Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "co naprostá většina lidí považuje za hodně špatnou věc" A proto to je hra roku podle redakce a né podle čtenářů. Jinak hra roku se neřídí podle popularity ale podle kvality/zábavy/hratelnosti kterou si s tou hrou užiješ. Neni to nejprodávanejší hra ani nej let'splayovaná hra. To by vyhrály takové "skvosty" jako mincraft nebo Fife nights at Freddy's. Je to SUBJEKTIVNÍ názor. Nelíbí se ? Tak napiš proč si myslíš, že ta hra je tak špatná a navrhni svojí. Nebo si sestav svoje pořadí. Já si třeba tu hru užil a všichni v mém okolí kdo ji mají ji dohráli už dvakrát (mě v tom brání nedostatek času). Má ta hra chyby? Jasně a nejednu ale zaroveň je to zábavné RPG s pěkný vyprávěním příběhu, zajímavými charaktery, a prostě celkově pěknou atmosférou. Je to nejlepší RPG všech dob? Ne, rozhodně ne. Ale podle mě to je RPG roku (Zatím jsem teda nehrál wasteland). A že to redakce vybrala jako hru roku? No a ? To je věc redakce.
  • rami.cz
    Jednoznacne Alien Isolation a Wolfik!
  • sevastopol
    Trochu mi uniká proč vyhlašovat hrou roku něco, co naprostá většina lidí považuje za hodně špatnou věc. Názor se tím nikomu nezmění, vy si akorát snížíte kredibilitu a celkově to akorát lidi naštve. Hra roku, když už ji vybírá redakce herního média a herní novináři, není jenom o hodnocení nebo hlasování co se nejvíc líbilo, ale taky o kontextu a jak je hra chápána mezi hráči, jak moc byla proklamovaná a viditelná v tisku, jak byla oblíbená třeba ve stále populárnějším streamování, co změnila, a jak důležitá byla obecně, v širším spektru. To je kontext štamplu nazvaného Hra roku. Dragon Age je v tomto ohledu naprosto katastrofální, zoufalý výběr. Hra roku je pojem, který se musíte naučit chápat ve vyšším nadhledu, tak ja jsem popsal, a ne že si seřadíte hodnocení od nejvyššího po nejnižší nebo se zeptáte svých kolegů co si asi jako myslí, že bylo asi jako nejlepší. Tragédie, přátelé, ale ten seznam ještě ujde.
  • Člověče já radši CK2. EU je taky fajn, ale jakmile se ve hře objeví muškety a inflace, tak mě to moc nebaví. Já radši luky a truhly plné zlaťáků.
  • Prosím, sděl mě svojí "hru roku".
  • To jsou zase hlody diskutujících. Polovina hru nehrála a maximálně viděla nějaký LP. A další početná skupina si udělal závěr už po prvních dvou hodinách...z 90 hodin herního času a to nepočítám MP. Experti everywhere.
  • jakubtomsa
    Yep! I přes svoje chyby nej FPS za hodně dlouhou dobu.
  • Mart9
    Wolfenstein. Takhle jsem si hru už dlouho neužil.
  • V redakci museli hrát nějaký jiný Dragon Age než to z Originu, jinak si to nedovedu vysvětlit..
  • A úplně nelepší na společnících je, že jich valnou většinu nemusíte vzít do party, takže je od nich klid.. A ani to na celý hře není poznat..
  • booooooooooooo
  • MMOlike traparna hrou roko? Ach jo. Fakt mi bylo k zbliti, jak se v minulym oodcastu predhaneli v tom, kdo si lip dal romaticky option v predchozim biowhore odpadu a koho tyhle romance vic pohladily na dusicce.
  • Coze?? Ono vzniklo nekolik dalsich her podobnych Grimrocku? Sem s nimi!! :)
  • Neeeeeeeeeeeeeeee *1* *1* *1*
  • Princ.Jablon
    Europa Universalis IV...ooops, ona vyšla už před rokem a půl...nevadí, i když jsem jí dohrál asi už 150x každá nová hra mě baví víc, než by mě bavil tendle počin s homosexuálníma hrdinama v titulní roli :p
  • Hrál jsem nebavilo mě to :(. Pro mě Alien hrou roku (hodnotím pouze PC platformu)
  • Ta hra se tak vlece jo?
  • tři hodiny jsou u DAI asi jako tři minuty u běžný hry. Věř mi *3*
  • Musím říct, že jsem rád, že jsou u vás v redakci lidé, kteří nehází Dragon Age II do koše jako úplný odpad. Sám jsem nad hrou strávil téměř 50 hodin a ačkoliv hra prošla mnohými zjednodušeními, byl tam znát obrovský pokrok, co se scénáře týče. Zatímco jednička nabídla plytkou klasiku o záchraně světa (a němého hrdinu), dvojka nabídla méně okázalý, zato však daleko komplexnější a osobnější příběh, se zapamatovatelnou hlavní postavou (a samozřejmě všemi vedlejšími) a i když je to už několik let, co jsem ji hrál, pořád na ní v dobrém vzpomínám. Co se vaší volby hry roku týče, naprosto souhlasím. Zatím mám nahráno 20 hodin a dlouhou dobu mě žádná hra takhle nechytla *3*
  • VaZqeZ_EU
    Třeba RTS strategie mám rád, ale na TBS (Turn-based strategy) nedám dopustit.
    ...přitom realtimové strategie mají lepší efekty a vůbec všechno, tak proč ty lidi stále hrají ty hry se statickými obrázky??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší