Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Já chci další ROLLCAGE...
    • Síce neviem čo to má s článkom spoločné... ale ja by som chcel nový izometrický Fallout presne v takom štýle, ako boli prvé 2 diely, k takej hre by som sa normálne modlil *1*
    • Kr.Pa
      Raději Re-Volt 2
  • Me prekvapuje ze Skyrim je jen v top na PC. Na konzolich vychazi tolik lepsich her?
    • Ano, vychazi ice lepsich her a navic na konzolich byl zpraseny jeste vice nez na pc, na ps3 je v podstate nehratelny.
    • Veskoslav
      Tak určitě Forza 4 je luxusní, Batman taktéž. Série Gears (osobně považuji lepší 2 než 3), poslední Mortal, Dark Soul(ačkoliv podle mně jsou lepší Skyrim i Zaklínač(ten prozatím ani na konzole není)). Není toho málo a to platí i opačně.
  • ANO, jednoznačný souhlas. Ze všech her které jsem letos hrál, byl právě portál tím nejlepším zážitkem. Deus Ex HR jsem sice taky hltal, Witcher 2 taky dobrý, prvních 50 hodin ve Skyrimu taky pecka, ovšem žádná z těch her na mě nemá efekt typu "ještě jeden level a jdu spát". Navíc ten bravurně napsaný scenář. MW, Battlefield a koneckonců i Uncharted 3, které je proti předelšému dílu docela zklamání, se může jít zahrabat ... LET THE FLAMES BURN! *16*
    • Malleth
      Uncharted 3 mě taky trochu zklamalo. Bylo několik opravdu super momentů, ale dvojka byla jako celek mnohem lepší.
  • pravě sem vypl portal 2 po druhém dohrání. tak tohle mě tet hodně potěšilo. Ta hra si to opravdu zaslouží. Vyzdvyhnul bych hlavně konec singleplayeru kterej je víc než uspokojující a to se u skoro žádné z dnešních her říct nedá.
    • corfer
      Tedy ty vyzdvYhuješ tvrdě. Bez urážky.:)
  • Trošku mi tam chýba Batman: Arkham City, lebo to by som skôr dal napr. namiesto L.A. Noire ... ale s Portalom ako hru roku akceptujem, lebo to je naozaj výborná hra ;)
  • Podle toho komentáře na hlavní stránce od @SuperHovna už jsem si myslel, že to vyhrál Skyrim. *1*

    Jinak souhlas, Portal 2 je jedinou letošní hrou, které bych byl ochotný dát v hodnocení 10, ať jsem se snažil, jak chtěl, prostě jsem nemohl najít negativa. Snad možná ten už stárnoucí Source engine, ale vzhledem k povaze titulu naprosto dostačuje.
  • Souhlas, Portal 2 je super hra, ale furt tam neco chybi, a to je level editor
    Ano, Source SDK existuje, ale 90% lidi na to nema nervy a cas se s tim ucit, takze nejlepsi by bylo neco ve stylu TrackMania.
    Alespon, ze Valve ohlasili, ze uz neco takovyho chystaji :)
    Koupil jsem ho za 5 a pul euro na Steamu, a nelituju jedinyho centu, klidne bych zaplatil i vic :)
    Shrnuto: Portal 2 je skvela hra, ma super pribeh, vyborne provedenej coop, ale pokulhava tu playtime, ktery u prumerneho hrace vetsinou nepresahne 15-20 hodin, a to by easy-to-use level editor vyresil, tak si jeste pockame, a uvidime, co si Valve prichysta.
  • S Portálem jsem tak nějak počítal. Inteligentní hůmor, pěkná grafika, úžasná hratelnost a Source engine dává vše, co si dnes hráč může přát.

    Trochu mě mrzí, že příběh je docela krátký, ale zase... COOP i Single-Player dovoluje editaci či tvorbu nových map, takže musím souhlasit.
    • že "Source engine dává vše" se sice zasměju, ale s Portálem souhlasím
      • A v čom je broblém? Že hry v ňom robené sa nelesknú ako psie gule, že farby majú prirodzené odtiene a celé to nevyzerá ako keby to tvoril nejaký nedonosený puberťák?
  • a kde je Dead Space 2? :D
  • Nemuzu souhlasit, hral jsem vsechny hry z kategorie PC hra roku a vsechny ostatni byly o rad hratelnejsi a zabavnejsi nez Portal 2. Je to promakana hra, ale zeby se z ni clovek posadil na prdel, nemohl od ni vstat, zdalo se mu o ni :) a byl ji doslova pohlcen, se v zadnem pripade rict neda! Narozdil od Witcher 2, DX3 nebo TES5....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit