Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    Je to film, je to komédia, nie je to horor
  • maros.goc
    Riadit sa podľa user score na metacritic? To sa radsej neriadit vobec nicim
  • user score na metacritics 5.8 (3000 hlasujicich) = hra roku, tak urcite... *6*
  • Neboj, to bych si ani nedovolil brát místní diskutující jako nějaký velký vzorek hráčů v ČR.

    Pevně věřím, že se ve čtenářské volbě opět ukáže, jak jsou místní pořád nespokojení diskutující (naštěstí) v menšině...stejně jako minulé roky...
  • Podle mě například nejsou Babovřesky film, ale Zdenda si snad Trošku myslí že je a taky tomu tak říká. A je to i na čsfd, takže to asi film bude a s tím nic nenadělám.
  • jo, protoze misto hutnyho rpg to vyhrala nejaka konzolova rozredena brecka
  • V nominaci 4 skvela RPG a jedno spatne a zvitezi to spane. Souhlasim s Vavrou ze jsem asi hral uplne jinou hru nez vsichni novinari.
  • Cosi
    Pozor, nebrat hráče v ČR podle diskuzí na games.cz. RPG roku podle hráčů hrej.cz se taky stalo Dragon Age: Inquisition a na zingu skončil jako druhá nejlepší hra, hned po HD edici GTA V.

    Uvidíme, jak dopadne čtenářské hlasování tady.
  • maros.goc
    Tak použi google translator keď ti to nie je trápne ;-) a hlavne mi už odpovedz prečo Dark Souls 2 nespadá do žánru RPG
  • Asharak
    Ano. No stejně, příští rok by mohl být lepší.
  • Třeba to vyhrálo proto, že redakce není Dan? Možná tě to překvapí, ale každej člověk má jiný vkus, což se potvrzuje i v této diskuzi, kde se hráčům nelíbí právě vítězství DA:I...
  • maros.goc
    Mňa vždy najviac dojme to, ako vždy sa tu v diskusiách nájdu ľudia dávajúci rozumy, čo je RPG a čo nie :-D To som ešte nikde inde nevidel, len na games.cz
  • není ti tu přes to hutorení rozumět. *7*
  • Asharak
    *Pan V. říkal že DA:I je brak, takže nevím jak mohlo vyhrát ._. Na palici v té redakci.
  • maros.goc
    Je smiešne ako sa tváriš, že si nad vecou, no zatiaľ si mi tu nedal absolútne žiaden protiargument, prečo by Dark Souls 2 nebolo RPG :-D no načo čakáš, "nandej mi to" ty hráč hrávajúci už od 85ho :-D
  • Nepiš v tom připadě, tě budu vesele ignorovat.MAROKO *7*
  • On bude spíš problém v kvalitě než v platformách. Osobně hledám v RPG možnost ušít si postavu na míru, aby mě za ní bavilo hrát a ty tři volby povolání (uměle je tam rozmnožili, ale jsou vážně jen tři) a čtyři rasy mi tohle prostě neumožňují. Dál se mi taky nelíbí ta "plastová" grafika a zbytečně nadsazené HW nároky spojené s nesmyslnými odlesky a bloomem všeho možného. A konečně si nemyslím, že by kvantita mohla vyvážit kvalitu, takže ty stovky hloupých questů na mě dojem taky neudělaly.
  • maros.goc
    To že hravaš hry od 85 neznamená absolútne nič, ja som začal neskôr no prešiel som si od NES po Playstation, od Nintendo 64 až po PC, takže asi toľko k tomu tvojmu roku 1985. Jasné, nemáme argumenty, ktoré by prebili môj absolútne správny názor, tak sa navážame do národnosti, že? Počuješ to šeptanie? To ti hovorím ja do ucha, že nikdy nebudem písať po česky, nikdy. ;-)
  • Achjo, nevyhraje to PC "exkluzivní" Grimrock, Wasteland nebo Divinity a už je oheň na střeše...
  • Cosi
    Tak to jste potom, pane, debbil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší