Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush
    Očekávaná volba. Dobré mainstream rpg. Jasně, asi hardcore hráči RPG a různí "mástrrejsové" mají svého jiného favorita (ahoj Micku), ale takový je prostě život *5*
  • No tak zkus ten Origin, do týdne tam můžeš hru vrátit *3*
  • Tak za prvé hraju hry od roku 85.to tys ještě sr.l do plen. A za druhé pokud tu chceš moudra házet ty, tak to dělej česky.
  • Petr_S
    co cekas od kkt z Games, zrovna tenhle "vitez" neni pro me zadnym prekvapenim
  • Aaa, vida, koho clovek nepotka *3*
  • no ja nevim, stahnul jsem to z torentu a nejde to ani nainstalovat :(
  • Ne, Diablo opravdu neni RPG, obzvlaste D3 pak stratilo naprosto narok.

    http://www.rpghry.cz/blog.php?id=62

    Takze, kdyz Diablo neni, tak nechapu, proc by DS2 - akcni rubacka s par RPG prvky melo tak byt chapano. *6*
  • maros.goc
    Akcne RPG... Je to ciste RPG len s tym ze tvoj uspech nezavisi len na statistikach ale aj tvojej sikovnosti v priamom boji, preto to slovo "akcne"
  • maros.goc
    Dalsi svetaznaly clovek ktory prisiel rozdavat mudrosti? Dark Souls 2 je viac rpg ako Dungeon Master
  • Mám ve zvyku nadávat na EA, ale zrovna v případě Dragon Age musím udělat výjimku - koupil jsem na Originu, nebavilo mě to a tak jsem zažádal o refund a do 48 hodin mi přišly peníze zpět. Takže když se to vezme kolem a kolem, mám k Inquisition vlastně kladný vztah *1*
  • Keyz
    Hlavně na tom pořád makají. Překladatelé do CZ čekají na nějaký velký pach, který toho zase dost přinese... Tomu říkám skvělá firma a obrovské +
  • Keyz
    Tedy vyhrálo to RPG se zabugovanou AI a hlavně RPG se značně omezenými vedlejšími úkoly. Typu najdu papír -> tam je něco napsáno -> to udělám a napíše se hotovo (ani se nenapíše jak to dopadlo. Prostě jako v MMO).
    Na každé mapě je stejná skladba úkolů typu: astrarium, ocularum, řada opuštěných dopisů, mrtvola s knihou / dopisem a pak nějaký úkol který dokonce zadá NPC (většinou typu dones něco čeho mám plnou zahradu ale stojím na místě, tak to nemohu sebrat)

    To spíše souhlasím s Divinity: Original Sin, Shadowrunem a Grimrockem. Tam tohle není a vůbec je tam minimum věcí které lze tomu vytknout pro praktické stránce.
    Navíc Divinity: Original Sin se často vylepšuje je vidět jak se borci snaží to ještě více vylepšit. (bohužel pro ně to, často v hodnocení odborník neocení)

    U EA? Je tam téma o tom co tam je blbě uděláno (pro PC) verzi a není to stále opraveno a ani asi nebude. Vůbec to, že kecali ohledně návratu ke "kořenům" a taktickém módu mi nepřidá na radosti u dané firmy. Jinde se řeší špatné a nudné questy ale zde je většina podobných questů, která to natahuje na 100h+

    Ale vypadá to slušně, v akčním módu na normal se to hraje plynule bez nutnosti hru zastavovat a lze si tedy "užít" tu řež (jestliže se pro AI vypnou některé dovednosti)
  • Ani o Ingvisition se nebavím, jen říkám že DS2 není rpg a za tím si stojím.
  • Resite blbosti z vyse zminovanech her je prave Dragon Age nejmin RPG.Grimrock je krokovaci dungeon.
    Ja fakt nechapu co na Ingvisition vsichni vidi, nejak sem proste dobrou hru nenasel
    Prepalena a leskla grafika, dementni ovladani, svet je velke ale totalne mrtve a bez zivota, souboje o nicem. Ne pro me to fakt dobra hra neni.
  • Kinet1c
    Asi tak, ale nebolo by na skodu, keby konecne vysla hra, ktora by mala vsetko to co tej hre vytkol Alveron a vsetko to co sa mu pacilo. Skratka faktom je, ze aj napriek primitivnosti vyvoja postavy, hra je zabavna a skvelo hratelna. Problem je, ze hry sa vyvijaju pre tipy ako je Angry Joe, ktory je fakt uplna lama, ked pride na RPG a vlastne potrebuju taketo typy hier ako je napr. DAI ci Skyrim, kde v podstate nema co pokazit a ked ide o suboje staci klikfest a vsetko vyriesil. Sledoval som AJ na youtube povecsinou, ale odvtedy co sprasil Risen 3 (co nie je nijak vynikajuca hra, neberte ma tak, ze som absolutny fanusik tejto danej hry), ale niekto komu dokaze zapotit na 1 lvl priserka, ktora evidentne potrebuje na zabitie kus tvojho lvl a umu, tak tu nie je co riesit a namiesto toho aby povedal, ze skratka hra sa mu osobne nepaci a bla bla bla, zacal zhadzovat subojovy system, ktory je tazky iba ak si hlupak. Ja som hrou presiel ako noz maslom a celkom ma bavila, aj ked na Risen 1 to stale nemalo a nema. - to len aby bolo chapane preco som sem pchal prave AJa.
  • taky jsem nic o Grimrocku neřekl.
  • Kozy
    V tom případě ani Grimrock.
  • Hola Serzo, jsem TEN. *4*
  • rubačka s prvky rpg,
  • fluffy
    A ako by si to nazval? Nie akoze vazne, viem ze to ma akcny aspekt ale RPG prvky su vcelku dost prevazujuce, zvysujes statistiky, si postavou ako chces (takze to ma aj ten ROLE aspekt) pribeh je len trosku skryty :D a menis equip aj weaponry.... Akcne RPG? rozhodne mi to nepride ako cisto akcna hra alebo len ako mlaticka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší