Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • counter strike global offensive
  • rhaegar
    90% her jsou průsery nebo mizerná pokračovaní - a když už vypisuješ takový ptákoviny jako Dawnguard,Painkiller, Arcania(wtf!) jenom to dokládá jak to byl slabý ročník.
  • Veskoslav
    Tak se pochlub svým žebříčkem, ať ho můžeme zvesela taky zkritizovat, jak jsi neschopný a kdo ví co:)
  • Ještě horší ...
  • Veskoslav
    PlanetSide 2 ale jako velitel:-D
  • Smetana.pavel
    Děkuju *3*, chápu že to asi působí divně, ale přiznám se že doteď jsem si asociaci mezi tímhle avatarem a Little big planet ani neuvědomil *2* . Asi tak, beru to jako cute-verzi Nameless-one
  • janchor
    Opět se ukázalo, že hru roku vybírá celej redakční a autorskej kolektiv - narozdíl od recenze, kterou píše jeden člověk, a která skutečně nemá plnit roli nějakého "odhadu".
  • sry za menší offtopic ale rad bych si zahral nejakou online strilečku co byste mi doporučili?
    battlefield me nebavi, codko je zas moc arkadove. Hral jsem ghost recon online ale to uz mam ohrane protože je tam malo map a jsou strasne male.
    Chtel bych neco kde je close quarters combat, taktika a nejlepe nejake specialni komando, ne anonymni clen velke armady *4* Kdybyste vedeli poradit budu vdecny o strileckach nemam moc prehled.
  • Když už Journey, tak to měla být nej hra na konzoli. Opět se ukázalo, že redakce neumí pracovat ani s číselným hodnocením her nebo zkrátka nemá dobrý odhad. Jinak si tohle nedokážu vysvětlit. Tyhle "nej" hry jsou jeden velký fail.
  • Coffin.Corner
    Dishonored bylo pro mě jako zjevení. Nějakým záhadným způsobem se mi podařilo ignorovat všechna videa, preview a recenze které by prozrazovaly více než by měly.
    Když jsem pak začátkem prosince, kolem čtvrté ráno, poslouchal závěrečný song, měl jsem ze světa Dishonored pocit, jaký jsem už dlouho nezažil. Naposledy snad u Bioshocku.
    Moc se mi líbila minimalistická, bezútěšná atmosféra a přesně daný, uzavřený příběh. Docela souhlasím s Lukášovými výhradami proti ždímání značky a dodatečnému "zeságovatění".
    Takže za mě je Dishonored nejen hra roku, ale i pětiletky. *4*
  • Pozastavuješ se nad 700h hraní MMO hry?
    Já zas nad bilionem hodin strávených tady na Games...že Knoxxi
    Opravdu, úroveň Games.cz nemá obdoby. Herní web o hrách a jeho čtenáři si nadávaj navzájem. Děláte čest týhle komunitě a stránce.
  • Moje pořadí by bylo takto:

    1.Dishonored
    2. Far cry 3
    3. Mass effect 3
  • Veskoslav
    Ale FC 3 se nestalo hrou roku, co třeba si přečíst článek:)
  • Veskoslav
    Slabý ročník? Ale kdeže, vyšla spousta her. Příkladem: DarkSiders II, Far Cry III, AC III, X Com, Diablo III, LoG, Dagon Dogma, Max Payne III, Hitman, NFS HP, Hawken, Mech Warrior online, Ghost Recon online, Spec Ops The Line, Journey, The walking dead, Starhawk, Halo 4, Guild Wars 2, Secret World, Tera, Lego LOTR, CoD BO II, Dishonored, World of Warcraft: Mists of Pandaria, Fifa 2013, NBA 2k13, NHL 2013, PES 2013, Fotball Manager 2013, EURO TRUCK SIMULATOR 2, PlanetSide 2, Risen 2: Dark Waters, DLC k Shogun 2, Orc must die 2, Orcs an men, PAINKILLER: HELL AND DAMNATION, Arcania Gothic 4, Miner Wars 2038, THE ELDER SCROLLS V: SKYRIM - DAWNGUARD, ANNO 2070 HLUBOKÝ OCEÁN, 007 Legends, MoH, nové WRC, Torchlight II a další se mi už rozhodně nechtějí vypisovat:)
  • Spíš solidní demence ..
  • Tenhle rok to byla velká herní bída když se stalo Far cry 3 hrou roku...
  • Z mne:
    1. Hitman
    2. Dishonored
    3. Ufo
    4. Far cry 3
  • Veskoslav
    Jinak toto je jediná kategorie, kde jsem všechny hry hrál a dohrál:) Již předtím jsem psal žebříček, již předtím jsem psal názor na vítěze, tudíž to je jenom pro ty kritiky, co mi minule vyčítali, že soudím kategorii jako celek, když jsem některé kusy nehrál:)
  • Veskoslav
    Protože NFS není NFS, ale Burnout se značkou NFS.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší