Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsem teda zvědavý na KC aby to nebyl ještě větší fail než DA:I
  • SkillJam
    Jsem rád, že to vyhrál DA:I, hru jsem si velmi užil a baví mě číst zhrzené komentáře dotčených.
  • Tilwaen
    Člověk by řekl, že zrovna Ty, který hraješ tak dlouho, nebudeš mít se slovenštinou problém.
  • ad preco nieje Dark souls 2 rpg odpoviem protiotazkou
    je Golden Axe rpg?
    este aj mnozstvo textu v tychto 2 hrach je podobne :)
    su to arkady, par statistik v DS to nezmeni, alebo prezrad, aku Rolu mozes v DS hrat?
  • Dragon Age je strašně nevěrohodné fantasy. Ferelden sousedí kousek od Orlais a dobový rozdíl je tam kolik? 200-300 let? Já vím, že je to fantasy, ale je takové nepromyšlené, navíc mi tam ta francouzština vůbec nesedí, proč nevymyslet vlastní myšlenku, takhle okatě vykrádat Francii teda není moc inspirativní.

    Dále mi tam vadí, že tam nejsou označované zábavné questy od těch mmorpg, popravdě jsem se bál vzít quest, jelikož byly všechny na stejné brdo, dále mi vadí takové pomocné prvky od autoru, proč v Crestwood můžeš neustále lootovat neck of power a tak si z avatara udělat v podstatě mašinu, kterou nic nezastaví.

    Příběh je naprosto katastrofální, jeden oživlý DarkSpawn, jedna ztráta paměti, jeden vyvolený inkvizitor, sjednocení armády a poražení enemáka. Katastrofa

    Soundtrack je parádní. Grafika je pěkná, má hodně kvalitní textury, hodně pixelů, v tom to je to asi nejhezčí RPG současnosti, ale problém, že je to zase nevěrohodné, všechno se leskné, hraje to všemi barvičkami duhy, Mimika dělá z postav zrůdy i sympatitcká Liliana se změní na zrůdu, když začne mluvit.

    Pro mě to byl rok zklámáni. Izometrické RPG byly na hony vzdálené kvalit předchůdcu, měli špatný příběh i dialogy, u Divinity se k tomu přidalu i šílena stylizace, Dark Souls 2 je zase na hony vzdáleny kvalitě Demon Souls či DS1, ale i tak bych ho volil RPG roku, utopil jsem tam 300 hodin, to žádné jiné RPG mi letos neudělalo..
  • Co přesně je hardcore na Divinity, já to teda hrál a přišlo mi hodně ne-hardcore...
  • Víte, že ani Zaklínač 2 není RPG??? Je to akční rubanice a simulátor kotoulů s třemi armory, nulovým craftingem a v podsatě bez RPG prvků...
  • maros.goc
    A ake by si chcel? Mas casual Dragon Age 3, mas hardcore cRPG Divinity, mas akcne RPG Dark Souls 2 a mas cyberpunkove Shadowrun :-D
  • spis je to horror, ale neni to film...
  • Petr_S
    podle me zas to user score vypovida nejvic, teda v pripade xk hodnoceni
  • /vymrdej
  • jednoznacne South Park, bol to narez od zaciatku do konca
  • Ristoro
    Dneska si zahraje 98% her i hráč, který s žánrem nemá co dočinění. Ale spousta her má volbu obtížnosti, která toho dost změní. A to platí i u DA:I. Ale RPG roku to není.
  • ...se podle redakce Games.cz stává...

    Mě se zdá, že na gumáky z metakretentiku v tomhle případě kadí pejsek.
  • No mám rád RPG, ale ani jedno ze zmiňovaných mne nezaujalo.Tudíž za mne rok 2014 byl vlastně bez RPG.Duufám že letos se to zlepší. *5*
  • jestli to dostane 0 nebo 1 je celkem jedno, kdyz je to brak, je to porad brak
  • Jojo, uživatelským recenzím je fakt dobré věřit...to se radši budu řídti recenzentskými, kde rozhodně nehrozí, že tam budou naházeny samé 0 i když hra tomu hodnocení nemůže odpovídat...
  • verim tomu vic nez, kdyz recenzi pise clovek, co sotva udrzi mys (ales smutny)
  • Jo a spise nez "Ryzi epika" mi DA:I prislo spise jako "Ryzi prehnana kycovitost"-
  • Vyhralo to mainstreamove RPG, ktere si muze zahrat i hrac RPG zanrem nepolibeny. No co uz. Za me muzu rict, ze letosni rok byl na dobre RPG bohaty (Grimrock,Shadowrun,Wasteland,Divinity,Xulima) a je me celkem fuk, jestli RPG roku vyhralo jedinne RPG, ktere me moc neoslovilo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší