Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Furt u Deus Ex:HR čtu kdovíjak hrozní byli bossové apodopně. Mě ale hodně bavili. Byla to výzva, ale nikdy ne frustrující a bylo jich tak akorát. Naopak u Skyrimu....však kdo hrál ví, že o výzvě se nedá moc hovořit a minimálně pro mě to byla jen rutina abych po ní získal nějakou zajímavou věc (většinou jsem se nedočkal) nebo si navýšil slovníček pro řevy (které byli v celé hře navýsost zbytečné - 80% jsem ani ze zvědavosti nevyzkoušel, jak mi dle popisu přišli o ničem). Je ovšem fakt, že letošní rok byl pro hráče skvělý. Díky všem vývojářům *3*
    • smejki
      o obtížnost ani tak nejde. jsou zbyteční, prázdní, ploší
      • mě přišli jako příjemné zpestření....ale charakterově? asi jo, člověk se o nich nic moc nedozvěděl, ale nevadilo mi to...
    • rancor1223
      Jo většina bossů skutečně nebyla tak hrozná, nejlepší je na ně granátomet *1*
      • Typhoon!:)
        • stratego
          presne takhle jsem to resil ja :P ....v tomhle ohledu me pak zklamal DLC, kde jsem typhoon porad setril nakonec a nebyl ani potreba
  • Tak jste nakonec games.cz potěšili ,protože Portal 2 si to opravdu zaslouží a nečekal jsem že ho vyberete.Takže máte o jednoho spokojenýho čtenáře navíc *3*
  • Ikdyž se vydavatelům snaží zavděčit desítkovým hodnocením některých her, který na to prostě nemají, tak sou tyhle vlastní vyhlášení moc pěkně zpracovaný a já vám za ně děkuju. Portal 2 si to určitě zaslouží.
  • stratego
    za me Deus Ex, ale i u Portalu jsem se neskutecne bavil, takze proc ne :)
  • corfer
    Já sice s prvním místem nesouhlasím, ovšem nutno podotknout, že s nominací jsem za jedno. Něco jako univerzální hra roku se prostě vyhlašovat nedá.
    • Ale dá, kolego, je to přece *nick* a toho bohdá nebude, aby tomu tak nebylo i příští rok!
      • corfer
        Nakrm se parazite. Pořádně spolkni tuhle diskuzi a otravuj, udělá-li ti to tvou dětskou radost. Poté se v klidu vrať ke svému xylofonu pro batolata a mlať si do něj paličkami.
        • Na trola diskuzního se nereaguje :-)
        • I rather play the electric guitar... *5*
  • Redakce se mi tentokrát trefila do vkusu, Portal 2 vítězí naprosto zaslouženě. Pro mě to je totiž nejen nejlepší hra roku, ale možná i minulý "pětiletky". Takhle červený oči z nevyspání sem měl naposledy u prvního F.E.A.R.u a Mirror's Edge.
  • MickeyMutant
    Ano, Portal 2. Dobře jste to vybrali. Vymyslet tak působivej příběh a dokonale ho odvyprávět v logické hře, kde by to asi málokdo čekal, to si určitě ocenění zaslouží. Když se to navíc podaří v tak chytře vymyšlené logické hře, tak je cena po právu absolutní. Bezpochyby.
  • S Portal 2 suhlasim, hra je to perfektna, zabavna... mohla byt trochu dlhsia a narocnejsia, ale coop to vynahradil.

    Akurat mi v nominaciach chyba Batman Arkham City (kludne by som odtial vyhodil LA Noire). Druhy diel Batmana ma vsetko co spravne pokracovanie ma mat - je vacsi, lepsi, zabavnejsi.
    Nehovoriac o tom, ze si zachoval dokonalu atmosferu a moznosti komixovej predlohy vyuzil na 120%.
    • jenze je to batman (tzn. neco jak superman, nebo mickey mouse)
  • Paul_cz
    1) Zaklínač 2
    2) Skyrim
    3) Deus Ex 3
    4) Dead Island

    Portal 2 jsem dohrál, dobrá hra s výborným závěrem, ale Zaklínač, i ty ostatní hry, mě bavily zcela nesrovnatelně více.
    • Také na mě Portal 2 nijak zvlášť nezapůsobil.. *9*
  • Dlaha
    No paráda, konečně. Divil jsem se že ani na GameTrailers ani na VGA Portal 2 nevyhrál game of the year. A že si to ta hra zatraceně zaslouží. V jednoduchosti je krása a já asi nic lepšího nikdy nehrál. Rozhodně ne minulý rok *4*
    • na VGA vyhrala "akcnni hra roku" COD, to mluví za vše, skorumpovaná a neobějtivní akce co nemá uroven a od ted už její ocenení nemá žadný význam
    • Tu sa moc o objektivite hovoriť asi nedá. Stavím sa, že keby Portal 2 vyšiel na konci roka, vyzeralo by to úplne inak.
    • Asi tak, určitě to bylo těžký rozhodování, ale Portal 2 si to určitě zaslouží :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit