Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N0isy
    Jak jsem sem rychle příšel, tak zas rychle odejdu, jak vidím. To snad nemůžete myslet vážně tohle včetně nominací, kde ani nevidím Bioshock Infinite.

    Jinak nechápu, jak mohl někdo napsat "co jsme vlastně čekali už od prvního dílu". No, jestli jste čekali kopírku a lá CoD, tak prosím. To vám brát nebudu. Ale za mě už to víc zmršit nemohli hlavně s misemi, kde tady byla 85% "pronásleduj, odposlouchej a popř. zabij". A aby to byla hra roku jen kvůli plachtění, které už bylo v III, tak je to dost chabé. *7*

    Kdyby to dostalo cokoliv jiného, tak s tím nemám problém, ale tohle je jak kdyby to vyhráli Ghosti. Možná i ti si to dokonce zaslouží víc. *15*
  • jonatan.hanzlik
    Celkem ok seznam. Proti gustu...

    (co tam chybí mě je Risk of Rain - mnohem lepší než Rogue Legacy, Brothers: A Tale of two Sons, Path of Exile, Metro... ALE tento článek není o MÉM výběru, takže proti němu nemám výhrady)
  • Už jsem se bál, že hrou roku bude ta hovadina jmenem The Last of Us
    • Další chudák co určitě nemá ps3, takže si to nezahrál a teď tu brečí - ubohost.
  • frantisek_nejezchleba
    wow. Já si to snad i zahraju, tu vítěznou hru. :) Jen bych prosil někoho zasvěcného: má to vůbec něco společného s debilním prvním dílem, který pro mě byl prvním a posledním v sérii, který jsem hrál?
    • Muzes nostym Altairuv kostym. :P
    • Ristoro
      Právě, že vůbec. Snad jen to, že hlavní postava je assassin.
    • Ano.
  • Pro me jako pro opravdovyho vlastence je bezkonkurencne nejlepsi hra Kingdom Come. A az vyjde, tak bude jeste lepsi. Tenhle list je dost ignorantskej...
    • Pro mě je nejlepší hra roku 2013 zase Uncharted 4 který ještě nevyšlo a až výjde bude ještě lepší... taky ti to zní blbě?
  • WezGroove
    Jestli podle tebe je lepsi Europa Universalis IV nez Rome 2 tak pak uz opravdu nechapu :/ a jak jsem rekl kazdy je jineho nazoru ;) A rozhodne pro me BF 4 po graficky a hratelny strance mluvim predevsim o MP,vede mezi FPS strileckama ;) Ghost,jak jsem psal je to proste porad dokola linearni hra,ale je to proste CoD a ze serie cod myslim ze za posledni dobu nejlepsi ;) nemluvim o CoD 2 ta je proste na prvnim miste ! :) a btw. jak jsem rekl je toho spousta,a rozhodne bych tam radil hry i jako je treba XCOM:Enemy Within atp ;)
    • Zajímavé... mám nahráno přes 200 hodin Rome 2, ještě víc EU4. Hrál jsem všechyn díly EU i Total War. Srovnávat poslední díly obou franchise je srovnávat nebe a dudy.
    • Tak ty si jasný důkaz, že PR kecy okolo her a vymývání mozků funguje *3* Rome 2 je hra, která si nezaslouží nosit jméno Total War, natožpak se ani nemůže rovnat Paradox hrám (nejde to ani vzdáleně srovnávat). Grafická stránka Battlefieldu je naprosto tuctová a nezajímavá, jenom je zapráskaná X filtry, aby to vypadalo hustě a kůl, o hratelnosti ani nemluvě. Možná zkus někdy nebrat vydavatele a vývojáře tak moc vážně a zkus nějakou ne tak mainstreamovou hru a snad otevřeš oči *3*
      • Ok diky *3*
        • Není za co, kam bychom to došli, kdyby lidi bez osvěty kupovali jenom mainstreamové kraviny, že ? *4*
          • Vpohode ja to beru *3* a mas pravdu *3*
    • smejki
      "je lepsi Europa Universalis IV nez Rome 2"
      ano a to říkám jako fanda Total Waru
      • Je pravda ze Rome 2 jsem hral delsi dobu....Europa Universalis IV jsem da se rict jen vyzkousel a nejak me to nechytlo od prvniho okamziku no :/ ..... Ale jestli je to teda opravdu az tak dobry,tak se vsem tady omlouvam a beru nazor z5 .... pak tedy jdu instalit Europa Universalis IV
        • na to musíš mít určitý rozhled
        • Podle tebou prezentovaných názorů odahaduju, že tě to stejně bavit nebude.
    • Inquisitor
      No hlavně srovnávat EU a Rome moc nejde.
    • eStar
      Odvolej!!!!! *16*
      • Odvolá. Stačí zaměstnat inkvizitora, mít vysokou stabilitu, a pokud WezGroove není v provicii s příliš vysokým daňovým výstupem, a nejsou v platnosti nějaké protichůdně působící modifikátory a události, bude konvertován.
        • eStar
          Moc pěkný. *1*
      • Neodvolam ;) je to vec nazoru jak uz nekolikrat pisu ;)
        • eStar
          Názor je fajn, ale dávat vynikající Europu Universalis IV na úroveň té zabugované zjednodušené blbosti Rome II mě uráží. To co tam píšeš o BF 4 a o Simulátoru vykašlávání chlupů už nebudu raději ani komentovat. *13*¨

          Něco k té hratelnosti BF 4. Já se dřív divil proč mám při střelbě pocit jako kdybych měl lagy i s pingem 14. Tady je vysvětlení: http://www.bf-blog.cz/skutecna-pricina-spatneho-netcodu-battlefieldu-4/
    • WezGroove
      reakce na > stonkeeper
  • P1trs
    hra roku je jednoznacne Path of Exile
  • :DDDDDDDD Tedkom neusnu :DDDD really? :DDDDDDDD Nejhorší díl skoro :DDDDDD nejlepší hra? každoroční vývar? :DDDDD
  • U mně to vyhrál Battlefield 4, asi protože mi to náhodou funguje a mám novou sestavu která mi to dovolí jet na vysoké detaily, potom je to zábava
    • ano to je u her to nejdulezitejsi *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit