní náplň evokuje ono nesmrtelné "Paní, nesu Vám psaní", jen se samopalem místo pošťácké brašny.
  • Každý máme jiný oblíbený žánr,ale Call of duty souhlas, Mafia 2 nesouhlas- nevím,co kdo čekal po mafii1,ale připadá mi,že 90% hráčů čekalo bombu světa-příběh světa a grafiku světa a kdesi cosi. Dle mě nej roku 2010 i přes nějaké chybičky a na 2. místě F1 2010. Dlouho nebyly tak kvalitní formule a tyto se vyvedly.
    • Mafia II vůbec není špatná hra, to se ji upřít nedá - jako konkurence Kane and Lynch 2 nebo Blood Stone (jako TPS beru i ME2, ovšem ten nepřekonala) je to jasný vítěz, ale svým otevřeným světem a naslibovanými detaily měla šanci stát se konkurentem serii GTA nebo novinkovému RDR... nestalo se... Zůstalo u krátké mafiánské akční hry s krásnou grafikou, povedenými animacemi a dlouhými jízdními vložkami mezi misemi... Já a většina natěšených hráčů říkám - škoda...
  • pre mna Mafia 2 je sklamanie roku, nechcelo sa mi verit ze to velke mesto po ktorom mozem jazdit, ze nema viac obchodov ako s oblekmi, ze nema ziadnu zabavu, ze je v podstate mrtve az na chodcov a auta, ta velka rozloha a tak malo volnosti ako naplnit cas *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit